Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Slidinėjimo atostogas 2020/2021 m. slidinėjimo sezonui – su mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Pagal: 2021-03-02

Slidinėjimo atostogos 2020/2021 m. sezone yra galimos?

Koronos pandemija ir su ja susijusios priemonės toliau vystosi labai dinamiškai, o įvairių Alpių šalių įstatymai labai skiriasi ir keičiasi labai greitai (žr. apačioje „Dabartiniai įspėjimai apie keliones ir atvykimo taisyklės“). Mūsų partneriai turizmo asociacijose, kalnų keltuvų slidinėjimo stotyse ir viešbučių pramonėje yra pasiruošę pasiūlyti ramias ir saugias slidinėjimo atostogas 2020/2021 m. Tačiau, jei dabartiniai su korona virusu susiję apribojimai ir uždarymai išlieka, tada visi mūsų klientai galės pasinaudoti mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija

Jei užsakyta apgyvendinimo įstaiga ar visos į rezervuotą skipass įtrauktos slidinėjimo zonos yra uždarytos užsakytos kelionės metu, dėl koronos pandemijos, tuomet kelionės atšaukimas yra galimas nemokamai. Tai taip pat yra taikoma, jei užsienio reikalų ministerija paskelbė įspėjimą apie kelionę į užsakytą atostogų vietą arba jei yra negalima keliauti dėl sienų uždarymo (arba lygiavertė įstaiga jūsų gyvenamojoje vietoje). Šiuo atveju kelionę galėsite atšaukti likus 10 dienų iki kelionės pradžios el.paštu. Atšaukimas turi būti atliktas likus ne mažiau kaip dviem dienoms iki atvykimo.

Kad būtų galima efektyviai ir chronologiškai apdoroti pagal atvykimo datą, prašome pranešti mums iki galutinio termino (likus 10 dienų iki kelionės pradžios), jei norite atšaukti užsakymą. Prašome suprasti, kad mes negalime garantuoti ankstesnio atsakymo dėl didelio darbo krūvio ir atsakysime į visus gaunamus el. laiškus chronologiškai po kelionės pradžios.

Pinigai už kelionę bus grąžinami per 14 dienų nuo atšaukimo. Praėjusį 2019/20 žiemos sezoną mes mes gražinome mūsų klientams pinigus už keliones 100%, kurias reikėjo atšaukti dėl koronos pandemijos.

Sužinokite apie dabartinius vyriausybės įspėjimus apie keliones iš užsienio reikalų ministerijos.

Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų vietovėse