Daugiau informacijos apie kelionę

koronos pinigų grąžinimo garantija

Korona viruso pinigų grąžinimo garantija

Užsisakykite saugiai su mūsų Korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Jei apgyvendinimo įstaiga arba visos slidinėjimo vietovės, įtrauktos į užsakytą skipass, jūsų užsakytu kelionės laikotarpiu bus uždarytos dėl koronos pandemijos, tuomet kelionę galėsite atšaukti nemokamai. Ši nuostata taip pat yra taikoma, jei kelionė neįmanoma dėl uždarytų šalies, į kurią vykstama, sienų.
Tokiu atveju kelionę galite nemokamai atšaukti likus nedaugiau nei 12 dienų iki kelionės pradžios. Ši galimybė netaikoma, jei užsakymas buvo atliktas likus mažiau nei 12 dienų iki atvykimo dienos, o vėliau nurodyta atšaukimo priežastis jau buvo žinoma užsakymo metu. Atšaukti užsakymą galima likus ne mažiau kaip 7 dienoms iki atvykimo dienos (iki 14.00 val.).

Mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo kelionės atšaukimo. Per pastaruosius du 2019/20 m. ir 2020/21 m. žiemos sezonus mes jau grąžinome 100 % klientų sumokėtų pinigų už keliones, kurias teko atšaukti dėl koronos pandemijos.

Mūsų tinklalapyje galite rasti nuolat atnaujinamą informaciją ir atvykimo taisykles keliaujantiems koronos metu aktualiuose kelionių patarimuose.