Slidinėjimo nameliai jūsų slidinėjimo atostogoms – užsisakykite jau dabar!

Atraskite puikius atostogų namus kitoms žiemos atostogoms su SnowTrex. Nesvarbu, ar vaizdingose Austrijos Alpėse, ar pačioje Prancūzijos slidinėjimo trasoje, siūlome jaukius ir gerai įrengtus slidinėjimo namelius, kurie padarys jūsų slidinėjimo atostogas nepamirštamas.

Slidinėjimo nameliai jūsų slidinėjimo atostogoms – užsisakykite jau dabar!
Slidinėjimo nameliai jūsų slidinėjimo atostogoms – užsisakykite jau dabar!

Chalet namelio nuoma Austrijoje

Fantastiška apgyvendinimo vieta Tirolio slidinėjimo kurortų centre arba Zalcburgo žemėje. Žiemos sporto entuziastai, kurie ieško būtent to, turėtų rinktis atostogų namus Austrijoje! Sprendimas išsinuomoti tradicinį slidinėjimo namelį puikiai tinka ir šeimoms ar didelėms grupėms su SnowTrex. Kadangi čia yra tiesioginis priėjimas prie geriausių trasų ir kvapą gniaužiantis vaizdas į kalnus, slidinėjimo atostogos čia garantuotai bus nepamirštamos.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Chalet namelio nuoma Prancūzijoje

Ryte pažvelkite tiesiai į aukščiausias Alpių viršukalnes, o tada keliaukite tiesiai į slidinėjimo trasą. Slidinėjimo atostogautojai gali mėgautis šiuo deriniu, jei rinkdamiesi apgyvendinimą pasirinks chalet Prancūzijoje! SnowTrex rasite išskirtinį atostogų namelių geriausiuose Grande Nation slidinėjimo zonose pasirinkimą. Beveik nesvarbu, ar keliaujate su šeima, draugais, ar dviese - turime jums puikių pasiūlymų.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Kodėl verta išsinuomoti chalet slidinėjimo namelį?

  • Tiesioginė prieiga prie slidinėjimo zonų: Slidinėjimo namelių ir chalets privalumas tas, kad jie dažnai yra prie pat slidinėjimo trasos arba netoli slidinėjimo vietovės. Tai reiškia, kad išvengsite ilgų kelionių ir galėsite daugiau laiko praleisti ant slidžių.
  • Savarankiško maitinimo galimybė: savitarnos namelyje galite laisvai gaminti maistą ir valgyti nepriklausomai nuo restorano laiko, o tai gali būti ypač naudinga šeimoms su vaikais.
  • Išlaidų taupymas: ypač ilgesnėms slidinėjimo atostogoms arba su didesne grupe, užsisakyti atostogų namus dažnai gali būti pigiau nei apsistoti viešbutyje, ypač jei išlaidas galima paskirstyti didesnei grupei.
  • Jauki aplinka: mėgaukitės jaukia kalnų namelių, kuriuose naudojamos šiltos medžiagos, pavyzdžiui, medis, atmosfera, dažnai yra židinys arba sauna, puikiai tinkantys atsipalaiduoti po šaltos dienos slidinėjimo trasose.
  • Daugiau privatumo ir erdvės: poilsio namai - tai privatus atokvėpis nuo perpildytų viešbučių šurmulio. Jūs ir jūsų kompanionas galite užbaigti dieną ramioje ir atsipalaidavusioje aplinkoje.

Kaip išsirinkti tobulą namą slidinėjimo atostogoms?

  • Apsvarstykite dydį ir patogumus: pagalvokite, kiek vietos jums reikia ir kokios funkcijos yra svarbios. Įsitikinkite, kad turite pakankamai miegamųjų, vonios kambarių ir erdvios svetainės, kad visiems svečiams būtų patogu gyventi.
  • Patikrinkite padėtį: labai svarbu, kurioje vietoje yra jūsų slidinėjimo namelis. Atostogų namelis pačioje slidinėjimo zonoje suteikia maksimalų komfortą, o namelis kaimelyje gali leisti pažinti daugiau vietos kultūros, o papildomos laisvalaikio pramogos yra netoli.
  • Klientų vertinimai: rinkdamiesi apgyvendinimo įstaigą naudokitės ankstesnių svečių patirtimi. Paieškoje galite filtruoti pagal klientų atsiliepimus ir kitų svečių rekomendacijas.
  • Prieinamumas ir automobilių stovėjimo aikštelės: įsitikinkite, kad apgyvendinimo įstaiga yra lengvai pasiekiama ir turi pakankamai automobilių stovėjimo aikštelių, ypač jei keliaujate keliomis transporto priemonėmis.

FAQ

Kokią slidinėjimo atostogų infrastruktūrą siūlo poilsio namai?

Slidinėjimo nameliai yra visiškai įrengti, kad jūsų viešnagė būtų kuo patogesnė. Paprastai slidinėjimo nameliuose yra visiškai įrengta virtuvė, šildymas, Wi-Fi ir dažnai papildomos paslaugos, pavyzdžiui, slidinėjimo įrangos kambarys, slidinėjimo batų džiovykla, o kartais net SPA zonos su sauna ar baseinu. Išsamią informaciją apie patogumus rasite atitinkamų apgyvendinimo vietų aprašymuose.

Kiek kainuoja chalet namelis kalnuose?

Namelio kalnuose kaina skiriasi priklausomai nuo paskirties vietos, vietovės, dydžio, patogumų ir sezono. SnowTrex galite užsisakyti slidinėjimo atostogas kalnų nameliuose nuo 169 € asmeniui savaitei, įskaitant skipass, Prancūzijoje. Mūsų paieškoje galite rodyti tinkamus pasiūlymus ir kainas pageidaujamai vietovei ir kelionės laikotarpiui.

Kaip anksti turėčiau užsisakyti slidinėjimo namelį?

Norint užsitikrinti geriausią pasirinkimą ir geriausias kainas, ypač sezono metu ir populiariomis kelionių datomis, pvz., Naujųjų metų išvakarėse, patartina užsisakyti iš anksto. Anksti užsisakantys asmenys dažnai gauna nuolaidas ir turi didžiausią slidinėjimo namelių pasirinkimą slidinėjimo zonoje. Jei esate lankstus, Last Minutes pasiūlymai taip pat gali būti įdomūs. Tačiau čia yra didesnė rizika, kad bus prieinamos ne visos norimos galimybės.

Ar šunys įleidžiami į atostogų namus?

Daugumoje SnowTrex atostogų namų leidžiama apgyvendinti šunis. Kartais yra specialių sąlygų ir papildomų išlaidų, jei norite su savimi pasiimti šunį. Išsamesnę informaciją rasite atitinkamos apgyvendinimo vietos aprašymo skiltyje „naminiai augintiniai“.

Į kokias papildomas išlaidas reikėtų atsižvelgti nuomojantis slidinėjimo namelį?

Dažnai yra papildomų išlaidų, pvz., galutinio valymo, užstato ir turizmo mokesčio. Šie mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo vietovės ir apgyvendinimo vietos ir paprastai nėra įtraukti į užsakymo kainą. Išsamesnę informaciją rasite atitinkamos apgyvendinimo vietos aprašymo skiltyje „išlaidos/paslaugos vietoje“.