Užsisakykite slidinėjimo namelius ir namelius savo slidinėjimo kelionėms

Slidinėdami Alpėse pasimėgaukite originalia kalnų atmosfera. Niekur tai nebus geriau nei nakvynė kaimiškuose slidinėjimo nameliuose. Šios apgyvendinimo vietos tampa vis populiaresnės dėl savo unikalios atmosferos. Žinoma, be mūsų klasikinių slidinėjimo viešbučių ir apartamentų, SnowTrex rasite ir daug jaukių namelių, kurie žiemą tampa idealiu poilsiu poroms ar individualia vieta visai šeimai. O geriausias dalykas yra tai, kad dauguma slidinėjimo namelių yra slidinėjimo zonos centre. Nes nesvarbu, ar namelis prie pat slidinėjimo zonos trasų, ar atskiras medinis namelis ramioje vietoje, ar nuosava buveinė Almdorf vietovėje tarp kitų mažų namelių – SnowTrex jūs turite didelį pasirinkimą. Mūsų jaukių namelių ir modernių poilsio namų asortimente tikrai rasite tai, ko ieškote.

Užsisakykite slidinėjimo namelius ir namelius savo slidinėjimo kelionėms
Užsisakykite slidinėjimo namelius ir namelius savo slidinėjimo kelionėms

Slidinėjimo namelio nuoma Austrijoje

Fantastiškas apgyvendinimas Tirolio arba Zalcburgo žemės slidinėjimo zonų širdyje. Žiemos sporto entuziastai, ieškantys būtent to, turėtų rinktis namelį Austrijoje! Alpių namelio nuoma pas SnowTrex taip pat yra puikus pasirinkimas mažoms šeimoms, didelėms grupėms ar įsimylėjusioms poroms. Po ilgos dienos trasose galėsite mėgautis komfortu, kurį gali pasiūlyti tik klasikinis atostogų namas Alpių respublikoje. Turėdami tiesioginį priėjimą prie geriausių trasų ir kvapą gniaužiantį kalnų vaizdą, jūsų slidinėjimo atostogos Austrijos žiemos peizažuose tikrai bus nepamirštamos.

Visi pasiūlymai šia tema Austrijoje

Namelių nuoma Prancūzijoje

Žvelgiant tiesiai į kai kurias aukščiausias Alpių viršukalnes ryte. Slidinėjimo poilsiautojai gali mėgautis šia panorama pabudę slidinėjimo namelyje Prancūzijoje! SnowTrex galite rasti išskirtinį namelių pasirinkimą ir lengvai išsinuomoti kalnų namelį geriausiose slidinėjimo zonose. Čia jūsų laukia puikios slidinėjimo atostogos privačioje atmosferoje ir tiesiai ant trasų. Mūsų siūlomos apgzvendinimo įstaigos siūlo komfortą ir jaukumą, taip pat kvapą gniaužiančius vaizdus į snieguotus Jūros Alpių arba Savojos Alpių kalnus. Nesvarbu, ar su šeima, draugais ar su pora – mes galime pasiūlyti jums puikius namelius Prancūzijoje.

Visi pasiūlymai šia tema Prancūzijoje

Kas yra slidinėjimo namelis?

Slidinėjimo namelis, Šveicarijoje ir Prancūzijoje dar vadinamas „Chalet”, yra jauki vieta apsistoti šalia slidinėjimo zonų. Nameliai dažnai yra tiesiai ant trasų, todėl dažniausiai yra specialiai įrengti žiemos poilsiautojams, kurie mėgsta slidinėti. Slidinėjimo atostogų metu jie siūlo idealų poilsį po ilgos dienos trasose ir leidžia svečiams visapusiškai mėgautis gamta kalnų apsuptyje. Jie visada statomi klasikinio stiliaus iš medžio ar akmens. Nameliuose dažnai yra židiniai arba koklinės krosnys, kurios užtikrina šiltą ir kaimišką atmosferą. Tobulas apgyvendinimas nepamirštamoms slidinėjimo atostogoms žiemą!

Kokie yra slidinėjimo atostogų namelyje su galimybe ruošti maistą privalumai?

Vienas didžiausių Alpių namelio privalumų yra jo vieta, dažniausiai slidinėjimo zonos viduryje. Atstumai iki trasos slidinėjimo atostogų metu yra labai trumpi arba labai lengvai pasiekiami, nes apgyvendinimas yra tiesiai ant trasų. Ir kaip jau galima suprasti iš slidinėjimo zonoje esančio namelio su galimybe ruošti maistą, priešingai nei klasikiniame slidinėjimo viešbutyje, žiemos sporto entuziastai čia yra visiškai nepriklausomi. Tai garantuoja privačią ir jaukią atmosferą, kurioje galėsite praleisti vakarą su šeima ar draugais. Puikiai įrengtose slidinėjimo namelių virtuvėse visada galėsite ruošti skanius pusryčius ir skanią vakarienę iš pačių pirktų maisto produktų. Tai idealiai tinka ir keliautojams, kurie laikosi specialios dietos arba nori valgyti veganišką ar vegetarišką maistą. Suplanavus savo valgiaraštį, jūsų poreikius galima patenkinti geriau nei viešbučiuose, kuriuose dažnai siūlomas pastovus maitinimas. Apskritai, savarankiškas organizavimas namelyje prisideda prie lankstumo planuojant slidinėjimo atostogas, nes nėra fiksuoto laiko, kaip viešbutyje, o dieną galima planuoti individualiai nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

Platus slidinėjimo namelių ir chalet pasirinkimas

SnowTrex galite užsisakyti žavingą arba svajingą namelį Alpėse kitoms slidinėjimo atostogoms. Norėdami tai padaryti, savo svetainėje viešbučių paieškoje, renkantis nakvynės tipą, nustatėme jums filtrą „Nameliai/chalet“. Ten galite tiesiog pažymėti langelį ir jums bus rodomi tik slidinėjimo nameliai ir chalet, kuriuos norimu kelionės laikotarpiu galima užsisakyti Austrijoje ir Prancūzijoje. Nuo romantiškų kalnų namelių poroms iki šeimai skirtų chalet, prabangių slidinėjimo namelių su sauna ir SPA ar savarankiško maitinimo grupėms, iki namelių su tiesioginiu išėjimu į trasas – čia rasite viską ko reikia. O užsisakę galėsite atsisėsti, atsipalaiduoti ir laukti atostogų kaimiškame slidinėjimo namelyje kalnų viduryje.

Vieta ir namelių įrengimas

Nameliai yra idiliška ir jauki vieta apsistoti slidinėjimo atostogoms be maitinimo, dažnai pasižymintys tradicine, medine architektūra. Patys slidinėjimo nameliai dažniausiai yra tiesiai slidinėjimo zonoje, kai kurios nakvynės vietos netgi turi tiesiogine prieiga prie trasų. Nameliuose esanti įranga sukurta taip, kad svečiai galėtų kuo lanksčiau ir savarankiškai organizuoti savo viešnagę. Būdingi mediniai baldai ir židiniai svetainės zonoje. Čia taip pat yra ir šiuolaikiniai patogumai, tokie kaip Wi-Fi, plokščiaekraniai TV ir gerai įrengtos virtuvės. Kitu atveju kai kuriuose nameliuose yra privačios saunos, sūkurinės vonios arba balkonai su vaizdu į kalnus. Kur tiksliai yra nameliai, ar tiesiai ant trasos, ar šiek tiek toliau slidinėjimo kurorte, ir kaip jie įrengti, galite pamatyti tiesiogiai atitinkamo apgyvendinimo aprašyme SnowTrex svetainėje.

Patarimai ir rekomendacijos tobuloms slidinėjimo atostogoms slidinėjimo namelyje

Jei planuojate tobulas slidinėjimo atostogas slidinėjimo namelyje ar chalet, turėtumėte atsižvelgti į keletą patarimų: visų pirma, vieta yra labai svarbi. Svarbiausia užsisakyti slidinėjimo viešbučius ant trasų arba netoli keltuvų, kad ryte galėtumėte iš karto pradėti slidinėjimo pramogas. Be to, rinkdamiesi apgyvendinimo įstaigą su savitarnos maitinimu, turėtumėte atkreipti dėmesį į namelio dydį ir įrangą, priklausomai nuo to, kiek žmonių atvyks ir kokių papildomų paslaugų, pavyzdžiui, saunos, židinio ar slidinėjimo rūsio, pageidaujate. Norint sutaupyti, taip pat svarbu užsisakyti namelį iš anksto, pavyzdžiui, galite pasinaudoti SnowTrex nuolaidomis ankstyvam užsakymui. Tai ypač galioja populiarioms kelionių datoms, tokioms kaip Naujųjų metų išvakarės arba Kalėdos. Jei atsižvelgsite į šiuos patarimus, tuomet niekas nesutrukdys praleisti nepamirštamų slidinėjimo atostogų su SnowTrex jaukiame namelyje!