Slidinėjimo atostogos su vaikais – užsisakykite žiemos atostogas šeimoms

Slidinėjimo atostogos - smagi pramoga ir jaunam, ir senam! Nesvarbu, ar tai būtų slidinėjimas, rogutės, ar žiemos žygiai - kalnai žiemą turi ką pasiūlyti kiekvienam, o žiemos atostogos su šeima sukuria nepamirštamų akimirkų. SnowTrex siūlo didelį šeimoms pritaikytų viešbučių ir apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą, kuris tenkina ypatingus šeimų poreikius.

Slidinėjimo atostogos su vaikais – užsisakykite žiemos atostogas šeimoms
Slidinėjimo atostogos su vaikais – užsisakykite žiemos atostogas šeimoms

Šeimos slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrija - tai rojus slidinėjimo atostogoms su visa šeima. Dėl plačių, švelnių trasų ir aukščiausios klasės slidinėjimo mokyklų tokiuose kurortuose kaip Serfaus-Fiss-Ladis ir Saalbach-Hinterglemm ji idealiai tinka pradedantiesiems ir vaikams. Šeimoms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos su žaidimų kambariais, baseinais ir vaikų priežiūra užtikrina komfortą. Vaizdinguose Austrijos kalnų kaimeliuose taip pat siūloma daugybė pramogų už trasų ribų, kurios idealiai tinka šeimos nuotykiui sniege.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Šeimos slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Prancūzijoje yra daug šeimoms pritaikytų slidinėjimo zonų su tiesioginiu išėjimu į trasas, pavyzdžiui, Les Menuires arba Valfréjus. Šios sniego vietovės idealiai tinka šeimoms, kurios čia ras įvairaus sudėtingumo trasų ir aktyvių vaikų klubų. Tėvai ir jų vaikai gali mėgautis patogiu apgyvendinimu netoli slidinėjimo mokyklų ir kitų laisvalaikio praleidimo vietų. Taigi Prancūzijos slidinėjimo zonos siūlo pramogas ir komfortą tobuloms šeimos slidinėjimo atostogoms.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Šeimos slidinėjimo atostogos Italijoje

Italija taip pat garsėja daugybe šeimoms pritaikytų slidinėjimo zonų. Tokiose vietose kaip Gitschberg ar Folgàrida, kur įrengtos vaikams pritaikytos trasos ir slidinėjimo mokyklos, taip pat gausu pramogų už trasų ribų. Be to, šeimoms draugiški viešbučiai ir svečių namai čia dažnai siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, vaikų priežiūrą. Apskritai Italijos slidinėjimo zonose puikios slidinėjimo sąlygos derinamos su kultūrine patirtimi, o tai idealiai tinka įvairioms slidinėjimo atostogoms su vaikais.

Visi pasiūlymai Italijoje

Šeimos slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Šveicarija traukia lankytojus šeimoms draugiškomis slidinėjimo zonomis, iš kurių kai kurie gali pasigirti didingomis Alpių panoramomis. Todėl tokios slidinėjimo zonos, kaip Grindelwald ir Arosa, idealiai tinka šeimoms, nes siūlo švelnias trasas ir slidinėjimo mokyklas vaikams. Be to, viename iš daugelio šeimoms pritaikytų apgyvendinimo įstaigų galite būti tikri, kad čia rasite ne tik komforto, bet ir papildomų patogumų, pavyzdžiui, rogučių trasas ar čiuožyklas. Šveicarijoje aukščiausios klasės slidinėjimas dera su jaukia atmosfera, todėl tai ideali vieta šeimos slidinėjimo atostogoms.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Šeimos slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Vokietijoje šeimoms nesunku patirti nepamirštamas slidinėjimo atostogas. Juk vaikams pritaikytose slidinėjimo zonose tiek žemai kalnuose, tiek Alpėse yra daug lengvų ir vidutinio sudėtingumo trasų, užtikrinančių saugumą ir pramogas tiek mažiems, tiek dideliems. Tokiose slidinėjimo zonose kaip Winterberg arba Garmisch-Partenkirchen šeimoms draugiški viešbučiai dažnai yra parengę specialias programas vaikams arba vaikų priežiūros įstaigas, kad tėvai ir vaikai galėtų vienodai mėgautis žiemos magija. Nuo Harco kalnų iki Schwarzwald - Vokietija siūlo daugybę galimybių puikiai praleisti šeimos slidinėjimo atostogas.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Šeimos slidinėjimo atostogos Andoroje

Andora yra puiki vieta šeimoms, norinčioms slidinėti su vaikais. Nes vaikams draugiškos slidinėjimo zonos, tokios kaip Grandvalira ir Vallnord, su specialiomis vaikų zonomis ir slidinėjimo mokyklomis garantuoja mažyliams daug džiaugsmo ir greitą mokymąsi ant sniego. Pasiūlymą papildo šeimoms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos su tokiais patogumais kaip baseinai ir žaidimų aikštelės. Taigi Andora derina įdomų slidinėjimą ir poilsį su šeima Pirėnų kalnuose.

Visi pasiūlymai Andoroje

Pasiruošimas slidinėjimo atostogoms su vaikais

  • Slidinėjimo įranga: įsitikinkite, kad kiekvienas šeimos narys turi tinkamą slidinėjimo įrangą (įskaitant šalmą ir slidinėjimo akinius). Daugelyje SnowTrex pasiūlymų, jei reikia, galima užsisakyti įrangos (slidžių ir slidinėjimo batų) nuomą.
  • Tinkama apranga: Kad apsisaugotumėte nuo šalčio ir drėgmės, įsidėkite kelis sluoksnius neperšlampamų drabužių, šiltų apatinių drabužių, pirštinių ir kepurių. Su savimi pasiimkite atsarginių drabužių, o po dienos slidinėjimo šlapius drabužius, pavyzdžiui, sniego kostiumus, džiovinkite per naktį.
  • Slidinėjimo kursų užsakymas: jei norite būti tikri, kad jūsų vaikams bus laisvų vietų tinkamoje slidinėjimo mokykloje arba slidinėjimo kursuose, turėtumėte juos užsisakyti prieš atvykdami.
  • Pakavimo sąrašas: sukurkite išsamų slidinėjimo atostogų pakavimo sąrašą, kad nieko nepamirštumėte. Išsamų žiemos atostogų sąrašą šeimoms galima rasti SnowTrex svetainėje.

Šeimos slidinėjimo atostogų patarimai

  • Šeimai draugiška slidinėjimo zona: pasirinkite šeimos slidinėjimo zoną su įvairaus sudėtingumo lygiais, geru slidinėjimo mokyklų pasirinkimu ir įdomiomis veiklomis už trasos ribų, kad būtų patenkinti visų šeimos narių poreikiai.
  • Apgyvendinimas šeimoms: rinkitės šeimos viešbutį, poilsio apartamentus arba chalet namelį, specialiai pritaikytą šeimoms su vaikais. Daugelis šeimoms skirtų viešbučių siūlo specialias nuolaidas vaikams ir tokius patogumus, kaip vaikams pritaikyti kambariai ir žaidimų aikštelės.
  • Vaikų priežiūra ir pramogos: būtinai patikrinkite, ar apgyvendinimo įstaiga siūlo vaikų priežiūros ir pramogų programas mažiesiems arba kur jų galima rasti apylinkėse, kad prireikus tėvai galėtų skirti laiko sau.
  • Apgyvendinimas šalia slidinėjimo trasos: apgyvendinimo įstaiga šalia slidinėjimo trasos arba netoli keltuvų leidžia šeimoms su vaikais naudotis trumpais atstumais ir taip grįžti į apgyvendinimo vietą pertraukoms ar pavalgyti.
  • Medicininė priežiūra: įsitikinkite, kad slidinėjimo zonoje esančios medicinos įstaigos yra lengvai pasiekiamos nelaimės atveju.
  • Taisyklės ir saugumas slidinėjimo zonoje: laikykitės vietos taisyklių (pvz., vaikams privalomi šalmai) ir atkreipkite dėmesį į savo saugumą slidinėdami.

FAQ

Kur galima pigiai praleisti slidinėjimo atostogas su vaikais?

Nebrangias žiemos atostogas su vaikais dažnai galima praleisti mažesnėse slidinėjimo zonose tokiose šalyse kaip Vokietija, Čekija arba Lenkija. Šiose slidinėjimo zonose apgyvendinimas ir skipass dažnai siūlomi už prieinamą kainą. Tačiau net ir tokiose didelėse slidinėjimo vietovėse kaip Austrija ir Šveicarija yra mažesnių slidinėjimo zonų, kurios siūlo nebrangią alternatyvą gerai žinomoms didiesnėms slidinėjimo zonoms.

Kiek kainuoja savaitės slidinėjimo atostogos su šeima?

Savaitės slidinėjimo atostogų kaina labai skiriasi priklausomai nuo slidinėjimo zonos, apgyvendinimo tipo ir sezono. Vidutiniškai keturių asmenų šeima už savaitės slidinėjimo atostogas Europoje gali tikėtis sumokėti nuo 1 500 iki 3 000 eurų. Į šią kainą įeina apgyvendinimas, skipass, slidinėjimo įrangos nuoma ir maitinimas vietoje. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad SnowTrex taip pat dažnai siūlo akcijas, pavyzdžiui, ankstyvo užsakymo nuolaidas arba Last minutes pasiūlymus, taip pat nuolaidas vaikams.

Kokia apgyvendinimo įstaiga geriausiai tinka slidinėjimo atostogoms su šeima?

Šeimos slidinėjimo atostogų apgyvendinimo pasirinkimas priklauso nuo šeimos poreikių. Šeimai draugiški viešbučiai dažnai teikia ne tik maitinimo paslaugas, bet ir papildomas paslaugas, pavyzdžiui, vaikų priežiūrą, kad viešnagė būtų patogesnė.

Kita vertus, atostogų apartamentuose ir nameliuose galima rasti daugiau erdvės ir lankstumo, nes juose galima maitintis savarankiškai. Todėl jie idealiai tinka šeimoms, kurios nori pačios organizuoti savo dienotvarkę ir maitinimą. Apartamentai taip pat dažnai yra pigesnė alternatyva viešbučiams didesnėms šeimoms ir grupėms.

Kurios slidinėjimo zonos tinkamos pradedantiesiems ir vaikams?

Slidinėjimo zonos su plačiomis, švelniomis trasomis ir gerai organizuotomis slidinėjimo mokyklomis idealiai tinka pradedantiesiems ir vaikams. Tokios slidinėjimo zonos kaip Serfaus-Fiss-Ladis Austrijoje arba Valmorel su Grand Domaine Prancūzijoje garsėja savo draugiškumu šeimoms, specialiomis vaikų zonomis ir žaismingomis mokymosi programomis, kurios padeda lengviau pradėti slidinėti.

Kokia veikla siūloma ne slidininkams?

Neslidininkams daugelis šeimoms pritaikytų slidinėjimo kurortų siūlo alternatyvias pramogas, pavyzdžiui, pasivažinėjimą rogutėmis, žiemos ir sniegbačių žygius ar čiuožimą ant ledo. Vietovėse taip pat dažnai vyksta kultūriniai renginiai, galima apsipirkti ir pasimėgauti kulinarine patirtimi. Kai kuriuose šeimos viešbučiuose taip pat yra plaukimo baseinai arba SPA pasiūlymai.