Žiemos kelionės šeimai – slidinėjimo atostogos su vaikais!

Slidinėjimo atostogos - smagi pramoga ir jaunam, ir senam! Nesvarbu, ar tai būtų slidinėjimas, rogutės, ar žiemos žygiai - kalnai žiemą turi ką pasiūlyti kiekvienam, o žiemos atostogos su šeima sukuria nepamirštamų akimirkų. SnowTrex siūlo didelį šeimoms pritaikytų viešbučių ir apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą, kuris tenkina ypatingus šeimų poreikius.

Žiemos kelionės šeimai – slidinėjimo atostogos su vaikais!
Žiemos kelionės šeimai – slidinėjimo atostogos su vaikais!

Slidinėjimo atostogos šeimai Austrijoje

Austrija - tai rojus slidinėjimo atostogoms su visa šeima. Dėl plačių, švelnių trasų ir aukščiausios klasės slidinėjimo mokyklų tokiuose vietovėse kaip Serfaus-Fiss-Ladis ir Saalbach-Hinterglemm. Šios vietovės idealiai tinka pradedantiesiems ir vaikams. Šeimoms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos su žaidimų kambariais, baseinais ir vaikų priežiūra užtikrina komfortą. Vaizdinguose Austrijos kalnų kaimeliuose taip pat siūloma daugybė pramogų už trasų ribų, idealiai tinkančių šeimos nuotykiams.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Prancūzijoje

Prancūzijoje yra šeimoms pritaikytų slidinėjimo zonų su tiesioginiu išėjimu į trasas, pavyzdžiui, Les Menuires ir La Plagne. Šios slidinėjimo zonos idealiai tinka šeimoms, nes jose įrengtos įvairaus lygio trasos ir veikia aktyvūs vaikų klubai. Šeimoms patogu apsistoti netoli slidinėjimo mokyklų ir pramogų centrų. Prancūzijos slidinėjimo zonos siūlo pramogas ir komfortą tobuloms šeimos slidinėjimo atostogoms.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Šveicarijoje

Šveicarija traukia lankytojus šeimoms draugiškomis slidinėjimo zonomis ir didingomis Alpių panoramomis. Tokios slidinėjimo zonos kaip Grindelwald ir Arosa idealiai tinka šeimoms - čia įrengtos švelnios trasos ir vaikų slidinėjimo mokyklos. Šeimoms draugiškos apgyvendinimo įstaigos siūlo komfortą ir dažnai papildomus patogumus, pavyzdžiui, rogučių trasas ir ledo čiuožyklas. Šveicarijoje aukščiausios klasės slidinėjimas dera su jaukia atmosfera, idealiai tinkančia šeimos atostogoms.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Italijoje

Italija garsėja šeimoms draugiškomis slidinėjimo zonomis. Tokiose zonose kaip Kronplatz ir Alta Badia siūlomos vaikams pritaikytos trasos ir slidinėjimo mokyklos, todėl pramogos garantuotos. Šeimoms draugiški viešbučiai ir svečių namai dažnai siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, vaikų priežiūrą. Italijos slidinėjimo kurortuose puikios slidinėjimo sąlygos derinamos su kultūriniais įspūdžiais - tai ideali vieta įvairioms šeimos atostogoms.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Vokietijoje

Vokietijoje šeimos ras idealias sąlygas nepamirštamoms slidinėjimo atostogoms. Vaikams draugiški slidinėjimo kurortai su lengvomis ir vidutinio sudėtingumo trasomis užtikrina saugumą ir pramogas. Šeimoms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos siūlo specialias vaikų programas ir vaikų priežiūrą, kad tėvai ir vaikai galėtų vienodai mėgautis žiemos magija. Nuo Harco kalnų iki Švarcvaldo - Vokietija siūlo daugybę galimybių, kaip puikiai praleisti šeimos slidinėjimo atostogas.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo kelionės šeimai Čekijoje

Čekija siūlo idealias sąlygas šeimoms palankioms slidinėjimo atostogoms, ypač tokiose vietose kaip Krkonošiai ir Rūdiniai kalnai. Dėl vaikams pritaikytų trasų ir puikių slidinėjimo mokyklų ši šalis idealiai tinka pradedantiesiems slidininkams. Šeimoms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos su žaidimų aikštelėmis ir kitais patogumais užtikrina nerūpestingą poilsį. Čekijos slidinėjimo kurortuose vyrauja jauki atmosfera ir jie yra nebrangus pasirinkimas šeimoms.

Visi pasiūlymai Čekijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Lenkijoje

Lenkija siūlo šeimoms draugiškas slidinėjimo atostogas vaizdinguose kalnų regionuose, pavyzdžiui, Tatruose ir Beskiduose. Šeimoms draugiškuose slidinėjimo kurortuose siūlomos švelnios trasos ir slidinėjimo mokyklos vaikams. Daugelis slidinėjimo zonų siūlo šeimoms pritaikytas pramogas ir vaikams pritaikytus objektus. Lenkijos slidinėjimo kurortai idealiai tinka šeimoms, ieškančioms nebrangių ir patogių slidinėjimo atostogų.

Visi pasiūlymai Lenkijoje

Slidinėjimo atostogos šeimai Andoroje

Andora yra puiki vieta slidinėjimo atostogų ieškančioms šeimoms. Vaikams draugiški slidinėjimo kurortai, tokie kaip Grandvalira ir Vallnord, su specialiomis vaikų zonomis ir slidinėjimo mokyklomis garantuoja smagų ir sėkmingą mokymąsi. Pasiūlymą papildo šeimoms skirti viešbučiai su tokiais patogumais kaip baseinai ir žaidimų aikštelės. Andoroje įdomus slidinėjimas derinamas su atpalaiduojančiomis šeimos dienomis Pirėnų kalnuose.

Visi pasiūlymai Andoroje

Žiemos atostogos su šeima puikus dalykas

Atostogos su šeima Jums siūlo daugybę gražių dalykų. Slidinėjimas yra sportiškas užsiėmimas, kuris prie viso šito suteikia ir daug džiaugsmo! Dažniausiai pastebima vakarais, kai grįžtama į apgyvendinimo įstaigą, ką visą dieną nuveikėme. Ypač šiais laikais, kuriais skaitmeninė medija užima svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, atostogų savaitė su vaikais tikrai suteiks gerą pojūtį! Po ilgos slidinėjimo dienos vaikai ir tėvai vakarais paprastai yra pavargę, bet laimingi ir subalansuoti. Tai padeda fizinei ir psichinei sveikatai. Tėvai labai vertina puikią vaikų priežiūrą daugelyje slidinėjimo zonų. Slidinėjimo mokyklos yra labai gerai pritaikytos atostogom su šeima ir siūlo įvairiapusišką visos dienos vaikų priežiūrą, kur žaisdami mažieji išmoksta slidinėti. Privalumas suaugusiems: tėvai irgi turi galimybę kartais mėgautis atostogomis dviese ir pailsėti nuo šeimyniško gyvenimo. Slidinėjimo atostogos su visa šeima sustiprina tarpusavio ryšį ir palieka nepamirštamus vaikystės prisiminimus apie puikiai praleistą laiką su artimiausiais žmonėmis apsuptame baltų kalnų stebuklingame žiemos peizaže.

Raskite tinkamą pasiūlymą šeimai

Slidinėjimo atostogos su šeima neturėtų viršyti Jūsų biudžeto. Beveik visos apgyvendinimo įstaigos siūlo nuolaidas vaikams. Skipass taip pat jiems dažnai būna pigesnis negu skipass suaugusiems. Perkant skipass suaugusiems kai kuriose slidinėjimo zonose netgi galima gauti nemokamą skipass vaikui. Renkantis tinkamą apgyvendinimo įstaigą reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jos būtų šalia slidinėjimo keltuvų. Ypač tam pritaikyti viešbučiai, kurie suteikia galimybę praleisti slidinėjimo atostogas su vaikais prie pat trasos. Taip sutaupoma laiko, nes nereikia važiuoti automobiliu ar skibus ir galima greitai nueiti į kambarį ar aparatamentą, jeigu vaikai po ilgos ir sėkmingos dienos ant trasų išalksta arba sušąla. Viešbutis ar apartamentas – kuri apgyvendinimo įstaiga labiau tinka atostogoms su šeima? Abu pasiūlymai turi privalumų. Viešbutyje nereikia niekuo rūpintis ir galima mėgautis atostogomis, nes nereikia nei gaminti, nei valyti patalpas. Apartamentus mėgsta daug šeimų, nes juose galima mėgautis privačia ir šeimyniška atmosfera. Ten galima kartu gaminti ir žaisti. Todėl apartamentai, kuriuose maitinimas neįskaičiuotas į kainą, yra dažniausiai pigesni.

Į ką turėtų atkreipti dėmesį šeima, kai ruošiasi į slidinėjimo kelionę?

Slidinėjant su šeima ir vaikais reikia atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Kadangi vaikai mielai šėlsta sniege ir ypač pradžioje dažnai nukrenta, slidinėjimo kombinezonas išaušus vakarui yra šlapias. Tėvai turėtų pasirūpinti tuo, kad jis per naktį gerai išdžiūtų arba pasiimti į kelionę dar vieną, kad būtų galima juos pasikeisti. Taip pat reikėtų pasiimti pakankamai termo apatinių savo mažiesiems. Einant slidinėti svarbu turėti kuprinę, į kurią galima įsidėti užkandžių ir pakankamai gėrimų. Jeigu dar yra vietos, galima pasiimti rankšluosčius ir sausas kojines. Taip slidinėjimo atostogoms su šeima niekas neužkirs kelio.