Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo kelionės Čekija: Snow up your life!

Kelionėmis besidomintiems žmonėms Čekija siūlo ne tik „aukso miestą Prahą", bet ir dar daugiau - puikų slidinėjimo zonų pasirinkimą! Daugelis žemųjų kalnų kaip Bohemijos miškas, Rūdiniai kalnai arba Krkonošiai žada ne tik žiemos malonumą. „Rübezahl“ gimtinėje, Krkonošiai (čekiškai Krkonoše) Čekijos šiaurėje, sniego sporto gerbėjams atsiveria daug galimybių. Geriausiai įrengtuose slidinėjimo centruose yra ne tik gerai paruoštos slidinėjimo ir lygumų slidinėjimo trasos, bet ir gražios rogučių trasos bei žiemos žygių takai.

Kodėl verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Čekijoje?

Čekijoje rasite slidinėjimo zonas kiekvienam lygiui. Slidinėjimas su slidėmis, snieglente, lygumų slidinėjimas arba žygiai, visa tai galėsite išbandyti sniegu padengtame kraštovaizdyje. Čekija yra ypač tinkama šeimoms su vaikais ir pradedantiesiems, tačiau net ir pažengę slidininkai ir snieglentininkai galės smagiai leisti laiką puikiai prižiūrėtose trasose. Ateityje taip pat yra planuojami nuolatiniai patobulinimai, pavyzdžiui, nauji keltuvų įrenginiai.

Kur yra galima slidinėti Čekijoje?

Čekijoje yra daugybė slidinėjimo regionų Eagle, Jizeros ir Rūdiniuose kalnuose, taip pat dviejose didžiausiose Čekijos kalnų grandinėse, Bohemijos miške ir Krkonošių kalnuose (Čekijos Krkonoše). Bohemijos miškas yra šalies pietvakariuose ir driekiasi visoje Vokietijoje, Čekijoje ir dalyje Austrijos. Kalnyno masyvo ilgis yra maždaug 200 km. Aukščiausias taškas yra Didysis Arberis, 1456 m aukštyje. Ji yra Vokietijos pusėje prie Vokietijos ir Čekijos sienos. Bohemijos miške yra keletas nedidelių slidinėjimo zonų. Slidinėjimo atostogas galite praleisti tokiose vietose kaip Frymburk, Kašperské Hory, Liberecas, Lipno nad Vltavou, Marianske Laznės (Eng. Marienbad), Stachy arba Železná Ruda.

Krkonošių kalnai yra antras pagal dydį ir geriausiai žinomas masyvas. Tai yra aukščiausia Sudetų dalis ir yra ant Čekijos ir Lenkijos sienos. Aukščiausia viršūnė yra Snežka, kurios aukštis yra 1603 m. Šiam regionui yra būdingi kalnų ežerai ir akmenuotos uolos. Šiuolaikiški slidinėjimo keltuvai, gerai prižiūrimos trasos ir nesibaigiantys lygumų slidinėjimo maršrutai suteiks jums galimybę mėgautis puikiomis slidinėjimo atostogomis. Černý Důl, Pec pod Snezkou, Špindlerův Mlýn ir populiariausias žiemos sporto centras Harrachov yra Čekijos slidinėjimo kurortai, esantys Krkonošių kalnuose.

Kuo dar galima užsiimti Čekijoje

Čia bus verta paragauti puikios čekų virtuvės patiekalų ir mėgautis kraštovaizdžiu, leidžiantis į žiemos žygius slėniuose ir palei kalnų viršūnes. Taip pat galėsite pasidaryti išvyką į žymesnius miestus. Nepraleiskite progos užsukti į įspūdingiausią Čekijos miestą Prahą ir aplankykite Šv. Vito katedrą, Prahos pilį, senamiesčio aikštę ir istoriškai garsų Karolio tiltą, kuris eina tiesiai per Vltava upę. Dėl savo nesenstančių, įspūdingų pastatų, nuostabių tiltų ir internacionalinio gyvenimo būdo sostinė yra tikras turistų magnetas.

Liberecas yra didžiausias ir garsiausias miestas šiaurinėje Čekijos dalyje. Jis siūlo daugybę pramogų, įskaitant botanikos sodą, miesto rotušę ir Ještedą, vietinį Libereco kalną. Jei norite atsipalaiduoti SPA ar ieškote veiksmo ir linksmybių, tuomet bus verta apsilankyti Babilono centre. Miestas yra puiki vieta ekskursijai žiemos atostogų metu, nes jis yra arti Krkonošių kalnų. Universiteto miestelis Budweis yra didžiausias Čekijos pietvakariuose esantis miestas. Iš pietų Bohemijos miško, galėsite pasiekti Budweis miestelį, kuris yra nutolęs mažiau nei apie 100 km. Be miesto aikštės, Samsono fontano ir Juodojo bokšto, taip pat galėsite aplankyti Budweiser alaus daryklą, kurioje gaminamas visame pasaulyje garsus Budweiser alus.

Regionai Čekija

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais