Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Čekija

596 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,2
Slidinėjimo zonos 7,9

Slidinėjimo kelionės Čekija

Kelionėmis besidomintiems žmonėms Čekija siūlo ne tik „aukso miestą Prahą", bet ir dar daugiau - puikų slidinėjimo zonų pasirinkimą! Daugelis žemųjų kalnų kaip Bohemijos miškas, Rūdiniai kalnai arba Krkonošiai žada ne tik žiemos malonumą. „Rübezahl“ gimtinėje, Krkonošiai (čekiškai Krkonoše) Čekijos šiaurėje, sniego sporto gerbėjams atsiveria daug galimybių. Geriausiai įrengtuose slidinėjimo centruose yra ne tik gerai paruoštos slidinėjimo ir lygumų slidinėjimo trasos, bet ir gražios rogučių trasos bei žiemos žygių takai.

Kodėl verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Čekijoje?

Čekijoje rasite slidinėjimo zonas kiekvienam lygiui. Slidinėjimas su slidėmis, snieglente, lygumų slidinėjimas arba žygiai, visa tai galėsite išbandyti sniegu padengtame kraštovaizdyje. Čekija yra ypač tinkama šeimoms su vaikais ir pradedantiesiems, tačiau net ir pažengę slidininkai ir snieglentininkai galės smagiai leisti laiką puikiai prižiūrėtose trasose. Ateityje taip pat yra planuojami nuolatiniai patobulinimai, pavyzdžiui, nauji keltuvų įrenginiai.

Kur yra galima slidinėti Čekijoje?

Čekijoje yra daugybė slidinėjimo regionų Eagle, Jizeros ir Rūdiniuose kalnuose, taip pat dviejose didžiausiose Čekijos kalnų grandinėse, Bohemijos miške ir Krkonošių kalnuose (Čekijos Krkonoše). Bohemijos miškas yra šalies pietvakariuose ir driekiasi visoje Vokietijoje, Čekijoje ir dalyje Austrijos. Kalnyno masyvo ilgis yra maždaug 200 km. Aukščiausias taškas yra Didysis Arberis, 1456 m aukštyje. Ji yra Vokietijos pusėje prie Vokietijos ir Čekijos sienos. Bohemijos miške yra keletas nedidelių slidinėjimo zonų. Slidinėjimo atostogas galite praleisti tokiose vietose kaip Frymburk, Kašperské Hory, Liberecas, Lipno nad Vltavou, Marianske Laznės (Eng. Marienbad), Stachy arba Železná Ruda.

Krkonošių kalnai yra antras pagal dydį ir geriausiai žinomas masyvas. Tai yra aukščiausia Sudetų dalis ir yra ant Čekijos ir Lenkijos sienos. Aukščiausia viršūnė yra Snežka, kurios aukštis yra 1603 m. Šiam regionui yra būdingi kalnų ežerai ir akmenuotos uolos. Šiuolaikiški slidinėjimo keltuvai, gerai prižiūrimos trasos ir nesibaigiantys lygumų slidinėjimo maršrutai suteiks jums galimybę mėgautis puikiomis slidinėjimo atostogomis. Černý Důl, Pec pod Snezkou, Špindlerův Mlýn ir populiariausias žiemos sporto centras Harrachov yra Čekijos slidinėjimo kurortai, esantys Krkonošių kalnuose.

Kuo dar galima užsiimti Čekijoje

Čia bus verta paragauti puikios čekų virtuvės patiekalų ir mėgautis kraštovaizdžiu, leidžiantis į žiemos žygius slėniuose ir palei kalnų viršūnes. Taip pat galėsite pasidaryti išvyką į žymesnius miestus. Nepraleiskite progos užsukti į įspūdingiausią Čekijos miestą Prahą ir aplankykite Šv. Vito katedrą, Prahos pilį, senamiesčio aikštę ir istoriškai garsų Karolio tiltą, kuris eina tiesiai per Vltava upę. Dėl savo nesenstančių, įspūdingų pastatų, nuostabių tiltų ir internacionalinio gyvenimo būdo sostinė yra tikras turistų magnetas.

Liberecas yra didžiausias ir garsiausias miestas šiaurinėje Čekijos dalyje. Jis siūlo daugybę pramogų, įskaitant botanikos sodą, miesto rotušę ir Ještedą, vietinį Libereco kalną. Jei norite atsipalaiduoti SPA ar ieškote veiksmo ir linksmybių, tuomet bus verta apsilankyti Babilono centre. Miestas yra puiki vieta ekskursijai žiemos atostogų metu, nes jis yra arti Krkonošių kalnų. Universiteto miestelis Budweis yra didžiausias Čekijos pietvakariuose esantis miestas. Iš pietų Bohemijos miško, galėsite pasiekti Budweis miestelį, kuris yra nutolęs mažiau nei apie 100 km. Be miesto aikštės, Samsono fontano ir Juodojo bokšto, taip pat galėsite aplankyti Budweiser alaus daryklą, kurioje gaminamas visame pasaulyje garsus Budweiser alus.

Regionai Čekija

Bohemijos miškas

Bohemijos miškas

Bohemijos miškas – kalnų grandinė, besidriekianti daugiau nei 200 km palei Vokietijos, Čekijos ir Austrijos sieną. Nors geologiškai tai viena žema kalnų grandinė, tačiau priklausomai nuo regiono ar politinės sienos vadinama skirtingai: Vokietijos pusėje ji vadinama Bavarijos giria, čekiškai – Šumava, o Aukštutinėje Austrijoje – Bohemijos miškas. Jį puošia daug mažesnių slidinėjimo zonų iš kurių kiekviena turi savo žavesio. Tai reiškia, kad esate išlepintas pasirinkimo. Paprastai visur rasite švelnių šlaitų ir dažnai slidinėjimo darželį mažiesiems, bet ir sudėtingesnių trasų, kurios nuves jus per nuostabų miško kraštovaizdį.

Vietovės Čekija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
1,9 km 706 - 791 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais