Paieškos filtras

iki pasirinkti
Loading...

Ieškoti...

Rūšiuoti pagal:
Loading...
Patarimas
Džiaugsmas be rizikos: užsakyk Flex-Option dabar | Ateinančio 24/25 sezono užsakymai gali būti atšaukti iki 09-30 nemokamai (Informacija)
Loading...

Paskutinės minutės slidinėjimo kelionės - spontaniškos žiemos atostogos slidinėjant!

Nesate tikri, ar jūsų pageidaujamos slidinėjimo atostogų datos yra tinkamos ir ar turėsite laisvo laiko? Tuomet nesijaudinkite! Nes mūsų nebrangūs paskutinės minutės pasiūlymai apima ir apgyvendinimą, ir skipass, todėl galite keliauti spontaniškai. Nesvarbu, ar tai būtų viešbutis, apartamentai, ar namelis - mes galime pasiūlyti daugybę paskutinės minutės slidinėjimo kelionių Alpėse.

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrija traukia lankytojus, o tokie regionai kaip Zillertal arba Saalbach-Hinterglemm yra populiariausios žiemos atostogų kryptys. Čia taip pat galite pasinaudoti mūsų paskutinės minutės pasiūlymais ir spontaniškai mėgautis plačiomis slidinėjimo trasomis, vaizdingais Alpių kraštovaizdžiais ir gyva apres-ski scena vienoje iš šių geriausių slidinėjimo zonų palankiomis kainomis.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Slidinėjimo zonose, tokiose kaip Les Sybelles, SuperDévoluy ir La Joue du Loup, Prancūzijoje yra idealių vietų spontaniškiems žiemos sporto entuziastams. Būtent čia dažnai galima užsisakyti paskutinės minutės pasiūlymus ir mėgautis įspūdingais šių regionų vaizdais ir įvairiomis trasomis. Juk mūsų pasiūlymai čia apima ne tik palankias kainas, bet ir lankstumą, nes paprastai galite užsisakyti likus nedaug laiko iki išvykimo

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Italijoje

Žiemos sporto entuziastai, spontaniškai ieškantys aukščiausios klasės slidinėjimo trasų ir kvapą gniaužiančių kalnų peizažų, bus visiškai sužavėti Italijos žiemos vietovių Dolomituose arba Aostos slėnyje. Čia dažnai galima užsisakyti iš anksto ir tada mėgautis plačiu slidinėjimo galimybių spektru ir žavingu itališku svetingumu už prieinamą kainą.

Visi pasiūlymai Italijoje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Šveicarija kviečia per trumpą laiką atrasti idiliškas slidinėjimo zonas, tokias kaip Meiringen-Hasliberg. Mūsų paskutinės minutės pasiūlymai suteikia ne tik kainos pranašumą, bet ir galimybę spontaniškai pasidžiaugti slidinėjimo zonų kokybe, jų puikiomis trasomis ir vaizdingu Alpių kraštovaizdžiu.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Vokietijoje slidinėjimo regionai, tokie kaip Harz, Schwarzwald arba Bayerische Wald, laukia jūsų su fantastiškais pasiūlymais paskutinės minutės slidinėjimo atostogoms. Šie regionai siūlo idealias sąlygas žiemos paskutinės minutės slidinėjimui pradedantiesiems, šeimoms ir patyrusiems slidininkams.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogos Andoroje

Andoros ir Grandvalira slidinėjimo zonos siūlo puikias sąlygas paskutinės minutės slidininkams ir snieglentininkams, ypač žiemą. Čia taip pat galite pasinaudoti mūsų palankiais paskutinės minutės pasiūlymais ir slidinėti plačiose slidinėjimo trasose už puikų kainos ir kokybės santykį, neplanuodami iš anksto.

Visi pasiūlymai Andoroje

Paskutinės minutės slidinėjimo atostogų privalumai

  • Ekonomiškumas: paskutinės minutės pasiūlymuose siūlomos didelės nuolaidos, palyginti su įprastiniais užsakymais, todėl galite sutaupyti apgyvendinimo paslaugoms ir skipass.
  • Lankstumas: paskutinės minutės slidinėjimo atostogos idealiai tinka keliautojams, kurie nusprendžia spontaniškai ir nenori įsipareigoti iš anksto. Tai reiškia, kad atostogas galite suplanuoti per trumpą laiką.
  • Mažiau žmonių: kai ne sezono metu siūlomi paskutinės minutės pasiūlymai, slidinėjimo trasose paprastai būna mažiau slidininkų, todėl slidinėjimo trasose būna mažiau žmonių ir trumpiau tenka laukti prie keltuvų.
  • Patikrinkite slidinėjimo sąlygas: užsisakykite slidinėjimo atostogas per trumpą laiką, kad patikrintumėte dabartines sniego ir oro sąlygas ir įsitikintumėte, kad jūsų slidinėjimo kelionės metu oro sąlygos yra optimalios.

FAQ

Kada galima gauti paskutinės minutės žiemos atostogų pasiūlymų?

Turime specialių paskutinės minutės pasiūlymų slidinėjimo atostogoms beveik kiekvienai kelionės datai. Priklausomai nuo sezono laiko, yra palankių paskutinės minutės pasiūlymų per Naujuosius metus, Kalėdas arba Velykas. Atkreipkite dėmesį, kad būtent šios kelionių datos yra labai populiarios, todėl, jei kelionę užsisakote paskutinę minutę, gali tekti lanksčiai rinktis kelionės tikslą.

Kaip laiku sužinoti apie paskutinės minutės pasiūlymus?

Norėdami laiku gauti informacijos apie paskutinės minutės pasiūlymus, rekomenduojame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Tai reiškia, kad reguliariai gausite naujausią informaciją apie esamus ir nebrangius pasiūlymus, specialias akcijas, kaip, „Crazy Booking Night“, ir kitus konkursus.

Ar paskutinės minutės slidinėjimo atostogos yra tokios pat kokybiškos?

Žinoma, pigaus pasiūlymo radimas nereiškia, kad slidinėjimo atostogų metu turite atsisakyti kokybės. Paskutinės minutės pasiūlymai siūlo jums įprastą SnowTrex paslaugą pasirinktuose viešbučiuose, apartamentuose arba nameliuose, taip pat ir kitas mūsų paslaugas, tokias kaip sniego garantija ir geriausios kainos garantija. Todėl mūsų pasiūlymų paslaugų lygis išlieka toks pat, tik mūsų slidinėjimo atostogų kainos tam tikrais laikotarpiais trumpam sumažintos įvairiose vietovėse.

Kada vėliausiai galiu užsisakyti paskutinės minutės slidinėjimo atostogas su SnowTrex?

Mūsų atostogas galite užsisakyti iki paskutinės darbo dienos prieš kelionės pradžią. Savaitgalio keliones galima užsisakyti ne vėliau kaip penktadienį iki 15.00 val., o visas kitas dienas - dieną prieš atvykimą iki 15.00 val. Atkreipkite dėmesį, kad už užsakymus internetu, atliktus likus ne daugiau kaip trims dienoms iki kelionės pradžios, galima mokėti tik kredito kortele. Taip galėsime išsiųsti kelionės dokumentus likus pakankamai laiko iki jūsų atostogų pradžios.

Ar galiu savo kuponą panaudoti paskutinės minutės pasiūlymui?

Taip, be jau ir taip neprilygstamo kainos ir kokybės santykio, taip pat galima pasinaudoti mūsų įprastais kelionių kuponais (pvz., kuponais, gautais įvertinus slidinėjimo atostogas, konkursų kuponais ir t. t.), taip pat kuponais, gautais pateikus skundą. Tai dar labiau sumažina jūsų slidinėjimo atostogų kainą.