Paieškos filtras

iki pasirinkti
Loading...

Ieškoti...

Rūšiuoti pagal:
Loading...
Patarimas
Džiaugsmas be rizikos: užsakyk Flex-Option dabar (Informacija)
Loading...

Last-Minute slidinėjimo kelionės

Norite žiemos atostogų, bet nesate tikri, ar norimas kelionės laikotarpis atitinka Jūsų tvarkaraštį ir ar būsite atleidžiamas nuo darbo? Tai ne problema! Mūsų Last-Minute pasiūlymai Jums suteiks ne tik pigias slidinėjimo atostogas (su įskaičiuotu skipass), bet ir galimybę iškeliauti per trumpą laiką ir spontaniškai. Nesvarbu, viešbutis, ar chalet Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ar Italijoje: Daugelyje slidinėjimo zonų ir įvairiom kelionių kryptims mes siūlome, pavyzdžiui, Alpėse nebrangias Last-Minute keliones. Žemiau rasite daugiau informacijos apie mūsų galimus pasiūlymus spontaniškiems keliautojams.

Ar tikrai yra pigiau užsisakyti Last-Minute slidinėjimo keliones?

Užsisakyti mūsų Last-Minute pasiūlymus spontaniškai yra tikrai pigiau. Net ir spontaniškai užsisakantys slidinėjimo atostogautojai turės žiemos sporto krypčių pasirinkimą viename iš mūsų viešbučių ar apartamentų. Susidomėjusiems mes siūlome ne tik kelionių kryptis Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Be to, atsižvelgiant į slidinėjimo vietoves mes siūlome įvairiems susidomėjusiems vertus dėmesio Last-Minute pasiūlymus. Likus kelioms dienoms iki išvykimo pigiai yra siūlomos ne tik Apres Ski kryptys, bet ir, pavyzdžiui, Zilertalio slėnis, Sölden ir Išglis, taip pat ir kitos slidinėjimo vietovės, kuriose mažiau šurmulio: Alpių kalnai siūlo keletą mažų slidinėjimo zonų su orginaliais viešbučiais. Kelionės užsisakymas prieš pat išvykimą suteikia galimybę sužinoti orus slidinėjimo zonoje prieš pat išvykimą. Juk tai svarbus pavykusių slidinėjimo atostogų kriterius.

Nuo kada galima rasti Last-Minute pasiūlymus žiemos kelionėms?

Priklausomai nuo kelionės trukmės mes siūlome specialius Last-Minute pasiūlymus Jūsų atostogoms. Todėl sezono metu, piklausomai nuo laikotarpio, galima rasti, pavyzdžiui, pigius Naujųjų metų Last-Minutes, Kalėdų ar Velykų pasiūlymus. Kadangi šių pasiūlymų paklausa yra labai didelė, mes Jums siūlome būti gerai informuotiems, kada ir kurias kelionių kryptis šiuo metu galima užsisakyti pigiai. Rekomenduojame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Taip Jūs visada sužinosite ne tik apie mūsų specialius ir Last-Minute pasiūlymus, bet ir apie loterijas bei gausite naujausią informaciją spie slidinėjimo keliones ir, žinoma, apie mūsų gerai žinomą Crazy Booking Night.

Ar Last-Minute slidinėjimo kelionių kokybė tokia pati kaip ir kitų kelionių?

Pigių slidinėjimo kelionių ieškojimas jokiu būdu nereiškia, kad per slidinėjimo atostogas turėsite atisakyti geros kokybės. Last-Minute pasiūlymai Jums siūlo įprastas SnowTrex paslaugas pasirinktuose viešbučiuose ir kitas įskaičiuotas paslaugas, pavyzdžiui, sniego garantiją ir Best-Price garantiją. Mūsų pasiūlymų paslaugų lygis lieka toks pat, kai tuo tarpu slidinėjimo kelionių kainos tam tikru laikotarpiu yra sumažinamos.

Iki kada galiu vėliausiai užsisakyti Last-Minute slidinėjimo kelionę su SnowTrex?

Mūsų Last-Minute slidinėjimo keliones galima užsisakyti tik laikinai. Be to, keliones galima užsisakyti iki paskutinės darbo dienos (I–V) likusios iki kelionės pradžios ir vėliausiai iki 15.00 val. Jeigu atvykimo data yra šeštadienis, sekmadienis arba pirmadienis, reiškia, kad kelionę užsisakyti galima vėliausiai iki penktadienio 15.00 val. Visus kitus atvykimus galima užsisakyti iki 15.00 val. vieną dieną prieš atvykimą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad užsisakant kelionę internetu prieš trumpą laiką, kai lieka trys dienos iki atvykimo, mokėti galima tik kredito kortele. Tai mums suteikia glimybę, atsiųsti Jums kelionės dokumentus laiku, iki kelionės pradžios.

Ar galiu panaudoti savo kuponą, kai užsisakau vieną iš Last-Minute kelionių?

Papildomai prie gero kainos kokybės santykio galima panaudoti mūsų reguliarius kelionių kuponus (pvz. kuponus po kelionės įvertinimo, kuponus iš loterijos ir kt.) bei kuponą, kurį gausite, jeigu reikės pateitki skundą. Taip sumažės Jūsų kelionės kaina dar daugiau.