Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Italija

7 997 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,1

Slidinėjimo kelionės Italija

Italija gali pasiūlyti daug malonumų: stačius šlaitus bei žymiąsias pasaulio čempionato trasas Dolomitinėse Alpėse, puraus sniego rojų Livigno, alpišką jaukumą kalnų trobelėse, ypač Pietų Tirolio slidinėjimo zonose, kurie kviečia mėgautis saule nemokamai. Italija jums siūlo puikius žiemos sporto malonumus ir kulinarišką paveldą!

Kodėl verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Italijoje?

Sveiki apsilankę „Bella Italia“! Įvairioje Italijoje „Dolce Vita“ yra ne tik moto, bet ir tikras požiūris į gyvenimą. Mėgaukitės gyvenimu visais jo aspektais ir būkite laimingi - italai myli savo šalį su visomis jos galimybėmis ir malonumais. Dalis šio požiūrio į gyvenimą, be abejo yra slidinėjimas ir snieglenčių sportas. Vynas, dželato, kapučinas, pica - Italų virtuvė turbūt yra viena iš geriausiai žinomų pasaulyje, tačiau slidinėjimas čia yra ne mažiau populiarus nei italų patiekalai. Būtent todėl yra verta keliauti žiemą į Italiją ir aplankyti vieną iš daugybės gražių slidinėjimo vietovių. O kai jau būsite ten, tikrai neturėtumėte pradėti savo kelionės atgal, prieš tai neišbandę skanaus maisto ir gero vyno. Italija siūlo adrenalino mėgėjams ir pramoginiams slidinėtojams ilgus ir plačius šlaitus, kurie yra puikiai tinkami carving. Kelionės į Italiją metu taip pat nepamirškite apsaugos nuo saulės, nes šalis yra apdovanota daugybe saulės spindulių - tai gali būti viena iš italitališko gyvenimo džiaugsmo priežasčių. Taigi: mėgaukitės savo diena trasose, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Čia taip pat yra puikios sniego sąlygos ir šilti saulės spinduliai, kurie glostys jūsų veidą.

Kur galima Italijoje slidinėti?

Italijoje galima vykti žiemos atostogų į šešis regionus. Dauguma kalnų keltuvų yra Dolomituose. Dolomitai yra pietinių Alpių dalis ir yra žinomi dėl išskirtinio grožio net ir už Europos ribų. Dolomitai yra paplitę visuose Pietų Tirolio, Belluno ir Trentino regionuose. Pietų Tirolis yra saulėtas Alpių regionas, kuriame slidininkai ir snieglentininkai tikrai laimingi. Be Dolomiti Superski regiono, kuriame yra 12 slidinėjimo zonų (įskaitant Sella Ronda ir Gardena Ronda) taip pat yra galimybė pažinti ir mažesnes slidinėjimo zonas su jaukiomis slidinėjimo trobelėmis. Dolomiti Superski regionas išsiskiria savo neįtikėtinomis 1200 km ilgio trasomis ir 460 keltuvais, kuriuos jungia vienas skipass!

Trentine esančius dolomitus galėsite lengvai pasiekti per Brenner, kur taip pat rasite nuostabias slidinėjimo zonas. Lombardijos regionas su žiemos sporto kurortu Bormio turi sportinę istoriją - čia jau kelis kartus vyko pasaulio slidinėjimo čempionatas. Savivaldybė yra Sondrio provincijoje, šiaurės rytiniame Lombardijos regione. Kita įdomi slidinėjimo zona, Italijos freeride ir telemark meka yra laikomas Livigno regionas. Ši vietovė yra tiesiai prie sienos su Šveicarija ir yra žinoma kaip zona be muito ir prekybos rojus. Be to, nebrangus slidinėjimo kurortas, kuris taip pat žinomas dėl savo novatoriškojo lavinų saugumo taip pat siūlo ir fantastišką renginių programą žiemą. Be to, Livigno vietovėje patyrę slidininkai ir snieglentininkai galės patirti aukščiausią heliskiing discipliną, nepamirštamą, bet kartu ir brangią patirtį.

Heliskiing slidinėjimas taip pat yra įmanomas Pjemonte, netoli Turino ir Prancūzijos sienos. 2006 m. Turine vyko žiemos olimpinės žaidynės. Snieglentininkų varžybos vyko Bardonekija, todėl šią snieglentininkų vietą yra taip pat tikrai verta aplankyti! Dar viena slidininkams ir snieglentininkams tinkama vieta yra Aosta slėnyje netoli sienos su Prancūzija ir Šveicarija. Slėnyje yra nuostabūs viešbučiai, jaukios slidinėjimo užeigos ir didelis įvairių restoranų pasirinkimas ir daugybė kitų pramogų vakarais. Veneto regionas tęsiasi nuo Adrijos pakrantės iki dolomitų. Čia esantis Belluno miestelis turi daugybę nuostabių trasų. Šio miestelio slidinėjimo zonoje randasi ilgiausia Europos trasa. Šis 12 km ilgio trasa tęsiasi nuo garsaus Marmolada viršukalnės iki slėnio ir teikia puikius slidinėjimo malonumus bei priklauso Dolomiti Superski slidinėjimo regionui.

Ar Dolomitai tikrai yra patys gražiausi kalnai pasaulyje?

Dolomitai, kurie yra pietinio Alpių regiono dalis, yra laikomi gražiausiais kalnais pasaulyje. Ar tai tikrai tiesa? Galbūt... jei saulėtą dieną aplankysite šį regioną ir bus ką tik iškritęs šviežias sniegas, saulės šviesoje žvilgės balta sniego antklodė ir jus sups nepaprastas aplinkinių kalnų grožis, jūs tikrai sutiksite su tuo nesivaržydami. Dolomitai nuo 2009 m. netgi yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą. Aukščiausia šio krašto viršūnė yra Marmolada, kuri siekia 3442 m aukštį.

Kuo dar galima užsiimti Italijoje slidinėjimo atostogų metu?

Be slidinėjimo, žiemos atostogų metu taip pat galėsite išbandyti ir kitas pramogas. Lygumų slidinėjimas čia yra tikrai ypatingas. Čia yra daugybė gražių maršrutų su skirtingų sunkumų lygiais - visi nuo pradedančiųjų iki ekspertų, čia suras tai ko jiems reikia. Tinkamiausias regionas lygumų slidinėjimui yra Hochpustertal slėnis, kuriame yra didžiausia Europos slidinėjimo karuselė. Dolomiti Nordicski tinklą sudaro 13 regionų su 1300 km ilgio trasomis, kur jums taip pat bus suteiktos puikios sąlygos slidinėjimui. Taip pat jūsų slidinėjimo atostogų metu jūs galėsite išbandyti ir šias pramogas: žygiai su sniego batais, drakono skrydis, skrydis parasparniu, pasivažinėjimas arklių traukiamomis rogėmis arba kopinėjimas ledu.

Regionai Italija

Lombardija

Lombardija

Savo šiauriniame regione Sondrio Lombardija siūlo aktyvaus poilsio slidinėjimo zonas. Čia galima pamatyti Bormio miestą, kuriame ne kartą įvyko pasaulio kalnų slidinėjimo varžybos, ir šalia Šveicarijos esantį Livigno, kuris yra aukštajame slėnyje ir jame netaikomas muito mokestis. Iš viso čia jūsų laukia 400 km besidriekiančių trasų!

Pietų Tirolis

Pietų Tirolis

Pietų Tirolio regionas yra Alpių saulės pusėje. Žiemos sportininkai čia galės mėgautis saulės spinduliais, geru valgiu ir mažomis slidinėjimo stotimis su gerai prižiūrėtais nusileidimais iki Dolomiti Superski sąjungos.

Pjemontas

Pjemontas

Prie Prancūzijos sienos ir Turino, yra Pjemontas su 1365 km slidinėjimo trasomis ir siūlo įvairias pramogas ir daug veiksmo: Heliskiing, Canyoning arba skrydį skraidykle! Žinomi kurortai yra Bardonecchia, Sestrière arba Limone Piemonte. Snieglentininkai čia ras net Olimpiados išbandytas trasas, nes Bardonecchia vyksta 2006 m. Turino snieglenčių žiemos olimpinės žaidynės.

Trentino

Trentino

Į vakarus nuo Adidžės ir gerai pasiekiamas nuo Brenerio automagistralės yra Brenta ir Presanella kalnynas. Jam priklauso elegantiška vietovė Madonna di Campiglio ir Fassa bei Fleimstal slėniai su žymiomis Dolomitų kalnų viršūnėmis. Jie turi susisiekimą su Sella Ronda, todėl galimos dienos išvykos aplink Sella masyvą.

Venecija

Venecija

Venecijos regionas driekiasi nuo Adrijos jūros per Venecijos Alpes iki pat Dolomitų. Belluno provincijoje dauguma slidinėjimo zonų turi aukštos klasės šlaitus, pavyzdžiui, Cortina d’Ampezzo su keletu 3.000 m siekančių viršūnių. Čia taip pat galima rasti žymiąją viršūnę Marmolada, ant kurios yra 12 km ilgio viena ilgiausių slidinėjimo trasų Europoje. Daugybė žiemos sporto budų ir Freeride zonų čia pasirūpina, kad netrūktų veiksmo.

Vietovės Italija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
34 km 1 030 - 2 125 m
50 km 1 162 - 2 270 m
100 km 1 300 - 2 694 m
50 km 1 225 - 3 012 m
110 km 1 200 - 2 625 m
111 km 860 - 2 388 m
120 km 1 224 - 2 924 m
100 km 1 238 - 1 824 m
63 km 1 300 - 2 180 m
42 km 2 011 - 3 212 m
100 km 1 174 - 1 600 m
115 km 1 816 - 2 798 m
63 km 1 300 - 2 180 m
19 km 1 184 - 2 090 m
62 km 1 121 - 3 016 m
20 km 1 400 - 3 000 m
32 km 800 - 2 100 m
111 km 860 - 2 388 m
78 km 950 - 2 510 m
60 km 1 404 - 2 357 m
35 km 1 722 - 2 880 m
178 km 1 236 - 2 518 m
120 km 973 - 2 275 m
178 km 1 236 - 2 518 m
110 km 1 200 - 2 625 m
178 km 1 236 - 2 518 m
178 km 1 236 - 2 518 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais