Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Wolkenstein

92 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,6
Slidinėjimo zona 9,8
Slidin. trasų žemėlapis
Val Gardena/Alpe di Siusi
Slidin. trasų žemėlapis Val Gardena/Alpe di Siusi
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Gardena/Alpe di Siusi
Aukščiausias taškas: 2 518 m
Žemiausias taškas: 1 236 m
Kurorto aukštis: 1 563 m
Iš viso keltuvų: 84
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 41
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 178 km
Trasos:
52 km
Trasos:
105 km
Trasos:
21 km

Slidinėjimo kelionės Wolkenstein - atostogų malonumas ant Sellarunde!

Wolkenstein

Wolkenstein yra 1.563 m aukštyje, jį supa nuostabus Dolomitų kalnų vaizdas. Labai sportiškas kurortas taip pat yra vienas pirmaujančių turistinių kurortų Alpių teritorijoje ir formuoja populiariojo slidinėjimo regiono Gröden slėnio galą. Slidininkai ir snieglentininkai gali praleisti laiką šalia esančiame populiariame skisafari „Sellaronda“. Ant Wolkenstein lygumų slidinėjimo trasų į vienišą Langental slėnį lygumų slidininkai taip pat turės ką veikti. Wolkensteins unikali vieta kartais suteikia galimybę nusileisti nuo kalno iki pat viešbučio.

Puikūs restoranai pasirūpina malonumu, o ten galima jaukiai praleisti gerai praėjusią dieną. Tie, kuriems dienos kalnuose nepakako, gali švęsti iki pat nakties įvairiuose Apres Ski baruose ir diskotekose.

Val Gardena

Val Gardena supa įspūdingas Alpių kalnų vaizdas. Sella grupės kalnai (3152 m) ir Langkofel (3181 m) sudaro nepamirštamą Dolomitų kalnų panoramą. Saulėti slėniai ir šlaitai šalia stačių uolų žavi kiekvieną svečią. Val Gardena priklauso „Dolomiti Superski“ sąjungai. Šis skipass jungia dvylika slidinėjimo zonų su iš viso 1200 km slidinėjimo trasomis ir garantuoja įvairiapusišką slidinėjimo trasų malonumą.

Įspūdį jums paliks Sellaronda, populiariausias Alpių skisafari! Jaukūs kurortai su puikiais kulinariniais patiekalais ir įvairiais laisvalaikio pramogų pasiūlymais jus vilioja patirti nepamirštamas atostogas. Tie, kas vakarais dar turi pakankamai jėgų, gali praleisti laiką Apres-Ski užeigose, baruose ir diskotekose ir pasimėgauti gera nuotaika.

Atvykimas Wolkenstein

  • Traukinys: Waidbruck (apie 20 km), Klausen (apie 30 km), Bozen (apie 80 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 130 km), Verona (apie 205 km)

Apgyvendinimas Wolkenstein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Wolkenstein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...