Slidinėjimo kelionės 2024/2025 m.: užsisakykite kito sezono žiemos atostogas jau dabar!

Naujasis žiemos atostogų sezonas SnowTrex jau prasidėjo! Jau galima užsisakyti pirmąsias naujojo slidinėjimo sezono kryptis, o naujų apgyvendinimo įstaigų pridedama kasdien. Taigi, užsisakykite savo svajonių nakvynę jau dabar ir būkite vienu žingsniu priekyje nei kiti slidinėjimo poilsiautojai!

Patarimas: užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausios informacijos ir puikių pasiūlymų savo svajonių slidinėjimo kelionei!

Slidinėjimo kelionės 2024/2025 m.: užsisakykite kito sezono žiemos atostogas jau dabar!
Slidinėjimo kelionės 2024/2025 m.: užsisakykite kito sezono žiemos atostogas jau dabar!

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Austrijoje

Austrijos slidinėjimo regionai, įskaitant Zillertal ir Gasteinertal slėnius, garsėja puikiomis slidinėjimo mokyklomis, įvairiomis trasomis ir tradiciniais kalnų nameliais. Austrijoje jūsų laukia idealios žiemos atostogos, kurios pradžiugins ir šeimas, ir pradedančiuosius, ir profesionalus. Mėgaukitės austrišku svetingumu kaimiškuose slidinėjimo nameliuose ir vietiniais patiekalais.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Prancūzijoje

Žiemos atostogų Prancūzijoje metu jūsų laukia tokios aukščiausios klasės slidinėjimo zonos kaip Val Thorens, Les 2 Alpes ir SuperDévoluy. Šioms vietovėms būdingos plačios slidinėjimo trasos, sudėtingos trasos ir vaizdingi nameliai, įsispraudę į didingą Prancūzijos Alpių kraštovaizdį. Slidinėjimo įspūdžius čia papildo vietinis gyvenimo būdas, išskirtinė virtuvė ir įvairūs SPA pasiūlymai.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Italijoje

Slidinėjimo vietovės, tokios kaip Pietų Tirolis ar Sondrio Italijoje, siūlo unikalų Viduržemio jūros regiono svetingumo ir puikių žiemos sporto sąlygų derinį žiemos atostogų metu. Daug saulės, puikiai paruoštos slidinėjimo trasos ir garsioji itališka virtuvė prisideda prie nepamirštamų atostogų sniege.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Šveicarijoje

Šveicarija, kurioje yra legendinės slidinėjimo zonos, tokios kaip Davos Klosters, Arosa-Lenzerheide ir Engelberg, kviečia jus mėgautis žiemos atostogomis. Slidininkams, vertinantiems aukštą kokybę ir unikalų gamtos grožį, Šveicarija yra svajonių kryptis. Šveicarija garsėja prabangiomis slidinėjimo zonomis, sudėtingomis trasomis ir kvapą gniaužiančiais kalnų peizažais, todėl siūlo neprilygstamą slidinėjimo patirtį.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Vokietijoje

Vokietijoje yra žavių slidinėjimo zonų, pavyzdžiui, Oberstdorf, Vinterberg arba Garmisch-Partenkirchen, kuriose galite praleisti nuostabias žiemos atostogas. Šie regionai idealiai tinka šeimoms ir siūlo ne tik slidinėjimą, bet ir įvairias žiemos pramogas, įsikūrusias vaizdingame Zauerland ir Bavarijos Alpių kraštovaizdyje.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo atostogos 2024/2025 Andoroje

Žiemos atostogų Andoroje metu jūsų laukia moderni Grandvalira slidinėjimo zona, siūlanti įdomią slidinėjimo patirtį toli nuo žinomesnių Europos slidinėjimo vietovių. Slidininkams patartina susipažinti su Andora, kurioje derinamas Pirėnų žavesys ir puikus kainos ir kokybės santykis. Todėl galite tikėtis išskirtinių trasų ir unikalios slidinėjimo patirties mažoje, bet gražioje kunigaikštystėje.

Visi pasiūlymai Andoroje

Sezono pradžia 2024

Sezono pradžia yra pats tinkamiausias metas tiems, kurie nekantriai laukia, kada galės leistis į slidinėjimo trasas. Sezono pradžioje jūsų laukia ne tik šviežias sniegas, bet ir įdomūs renginiai, pvz. PowderWeek su SnowTrex, Les 2 Alpes vietovėje. Sezono pradžioje visada verta rinktis slidinėjimo zoną, kurioje yra didelis sniego patikimumas. Norėdami rasti idealią vietą, visada galite pasinaudoti mūsų slidinėjimo zonos patarėju.

Kalėdos/Naujieji metai 2024/2025

Sutikite Naujuosius metus kalnuose su mūsų pasiūlymais per Kalėdas ir Naujuosius metus. Kadangi šis laikotarpis ypač populiarus, rekomenduojame užsisakyti iš anksto, kad užsitikrintumėte mėgstamą vietą Austrijos, Prancūzijos ar Vokietijos slidinėjimo zonose.

Naujųjų metų pradžia 2025

Naujuosius metus pradėkite fantastiškomis slidinėjimo atostogomis. Sausio mėnesį žiemos sporto entuziastai gali mėgautis puikiomis sniego sąlygomis, o mūsų pasiūlymai nuo metų pradžios puikiai tinka sutikti naujuosius metus ant slidinėjimo trasų.

Pavasaris 2025

Slidinėjimas pavasarį suteikia nepakartojamų įspūdžių, nes slidinėjimo trasos spindi sniegu, o pertraukos vyksta saulėtose terasose. Visada nepamirškite tinkamos apsaugos nuo saulės ir mėgaukitės ypatinga slidinėjimo saulėje atmosfera.

Velykos 2025

Pasinaudokite Velykų atostogomis ir praleiskite jas ant trasų. Pavasariškas oras dažnai suteikia puikias slidinėjimo sąlygas. Kadangi Velykos yra populiarus laikas keliauti, todėl rekomenduojame užsisakyti iš anksto, kad užsitikrintumėte mėgstamą vietovę ir apgyvendinimą.

Sezono uždarymas 2025

Slidinėjimo sezono pabaiga slidinėjimo zonose dažnai švenčiama įspūdingais renginiais, kuriuose siūlomos geriausios slidinėjimo sąlygos, taip pat koncertais, vakarėliais po slidinėjimo ir unikaliais renginiais ant sniego. Slidinėjimo sezoną užbaigsite paskutiniu nuotykiu ledynuose, kur sniegas garantuotas iki vėlyvo pavasario. Mūsų sezono pabaigos pasiūlymai idealiai tinka, kad paskutines dienas slidinėjimo trasose galėtumėte mėgautis viskuo.

FAQ

Kada prasideda slidinėjimo sezonas 2024/2025?

Slidinėjimo sezono pradžia priklauso nuo slidinėjimo zonos, tačiau dauguma slidinėjimo zonų trasas paprastai atidaro lapkričio mėnesį. Kai kurios ledyninės slidinėjimo zonos siūlo slidinėjimo galimybes dar anksčiau.

Kiek laiko trunka slidinėjimo sezonas 2024/2025?

Slidinėjimo sezono trukmė taip pat priklauso nuo slidinėjimo zonos. Daugumoje Alpių regionų sezonas trunka iki balandžio, o kai kuriuose slidinėjimo zonose, ypač esančiose didesniame aukštyje ir ant ledynų, slidinėjimo trasos veikia iki gegužės.

Kada geriausia užsisakyti 2024/2025 slidinėjimo atostogas?

Norėdami užsitikrinti geriausius pasiūlymus ir apgyvendinimą, rekomenduojame užsisakyti iš anksto. Geriausia pradėti planuoti likus keliems mėnesiams iki sezono pradžios. SnowTrex šiuo laikotarpiu taip pat galite gauti papildomas naudos su ankstyvojo užsakymo nuolaidomis.

Ar galiu lanksčiai atšaukti 2024/2025 slidinėjimo kelionę?

SnowTrex galite nemokamai atšaukti arba iš naujo užsisakyti slidinėjimo kelionę. Kitu atveju SnowTrex daugumai apgyvendinimo įstaigų siūlo Flex-Option galimybę, kurią galima užsisakyti už nedidelį papildomą mokestį. Tai suteikia dar daugiau lankstumo planuojant kelionę. Išsamią informaciją apie atšaukimo ir rezervacijos pakeitimo sąlygas rasite mūsų kelionių informacijoje.

Mano norima apgyvendinimo įstaiga skirta slidinėjimo sezonui 2024/2025 dar nerezervuojama. Kada ji bus prieinama?

Nuolat atnaujiname savo pasiūlymus. Jei jūsų pageidaujama kryptis ar apgyvendinimas šį sezoną 2024/2025 dar nėra įtrauktas į mūsų svetainės sąrašą, yra tikimybė, kad jis bus įtrauktas vėliau. Čia galite suaktyvinti pasirinktos apgyvendinimo įstaigos užsakymo įspėjimą arba reguliariai lankytis mūsų svetainėje, kad būtumėte informuoti apie naujus pasiūlymus.