Naujas sezonas 2024/2025

Mums m. m. žiemos atostogų sezonas jau prasidėjo. Jums taip pat! Nes pas mus jau dabar galima užsisakyti pirmas kelionės kryptis kitam sezonui ir kiekvieną dieną atsiranda naujos apgyvendinimo įstaigos jūsų m. m. žiemos kelionei.

Nesvarbu, sezono pradžia, ar puikus renginys sniege, Kalėdos, Naujųjų metų išvakarės, metų pradžia, pavasario slidinėjimas, Velykos ar sezono pabaiga: užsitikrinkite savo slidinėjimo kelionę. savo mėgstamiausiame kurorte ir būkite vienu žingsniu pirmyn prieš kitus!

Dar vienas mūsų patarimas: užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes jus informuosime visus metus ir pateiksime puikių pasiūlymų jūsų svajonių slidinėjimo atostogoms!

Naujas sezonas 2024/2025
Naujas sezonas 2024/2025

Žiemos atostogos sezono pradžioje

Jau vasarą nesulaukiate to momento, kai galėsite žiemą pagaliau vėl būti ant trasos? Jūs pasiilgote sniegu padengtų kalnų ir jausmo slidėmis arba snieglente leistis nuo šlaito žemyn? Tuomet turėtumėte užsisakyti slidinėjimo kelionę, su kuria galėsite pradėti naują sezoną. Priklausykite pirmiesiems žiemos poilsiautojams, kurie pažins kalnų grožį kitą žiemą. Mažas patarimas: išsirinkite slidinėjimo kelionei slidinėjimo zoną, kuri jau sezono pradžioje užtikrina sniegą. Planuodami tokią slidinėjimo kelionę naudokite mūsų slidinėjimo zonos patarėją.

Žiemos atostogos per Kalėdas ir Naujuosius metus

Pigiems pasiūlymams, kuriuos galima užsisakyti priklauso apgyvendinimo įstaigos, kurias pas mus galima užsisakyti tik Kalėdoms arba Naujųjų metų išvakarėms. Svajojate apie baltas Kalėdas arba sulaukti Naujųjų metų sniege? Tuomet išnaudokite šansą! Nes praėję metai mums parodė: slidinėjimo kelionė per Kalėdas arba Naujųjų metų išvakares yra vis populiaresnė! Dabar dar turite laisvą pasirinkimą: Nesvarbu Austrija, Prancūzija ar Vokietija!

Slidinėjimo atostogos metų pradžios proga

Norite ateinančius metus sutikti puikioje žiemos kelionėje? Tuomet apžvelkite mūsų naujo sezono pasiūlymus, geriausiai pasiūlymus atvykimui nuo kito sausio. Metų pradžia yra geriausias kelionės laikas slidinėjimo atostogoms!

Pavasario slidinėjimas naujo sezono metu

Jūsų laukia balti šlaitai, kurie spindi saulėje, poilsis terasoje, kur jokiu būdu neturėtumėte pamiršti nuo saulės kremo, ir ekstra klasės slidinėjimo nuotykis.

Slidinėjimas per Velykas

Ateinančiame sezone išnaudokite laisvas dienas ir praleiskite puikias žiemos atostogas kalnuose. Slidinėjimo kelionė per Velykas dažnai žada kvapą gniaužiančias saulėtas dienas kalnuose. Ir daugelis kitų keleivių dienas per Velykas nori išnaudoti atostogoms. Jeigu jau žinote kelionės kryptį arba žinote, kurioje apgyvendinimo įstaigoje norite apsistoti, turite būti ankstyvas ir jau dabar užsitikrinti savo slidinėjimo kelionę per Velykas!

Slidinėjimas sezono pabaigoje

Kitais metais norite visapusiškai mėgautis žiema ir prieš pat prasidedant vasarai išbandyti šlaitus? Tuomet pirmyn ant ledyno! Čia yra užtikrintas sniegas iki pat pavasario. Apžvelkite mūsų pirmuosius pasiūlymus slidinėjimo kelionei sezono pabaigoje.