Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Vokietija

5 966 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,6
Slidinėjimo zonos 7,9

Slidinėjimo kelionės Vokietija

Dažnai mes nuvertiname Vokietiją kaip žiemos sporto šalį, tačiau slidinėjimo zonų pasirinkimas čia didelis. Vokietijos pietuose esančios Alpės jums siūlo įvairias slidinėjimo zonas, kurios suteiks džiaugsmą mėgaujantis slidinėjimo sportu „Hochalpinsports“. Šeimoms skirtas mažas slidinėjimo zonas, galima rasti Harce, Švarcvalde, Tiuringijos Miške ir net Šiaurės Reino-Vestfalijos Sauerland.

Kur galima slidinėti Vokietijoje?

Jei paklausite žiemos sporto entuziastų, kur yra galima slidinėti Vokietijoje, dauguma jų sugalvoja tik vieną vietovę: Zugspitze. Aukščiausias Vokietijos kalnas pietų Bavarijoje yra plačiai žinomas kaip natūrali siena su kaimynine Austrija ir taip pat yra puikiai žnomas kaip aukščiausia Vokietijos slidinėjimo zona. Zugspitze plokščiakalnio trasos siekia 2720 m aukštį, o viršūnės siekia 2962 m. Čia beveik iki gegužės mėnesio yra pakankamai sniego, kad būtų galima mėgautis slidinėjimo malonumais. Su Allgäu ir Fellhorn-Kanzelwand pasienio rajonais Bavarijos Alpės gali pasiūlyti daugiau natūralių perlų su patraukliomis slidinėjimo vietomis. Pavyzdžiui šalia Nebelhorn im Oberallgäu esantis Oberstdorf yra visame pasaulyje žinomas kaip keturių kalvų turnyro vieta. Su 128 km ilgio trasomis, kurios driekiasi iki kaimyninio Kleinwalsertal slėnio Austrijos pusėje, tai taip pat yra viena iš susijungusių slidinėjimo zonų, esančių Vokietijos žemėje. Kitas patrauklus regionas yra Berchtesgadeno žemė su savo šešiais slidinėjimo rajonais priešais didingąjį Watzmann (2713 m).

Tačiau toli nuo Alpių krašto Vokietija siūlo daug žiemos sporto vietovių: oficialiai Vokietija turi daugiau nei 600 slidinėjimo zonų! Daugelis jų yra maži plotai, kuriuose yra tik vienas ar du keltuvai ir kelios trasos. Tačiau kai kurios zonos taip pat yra garbingo dydžio ir atitinkamai įvairios. Visose šios šalies vietovėse yra puikios žemos kalnų grandinės, siūlančios visas galimybes smagiai praleisti laiką sniege. Pavyzdžiui, Bavarijos miškas, kuris yra Bohemijos miško dalis rytinėje Bavarijoje turi ne tik gražiausią miško kraštovaizdį vidurio Europoje, bet ir platų vidutinių kalnų masyvą, kuriame randasi puikios slidinėjimo zonos. Populiarus maršrutas ir aukščiausias slidinėjimo kalnas Bohemijos miške yra Große Arber (1456 m) ant kurio vingiuoja 10 km ilgio trasos. Jis taip pat yra labai patrauklus šeimoms, nes jame yra Arbär-Kinderland vaikų šalis. Bohemijos miškas taip pat driekiasi per sieną iki Čekijos, kur jis yra vadinamas Šumava ir taip pat yra unikali poilsio zona. Juodasis miškas turi gerą reputaciją visame pasaulyje. Be Bollenhut ir Kirschtorte vietovių čia taip pat yra žinomos toli už šalies sienų esančios slidinėjimo zonos. Čia ypač reikėtų paminėti ir Feldberg keltuvų susijungimą, kuris sudaro viena didžiausių slidinėjimo zonų Vokietijoje, kuri turi 63 km ilgio trasas.

Smilkalų rūkaliai, arkos ir kalnų romantika - Rūdinių kalnų rytuose siūlo ne tik tradicinę nuotaiką, bet ir universalius slidinėjimo malonumus visiems žiemos sporto entuziastams. Įspūdingas kalnų ir kultūrinis kraštovaizdis bei tarpvalstybinės slidinėjimo zonos daro Saksoniją labai populiariu žiemos atostogų miestu. Nordic sportininkai, Rūdiniuose kalnuose ras tai ko jiems reikia: Rūdinių kalnų slidinėjimo zona veda per visą Kalvagūbrį iki pat Čekijos. Viena dalis tęsiasi per Fichtelberg ir tiesiai per Oberwiesenthal kurortą, aukščiausią Vokietijos vietovę. Vargu ar galite tuo patikėti, tačiau Vokietijoje slidinėti galima visomis kardinaliomis kryptimis: palyginti plokščiuose vakaruose yra Hochsauerland su slidinėjimo keltuvų karusele Winterberg, kuri jungia 27,5 km ilgio trasas. Centre yra Tiuringijos miškas ir Oberhof slidinėjimo centras prie Rennsteig, kurie tapo populiarūs dėl biatlono pasaulio taurės. Ir galiausiai šiaurėje yra Harcas, šiauriausiai vidurio Vokietijoje esanti vidurio kalnų grandinė.

Kodėl yra verta rinktis slidinėjimo atostogas Vokietijoje?

Vokietijoje žiemos sporto regionų grožį atspindi jų universalumas. Jei aukštis ir plačios vietovės nesuteikia didelių pramogų slidinėjimo trasose, alternatyvios sporto programos čia yra dar didesnės. Reljefas daugelyje vietovių yra platus ir gana lygus, todėl čia susiformavo lygumų slidinėjimo centrai, turintys plačius trasų tinklus. Apskritai nordic sportas vis dar yra didelė tendencija, ypač tokiose naujosiose federalinėse žemėse kaip Tiuringija ar Saksonija. Be to čia yra unikalių kultūrinių ir natūralių kraštovaizdžių, dėl kurių Vokietija yra įdomi kelionių vieta tiek gamtos mylėtojams tiek ieškantiems ramybės. Jei norite mėgautis atpalaiduojančiomis atostogomis snieguotame žiemos stebuklų krašte, kuriame yra daugybė pramogų trasose ir šalia jų, tuomet ideali vieta yra vidutiniai Vokietijos kalnai.

Kuo yra ypatinga Vokietija?

Įvairios laisvalaikio pramogos, plokšti nusileidimai ir lengvos slidinėjimo zonos su mėlynomis trasomis, visa tai surasite Vokietijos slidinėjimo zonose, kurių reljefas yra idealus šeimoms su vaikais. Mažesnės zonos yra gerai prižiūrimos ir čia yra siūloma puiki vaikų priežiūra. Pradedantieji ir šiek tiek pažengusieji, visose amžiaus grupėse, čia suras jiems tinkamą zoną. Šiek tiek didesni slidinėjimo rajonai taip pat turi funslopes trasas, laiko matavimo maršrutus ir gana įspūdingus snowparks, kad jaunimas ir sporto entuziastai taip pat surastų jiems tinkamas linksmybes. Žemose kalnų grandinėse nuo 900 iki 1600 m aukščio, daugelis trasų yra žemiau medžių linijos, kad žiemos sporto mėgėjai daugelyje vietų rastų romantiškus nusileidimus mišku.

Kiek laiko galima slidinėti Vokietijoje?

Vokietijos žemų kalnų grandinių aukštis yra nedidelis, tačiau čia yra pakankamai sniego, ypač pagrindiniais mėnesiais nuo gruodžio iki kovo. Rūdiniai kalnai, Švarcvaldas, kai kurios Allgäus dalys ir Alpių pakraščio regionai, tokie kaip Berchtesgadeno žemė ir Zugspitz regionas, dažnai yra palaiminti palyginti dideliu sniego kiekiu. Zugspitz zona, kuri yra 2000–2720 m aukštyje turi ilgiausią slidinėjimo sezoną Vokietijoje. Paprastai ši slidinėjimo zona yra atidaryta nuo gruodžio iki gegužės mėnesio pradžios. Čia viršuje dažnai šviečia saulė o slėnis ir žemiau esanti slidinėjimo zona pasislepia po debesų danga.

Regionai Vokietija

Bavarijos Alpės

Bavarijos Alpės

Aukštutinės Bavarijos baltai mėlynas dangus apima viską, ko žiemos sportininkai nori. Aukščiausia Vokietijos slidinėjimo zona Zugspitze siūlo kvapą gniaužiančią Vokietijos Alpių žiemos kraštovaizdžio panoramą. Profesionalai išbando pasaulinio čempionato klasikinę greitojo nusileidimo trasą Kandahar, esančią Garmisch. Paslidinėjus galima paskanauti vietinių patiekalų. Regionas Allgäu taip pat siūlo idealų derinį susidedantį iš aktyvaus sporto, atsipalaidavimo ir SPA. Vokietijos didžiausia slidinėjimo arena, esanti Fellhorn-Kanzelwald kurorte, siūlo aukščiausios rūšies žiemos atostogas.

Hochsauerland

Hochsauerland

Sauerland, Šiaurės Reino Vestfalijos pietryčių pusėje, yra supamas Niederhessischen Bergland, Ostsauerländischen Gebirgsrand, Wittgensteiner Land, Siegerland ir Bergischen Land. Taip pat vadinama „tūkstančio šalių šalis“, aukščiausi Sauerlands kalnai prisideda prie žiemos sporto malonumo. Nesvarbu, ar ant rogučių ir bobslėjaus trasos Winterberg ar slidinėjimo šuolio trasos „Mühlenkopfschanze“ Willingen - nepraleiskite unikalios traptautinių konkursų atmosferos!

Vietovės Vokietija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
39,7 km 795 - 1 554 m
39,7 km 795 - 1 554 m
27,5 km 630 - 820 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...