Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Winterberg

248 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 7,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Winterberg
Aukščiausias taškas: 820 m
Žemiausias taškas: 630 m
Kurorto aukštis: 660 m
Iš viso keltuvų: 24
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 27,5 km
Trasos:
14 km
Trasos:
12 km
Trasos:
1,5 km

Slidinėjimo kelionės Winterberg – slidinėjimo malonumas Vokietijos viduryje!

Winterberg

Tarptautiniu mastu žinomas žiemos sporto kurortas Winterberg yra maždaug 660 m aukštyje, Rothaargebirge šiaurės rytuose. Gyvybingas mažas miestelis yra Šiaurės Reino Vestfalijoje ir yra puikiai pritaikytas trumpoms atsotogoms žiemą. Winterberg Jūsų laukia įdomios atostogos romantiškos gamtos apsuptyje. Pramogas visai šeimai siūlo rogučių trasos, kuriomis dėl apšvietimo prožektoriais galima leistis iki pat vakaro. Be to, atvykus į vietą galima išbandyti žygį sniego batais ir fakelais. O kaip jums nusileidimas rogutėmis pasakišku žiemos kraštovaizdžiu? Winterberg yra nesibaigiantys žygių takai ir nuostabus kalnų kraštovaizdžis, tad čia kiekvienas atras užsiėmimą pagal savo skonį.

Sauerland

Sauerland, kuris yra Vakarų Reino Vestfalifos pietryčiuose, yra supamas Niederhessischen Bergland, Ostsauerländischen Gebirgsrand, Wittgensteiner Land, Siegerland ir Bergischen Land. Kadangi jis yra dalis Rheinischen Schiefergebirges, jį supa buko ir spygliuočių miškai. Kaip šalis, kuri apibūdina tūkstančius kalnų, Sauerlands aukščiausi kalnai, tarp kurių yra Langenberg, Hegekopf ir Kahle Asten, prisideda prie žiemos sporto malonumo. Išbandykite daugybę lygumų slidinėjimo trasų ir pažinkite kvapą gniaužiantį Mittelgebirge kalnų kraštovaizdį. Mėgstantiems ramiau praleisti laiką, rekomenduojama išbandyti romantišką nusileidimą rogutėmis apsnigtu kalnų kraštovaizdžiu. Prožektoriai ir rogučių šlaitai, skirti Snowtubes, pasirūpina papildomu malonumu visai šeimai.

Atvykimas Winterberg

  • Traukinys: Winterberg (kurorte)
  • Skrydis: Dortmundas (apie 95 km), Kelnas/Bona (apie 135 km), Frankfurtas (apie 160 km), Münster/Osnabrück (apie 170 km)

Apgyvendinimas Winterberg

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Winterberg

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais