Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Andora

102 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,8
Slidinėjimo zonos 9,2

Slidinėjimo kelionės Andora

Nykštukinė Andoros valstybė siūlo slidinėjimo zoną Pirėnuose, visa kita yra labai maža: Grandvalira yra didžiausia slidinėjimo zona Europoje už Alpių ribų! Todėl Andorą galima palyginti su didelėmis kaimynėmis valstybėmis Prancūzija ir Ispanija. Net jei Andoroje yra tik dvi slidinėjimo zonos, jos siūlo aukščiausios klasės pramogas trasose. Andora yra taip pat žinoma kaip prekybos rojus. Kiekvienais metais daugybė prekybos turistų plūsta į mažą neapmokestinamą valstybę ir yra pagrindinis pajamų šaltinis. Šie pinigai yra investuojami į žiemos sportą arba daugybę laisvalaikio paslaugų, tokių kaip terminiai baseinai ar ledo arenos, tam, kad būtų galima paįvairinti pramogų pasiūlymus už trasų ribų. Taip buvo sukurtos dvi didelės ir modernios slidinėjimo zonos, kurios jus tikrai sužavės!>

Kodėl yra verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Andoroje?

Planuodami slidinėjimo atostogas naujam žiemos sezonui Andora gali būti ne pirmas pasirinkimas. Tai gali būti klaida! Nes nykštukinė Andoros valstybė siūlo puikius nusileidimus slidininkams ir snieglentininkams. Nepriklausomai nuo to, ar keliaujate su draugais ar šeima, tinkamas trasas ar kitą aktyvią veiklą čia suras kiekvienas. Nors Andora yra viena mažiausių nepriklausomų valstybių Europoje ir palyginti mažai žinoma žiemos atostogų vieta, tačiau palyginti su Austrija ar Prancūzija, slidinėjimas Andoroje turi tam tikrų pranašumų. Trasos yra puikiai paruoštos ir prižiūrimos bei yra vienos iš moderniausių pasaulyje. Slidinėjimo kurortai Andoroje sudaro geras sąlygas pradedantiesiems ir pažengusiems žiemos sporto entuziastams ir netgi turi gražias off trasų zonas.

Kur yra galima slidinėti Andoroje?

Kadangi Andoroje yra tik dvi didžiulės slidinėjimo zonos, pasirinkimas yra labai paprastas. Tačiau abi slidinėjimo zonos turi daug ką pasiūlyti, ypač jei yra kalbama apie žiemos sportą. Taigi kodėl gi nekeliauti į slidinėjimo atostogas Pas de la Casa ar Soldeu vietovėse, kurios abi yra Grandvalira? Dviejų Grandvalira slidinėjimo zonų susijungimas yra didžiausias Europoje už Alpių ribų.

Taip buvo ne visada, pradžioje čia buvo tik kelios nedidelės slidinėjimo zonos. Vėliau šios vietovės susijungė ir tapo dviem pagrindiniais Andoros slidinėjimo kurortais. Po Ordino-Arcalis ir Pal-Arsinal susijungimo buvo sukurta Vallnord - patraukli slidinėjimo zona su 91 km ilgio trasomis. O Grandvalira slidinėjimo zoną šiandien sudaro senos mažos slidinėjimo zonos: Encamp, Soldeu-El Tarter ir Pas de la Casa-Grau Roig. Susijungus mažoms slidinėjimo zonoms, buvo sukurta didžiausia slidinėjimo zona Europoje už Alpių ribų, kuri turi 210 km ilgio trasas. Taigi todėl Grandvalira yra didžiausia Andoros slidinėjimo zona, turinti gerą susisiekimą ir ilgiausias trasas. Soldeu slidinėjimo vietovė yra geriausia bazė tyrinėti plačią Grandvalira slidinėjimo zoną, į kurią galima patekti iš įvairių kitų slidinėjimo vietovių. Soldeu vardas reiškia saulės Dievas. Saulę čia iš tikrųjų galima pamatyti labai dažnai, tačiau sniegas vis dėlto yra stebėtinai geros kokybės, nes slidinėjimo zonoje dominuoja šiauriniai šlaitai. Sniego patikimumas Andoroje taip pat yra daug geresnis nei daugelis tikisi.

Soldeu yra snieglentininkų namai. Snieglentininkai čia suras geriausius funpark Pirėnuose. Slidinėjimo zona yra ypač patraukli ne tik ekspertams, bet ir gera vieta pradedantiesiems, kuri siūlo pakankamai off trasų freeride mėgėjams. Freeride mėgėjams tinkamą reljefą bus galima surasti Arcalis vietovėje, kur šlaitai yra ypač statūs ir prižiūrimi. Geriausios slidinėjimo galimybės tarp medžių randasi Pal vietovėje. 2100 m aukštyje randasi saulėta Pas de la Casa slidinėjimo vietovė, iš kurios galima tiesiogiai patekti į trasas. Po slidinėjimo su snieglentėmis ar slidėmis čia galėsite mėgautis skaniu alumi už sąžiningą kainą arba pasinerti tiesiai į laukinį šios vietovės naktinį gyvenimą.

Kokia dar veikla galima užsiimti Andoroje?

Slidinėjimo atostogų metu dažniausiai yra galvojama tik apie slidinėjimą su slidėmis arba snieglente. Teisingai, tačiau turėtumėte nepamiršti, kad be slidinėjimo čia yra ir daugybė kitų įdomių užsiėmimų, tam kad jūsų slidinėjimo atostogos būtų įvairios ir malonios, net ir tokioje mažoje šalyje kaip Andora. Viena iš galimų sportinių veiklų yra lygumų slidinėjimas. Andora yra nuostabi vieta lygumų slidinėjimui, nes čia yra daugybė puikių lygumų slidinėjimo trasų, kurios veda aplink Grau Roig ir Pas de la Casa slidinėjimo zonas. Trasos aplink Grau Roig yra sudėtingesnės, todėl ypač rekomenduojamos pažengusiems slidininkams.

Snieglenčių sportas yra ypač populiarus Andoroje, tam kad galėtumėte mėgautis nepakartojamais gamtos peizažais ir Pirėnų grožiu. Poilsiautojai, kurie mėgsta šunis turėtų būtinai išbandyti pasivažinėjimą su šunų traukiamomis rogėmis. Tiems kas ieško greičio potyrių, tikrai patiks kelionė sniego motociklais po nesibaigiantį balto sniego kraštovaizdį. Visa šeima galės smagiai leisti laiką slidinėdami su padangomis arba čiuožinėdami ant ledo. Dar viena nepamirštama šeimos kelionė veda į „Naturlandia“ parką, kur iš arti galėsite pajusti gamtą ir laukinį pasaulį. Jei jums atrodo, kad kalnai nėra pakankamai aukšti, būtinai turėtumėte išbandyti skrydį karšto oro balionu virš didingų kalnų ir užuosti kalnų orą. Tokia unikali patirtis yra smagi ir suteikia adrenalino antplūdį, o gražiausi Pirėnų vaizdai yra garantuoti!

Po to, kai pigus alus jau buvo paminėtas, nereikėtų pamiršti didelio après ski galimybių pasirinkimo. Soldeu, Pas de la Casa, Canillo ir Encamp vietovėse galima rasti daugybę barų, kavinių, klubų ir diskotekų. Pasirinkimas yra tikrai didelis! Jei jums patinka apsipirkti, tuomet jums tikrai patiks Andora! Be visų nuostabių prisiminimų, iš slidinėjimo atostogų namo galėsite parsivežti ir keletą suvenyrų. Andora yra zona be mokesčių. Taigi čia galima rasti daugybę pigių pasiūlymų, ypač pigūs yra alkoholiniai gėrimai, tabakas ir kosmetikos gaminiai. Kai visą dieną praleidote ant trasų, kūnui reikia atsipalaiduoti. Tai galėsite padaryti Caldea centre, Andorra-la-Vella vietovėje: Caldea yra didžiausias SPA ir sveikatingumo centras Europoje! Čia kiekvienas suras puikų individualų poilsį ir galės atsipalaiduoti nuo slidinėjimo ar snieglenčių sporto.

Regionai Andora

Grandvalira

Grandvalira

Sujungus Pas de la Casa / Grau Roig ir Soldeu / El Tarter zonas, Grandvalira slidinėjimo zona gali būti vadinama didžiausia slidinėjimo zona Europoje už Alpių ribų. Nesvarbu, ar ieškote plačių šlaitų, ar nusileidimų nuo trasų - visa tai tikrai rasite Grandvalira.

Vietovės Andora

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
210 km 1 710 - 2 640 m
210 km 1 710 - 2 640 m
210 km 1 710 - 2 640 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...