Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Escaldes

NAUJAS!

Atsiliepimų dar nėra.

Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grandvalira
Aukščiausias taškas: 2 640 m
Žemiausias taškas: 1 710 m
Kurorto aukštis: 1 053 m
Iš viso keltuvų: 71
Bugelinis keltuvas: 37
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 210 km
Trasos:
100 km
Trasos:
77 km
Trasos:
33 km

Slidinėjimo kelionės Escaldes – gydomieji Andoros terminiai šaltiniai!

Escaldes

Eskaldeso miestelis ribojasi tiesiai su sostine Andora la Vella ir taip pat yra puiki vieta jaukioms slidinėjimo atostogoms. Mieste daug karštų ir sieringų terminių šaltinių yra gerai žinomi. Didžiausia Pietų Europoje terminė vonia „Caldea“ yra Eskaldeso orientyras ir kviečia atsipalaiduoti po ilgos slidinėjimo Pirėnų kalnuose dienos. Kitas įspūdingas regiono akcentas – ledyninis slėnis ir į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Vall del Madriu-Perafita-Claror, kurio aukštis siekia iki 2 905 m. Kraštovaizdžiui būdingi ledynai, stačios uolos ir miškais apaugę slėniai. Jei norite daugiau sužinoti apie terminius šaltinius ir ledyninį slėnį, daugiau apie juos galite sužinoti interaktyviame CIAM muziejuje.

Grandvalira

Tiesiai ant sienos su Prancūzija yra Grandvalira regionas, kuris driekiasi per du Andoros rajonus Encamp ir Canillo ir yra didžiausia slidinėjimo zona Pirėnuose. Dėl palankios geografinės padėties, puiki sniego kokybė ir saulėtos slidinėjimo dienos yra beveik garantuotos! Šio regiono miestai yra labai skirtingi ir turi ką pasiūlyti kiekvienam - nesvarbu, ar planuojate šeimos, ar vakarėlių atostogas. Palikite lagamine šiek tiek daugiau vietos, nes dėl mažų mokesčių šis regionas yra tikras apsipirkimų rojus. Atostogos nykštukinėje Andoros valstybėje visada yra kažkas ypatingo - apsilankykite Grandvalira ir pasižiūrėkite patys!

Atvykimas Escaldes

  • Traukinys: L'Hospitalet-près-l'Andorre (apie 40 km), La Tour de Carol (apie 55 km)
  • Skrydis: Toulouse (apie 200 km), Girona (apie 205 km), Barselona (apie 220 km)

Apgyvendinimas Escaldes

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Escaldes

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...