Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims draugiški slidinėjimo viešbučiai

Mėgaukitės nepamirštamomis žiemos atostogomis su savo keturkoju draugu geriausiuose Europos slidinėjimo zonose. Jei keliaujate su savo augintiniu, SnowTrex siūlo didelį slidinėjimo viešbučių ir apartamentų pasirinkimą, kad ir jūs, ir jūsų šuo puikiai praleistumėte žiemą. Atraskite šunims draugiškas apgyvendinimo įstaigas ir slidinėjimo zonas, puikiai pritaikytas šunų šeimininkų poreikiams.

Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims draugiški slidinėjimo viešbučiai
Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims draugiški slidinėjimo viešbučiai

Slidinėjimo atostogos su šunimi Austrijoje

Austrijoje jūsų ir jūsų keturkojo draugo laukia įvairūs slidinėjimo kurortai, pavyzdžiui, Zillertal ar Ötztal, kurie specialiai pritaikyti šunų šeimininkų poreikiams. Be šunims pritaikytų viešbučių ir atostogų apartamentų, daug kur yra šunims pritaikytų pėsčiųjų takų, esančių prie pat namų slenksčio. Taigi galite tikėtis puikiai sutvarkytų trasų ir jaukių svečių namų, kuriuose po ilgos dienos sniege visada mielai laukiami dvikojai ir keturkojai draugai.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo atostogos su šunimi Prancūzijoje

Prancūzijos slidinėjimo zonos, tokios kaip Saint Sorlin ar Les Menuires, garsėja ne tik aukščiausios klasės slidinėjimo trasomis, bet ir daugybe galimybių šunų šeimininkams ir jų keturkojams draugams kartu mėgautis žiemos stebuklais. Daugybė šunims pritaikytų apgyvendinimo įstaigų užtikrina malonią viešnagę. Galite mėgautis žiemos pasivaikščiojimais gryname Alpių ore ir žavėtis kalnų grožiu, o jūsų šuo bus saugus ir laimingas šalia jūsų.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo atostogos su šunimi Italijoje

Italijoje slidinėjimo atostogautojų ir jų šunų laukia šilta atmosfera. Tokiuose slidinėjimo kurortuose kaip Livigno arba Gitschberg yra daug slidinėjimo viešbučių ir poilsio apartamentų, kuriuose leidžiama apsistoti su naminiais gyvūnais. Šiose slidinėjimo zonose yra ne tik puikios slidinėjimo trasos, bet ir daug saugių pasivaikščiojimo takų, kuriais kartu su savo keturkoju draugu galite tyrinėti vaizdingą snieguotą kraštovaizdį. Taip galėsite patirti itališką svetingumą žmonėms ir gyvūnams, kuris jūsų žiemos atostogas pavers nepamirštamomis.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo atostogos su šunimi Šveicarijoje

Šveicarija garsėja svetingumu, kuris galioja ir apgyvendinant keliautojus su šunimis. Slidinėjimo zonose, pavyzdžiui, Interlaken ir Davos-Klosters, taip pat yra specialių žiemos pėsčiųjų takų, kur galite mėgautis atpalaiduojančiais pasivaikščiojimais su šunimi. Be to, daugelyje kurortų teikiamos specialios paslaugos, pavyzdžiui, šunų priežiūros paslaugos, kad galėtumėte nerūpestingai įveikti slidinėjimo trasas, o jūsų šuo būtų gerai prižiūrėtas.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo atostogos su šunimi Vokietijoje

Vokietijoje taip pat yra daugybė galimybių slidininkams, norintiems žiemą su savimi pasiimti šunį. Pavyzdžiui, gerai žinomose slidinėjimo zonose, tokiose kaip Garmisch-Partenkirchen, yra specialių apgyvendinimo įstaigų, puikiai pritaikytų šunų šeimininkų poreikiams. Be šunims pritaikytų žygių takų, siūloma daugybė kitų paslaugų, kad jūsų šuns žiemos atostogos būtų kuo malonesnės.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo atostogos su šunimi Andoroje

Nors Andora yra nedidelė, ji siūlo puikias galimybes ramiai praleisti žiemos atostogas su šunimi. Juk Grandvalira slidinėjimo zona, esanti pačioje kvapą gniaužiančių Pirėnų kalnų širdyje, garsėja draugiškumu šeimai, be to, čia siūloma apgyvendinimas ir paslaugos, specialiai pritaikytos lankytojams su šunimis.

Visi pasiūlymai Andoroje

Apgyvendinimo įstaigos slidinėjimo atostogoms su šunimi

  • Šunims draugiškas apgyvendinimas: daug slidinėjimo viešbučių, apartamentų ir namelių, kuriuose leidžiama apgyvendinti šunis, siūlomi papildomi patogumai, pavyzdžiui, šunų gultai, dubenėliai su ėdalu ir skanėstai. Šunims draugišką apgyvendinimą SnowTrexa galite lengvai rasti naudodami paieškos filtrą augintiniai galimi.
  • Apgyvendinimo vieta: įsitikinkite, kad esate netoli šunims draugiškų trasų ir pėsčiųjų takų ir kad netoliese teikiamos tokios paslaugos kaip šunų priežiūra ar veterinarinė priežiūra.
  • Apgyvendinimas šalia slidinėjimo trasos: dėl nedidelių atstumų apgyvendinimas šalia slidinėjimo trasos yra naudingas šeimoms su vaikais, taip pat šunų savininkams, kurie nori prižiūrėti savo keturkojus draugus tarpinėse apgyvendinimo vietose.

Žiemos atostogų veikla su šunimi

  • Žiemos pasivaikščiojimai kartu: daugelyje slidinėjimo zonų yra specialiai įrengti žiemos pėsčiųjų takai pasivaikščiojimams su šunimi, kur galite saugiai ir atsipalaidavę mėgautis snieguotu kraštovaizdžiu.
  • Treniruotės ir žaidimai sniege: kai kurios slidinėjimo zonos siūlo ne tik tradicines pramogas, bet ir šunų dresūros ir žaidimų aikšteles ant sniego, kur jūsų šuo gali treniruotis ir išleisti garą prižiūrimas profesionalų.
  • Lygumų slidinėjimas su šunimi: daugelyje slidinėjimo zonų, pavyzdžiui, Seefeld, įrengtos bėgimo slidėmis trasos, kurios ypač pritaikytos lygumų slidinėjimo entuziastams su šunimis. Įsitikinkite, kad jūsų šuo visą iškylos laiką bus saugiai vedžiojamas su pavadėliu ir bus pakankamai ištvermingas bei fiziškai pasirengęs šiai veiklai.
  • Bendras poilsis: kai kuriose slidinėjimo zonose taip pat siūlomos SPA procedūros šunims. Po aktyvios dienos slidinėjimo trasoje galite palepinti savo šunį SPA pasiūlymais, pavyzdžiui, šunų masažais ar SPA procedūromis, specialiai sukurtomis gyvūnams atsipalaiduoti.

FAQ

Ar galiu pasiimti šunį su savimi į slidinėjimo keltuvus?

Daugumoje slidinėjimo zonų šunims neleidžiama keltis slidinėjimo keltuvais. Tačiau, esant tam tikroms sąlygoms, yra išimčių. Pavyzdžiui, Zugspitze, Nebelhorn, Krippenstein arba Salzkammergut Dachstein kalnuose šunis leidžiama įkelti į gondolą, jei jie vedžiojami su pavadėliu ir antsnukiu. Todėl prieš apsilankymą visada pasidomėkite galiojančiomis atitinkamos slidinėjimo vietovės taisyklėmis.

Kaip turėčiau pasiruošti slidinėjimo atostogoms su šunimi?

įsitikinkite, kad jūsų šuo yra paskiepytas ir turi galiojantį gyvūnų sveikatos draudimą. Taip pat supakuokite šiltus šuns drabužius, nustatytą įrangą, pavyzdžiui, pavadėlį ir antsnukį (priklausomai nuo šalies, į kurią keliaujate) ir sniegui skirtus letenų priežiūros rinkinius.

Kokių dokumentų reikia slidinėjimo atostogoms su šunimi?

Jums reikės šuns paso ir ES gyvūno augintinio paso su naujausiais skiepų sertifikatais. Taip pat atkreipkite dėmesį į specialius atitinkamų slidinėjimo zonų ar šalių reikalavimus.

Ar šunims draugiški slidinėjimo viešbučiai taip pat siūlo šunų priežiūrą?

Taip, kai kuriose šunims draugiškose apgyvendinimo įstaigose siūlomos įvairios šunų priežiūros galimybės, pavyzdžiui, šunų prižiūrėtojai, kad svečiai ir šunys galėtų maloniai praleisti laiką. Kai kuriose apgyvendinimo įstaigose šunys taip pat gali likti vieni kambaryje, jei tik elgiasi ramiai. Tačiau dėl to reikėtų iš anksto pasitarti su apgyvendinimo įstaiga, nes kai kuriuose viešbučiuose to daryti neleidžiama saugumo sumetimais. Kita galimybė, ypač jei keliaujate grupėje, yra paprašyti grupės nario, kuris neslidinėja, prižiūrėti šunį, kol jūs slidinėjate.

Ar galima tikėtis papildomų išlaidų, susijusių su mano šuns apgyvendinimu?

Taip, daugumoje apgyvendinimo įstaigų už augintinius imamas papildomas mokestis. Išsamesnę informaciją rasite atitinkamos apgyvendinimo įstaigos aprašyme.