Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims pritaikyti slidinėjimo viešbučiai ir apartamentai

Kas gi to nežino: nusipelnytos atostogos jau visai arti, daug džiaugsmo, tačiau iškyla klausimas: ką daryti su šunimi per slidinėjimo atostogas? Jeigu savo šunį per atostogas norite turėti šalia savęs, pasirinkę vieną iš mūsų pasiūlymų galite su savo keturkoju draugu praleisti keletą puikių dienų. Užsisakykite pas mus šunis priimančią apgyvendinimo įstaigą, kurioje jūsų ištikimas palydovas jausis kaip namie net ir tada, kai jūs mėgausitės laiku ant trasų! Paskui pasivaikščiokite su savo šunimi ir stebėkite, kaip geriausias žmogaus draugas džiaugiasi sniegu. Pas mus jūs garantuotai rasite tinkamas atostogas su šunimi!

Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims pritaikyti slidinėjimo viešbučiai ir apartamentai
Slidinėjimo atostogos su šunimi - šunims pritaikyti slidinėjimo viešbučiai ir apartamentai

Šunis priimanti apgyvendinimo įstaiga

Šunų savininkai ieškodami apgyvendinimo įstaigos turi ieškoti kažko specifiškiau negu tie, kurie keliauja be augintinio. Per slidinėjimo atostogas su šunimi yra aišku viena – atitinkama apgyvendinimo įstaiga turėtų leisti laikyti naminius auginitnius. Todėl šunio savininkas turi patikrinti, ar į šunis priimančios apgyvendinimo įstaigos kainą yra įskaičiuotas šunio atsivežimas, ar iškyla papildomos išlaidos žiemos kelionės metu su šunimi. Dažnai į kainą įskaičiuotas tik šunio apsistojimas apgyvendinimo įstaigoje, o ne papildomos paslaugos, pavyzdžiui, maistas. Žiemos poilsiautojai, kurie planuoja pasiimti šunį į kalnus, pirma tai turėtų aptarti su apgyvendinimo įstaiga. Dar vienas svarbus klausimas, kurį reikėtų aptarti iš anksto yra: ar gali šuo dienos metu likti kambaryje, o gal tai neleidžiama? Planuodami neturėtumėte praleisti progos praleisti slidinėjimo kelionės su šunimi prie pat trasos. Ypač šeimoms, kurios savo atostogas praleidžia su vaiku ir šunimi, trumpi keliai yra tikras privalumas.

Apie tai turėtų pagalvoti šunų savininkai

Jeigu keliaujate kartu su šunimi, reikia pateikti kelis „dokumentus“. Tam priklauso gyvūnų identifikavimas, kuris „įrodo“ šuns tapatybę ir jį galima gerai priskirti savininkui. Pažymėjimas paprastai yra ženklas ant apykaklės arba elektroninis, implantuotas Chip. Šį pažymėjimą galite gauti už nedidelį mokestį pas veterinarą. Kai kurios šalys reikalauja, kad vestumėte šunį su pavadėliu ir turėtumėte antsnukį. Jeigu atvyksite automobiliu, šuo turi būti pakankamai apsaugotas. Gali būti svarbu turėti šunų pakintus arba trasnportavimo dėžę.

Tinkama šunų priežiūra per slidinėjimo atostogas

Tie, kurie važiuoja atostogauti kartu su šunimi ir nori šiek tiek papramogauti ant sldinėjimo trasų, tie turėtų iš pradžių apsvarstyti, ką reikia daryti su šuns priežiūra. Kai kurie šunys kartais gali pabūti vieni kambaryje. Tačiau tai reikia išsiaiškinti iš anksto su apgyvendinimo įstaiga. Kai kurie šunis priimantys viešbučiai neleidžia to daryti dėl saugumo priežasčių. Jeigu nenorite pasiimti savo šunio kartu į kalnus, galite kaip alternatyvą susirasti šunų auklę. Kartais tai galima susiorganizuoti per apgyvendinimo įstaigą, tačiau tai gali kainuoti papildomai. Idealiausia – ir tikrai šuniui maloniausia – jeigu savininkas jį pasiims ant kalno. Jeigu keliaujate su didesne grupe, tikrai tarp jų yra vienas ar kitas, kuris nenorės slidinėti ir kuris mielai pasaugos šunį ir su juo pašėls sniege.

Žiemos kelionė yra tikras malonumas šunims

Kai jūs ne ant trasos, žiemos kelionė jums ir jūsų šuniui tikrai bus tikras malonumas. Kuriam šuniui nepatiktų pabėgioti per mišką ir pasidžiaugti sniegu? Mėgaukitės gamta su savo keturkoju draugu apsupti nuostabaus kalnų vaizdo per savo kitą žiemos kelionę su šunimi! Šunis priimantys viešbučiai ir apartamentai, nesvarbu ar Austrijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje, džiaugsis galėdami priimti jus ir jūsų keturkojį augintinį.