Slidinėjimo atostogų paketai - užsisakykite viešbutį su skipass jau dabar!

Puikus sniego, linksmybių ir komforto derinys laukia jūsų su kruopščiai atrinktais SnowTrex slidinėjimo atostogų paketais. Patirkite nepakartojamas žiemos atostogas geriausiuose Europos slidinėjimo zonose su apgyvendinimu ir skipass. Prie daugelio pasiūlymų galima pridėti net slidinėjimo įrangą - taigi niekas netrukdo mėgautis atpalaiduojančiomis slidinėjimo atostogomis!

Slidinėjimo atostogų paketai - užsisakykite viešbutį su skipass jau dabar!
Slidinėjimo atostogų paketai - užsisakykite viešbutį su skipass jau dabar!

Slidinėjimo atostogos su skipass Austrijoje

Austrija - tikras žiemos sporto entuziastų rojus siūlantis įspūdingą slidinėjimo zonų pasirinkimą. Slidinėjimo paketai Austrijoje leidžia pajusti Alpių žavesį ir aukščiausios klasės slidinėjimo sąlygas tokiose vietovėse kaip Zillertal, kuri džiugina ilgomis trasomis ir moderniais keltuvais, arba St. Anton am Arlberg, garsėjantis didele slidinėjimo zona ir aktyviu apres-ski.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo atostogos su skipass Prancūzijoje

Prancūzijos Alpės garsėja nuostabiomis slidinėjimo zonomis. Tai Les 3 Vallées, didžiausia pasaulyje tarpusavyje sujungta slidinėjimo zona, arba Saint Sorlin, pasižyminti žavinga atmosfera, įvairiomis trasomis ir įspūdingais Alpių vaizdais. Tai tik du išskirtinių slidinėjimo vietų pavyzdžiai, dėl kurių slidinėjimo atostogų paketai Prancūzijoje yra nepakartojama patirtis.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo atostogos su skipass Italijoje

Italijoje jūsų laukia idiliškos slidinėjimo zonos su pietų dvasia. Pavyzdžiui, Gičbergas, kur atsiveria nuostabi Dolomitų panorama, šeimoms pritaikytos trasos ir autentiška Pietų Tirolio dvasia. Be to, neapmokestinamasis Livgno traukia lankytojus plačiomis trasomis, todėl puikiai tinka šeimoms ir pradedantiesiems. Slidinėjimo atostogų paketai į Italiją - puikus būdas suderinti puikias slidinėjimo sąlygas su kulinariniais malonumais.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo atostogos su skipass Šveicarijoje

Šveicarija - tai prabangos, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių su daugybe 4 000 metrų aukščio viršūnių ir puikių slidinėjimo zonų sinonimas. Pavyzdžiui, Matterhorn papėdėje įsikūręs Zermatt siūlo ne tik įspūdingus nusileidimus, bet ir įspūdingus vaizdus. Dar vienas akcentas - Engelberg, garsėjantis aukštomis, sniegui atspariomis trasomis ir sudėtingomis bekelės galimybėmis, kuris papildo Šveicarijos slidinėjimo paketų asortimentą. Šie du išskirtiniai slidinėjimo kurortai - ne vienintelės vietos, kur galima patirti geriausią slidinėjimo patirtį.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo atostogos su skipass Vokietijoje

Vokietijoje yra patrauklių slidinėjimo zonų tiek Alpėse, tiek žemai esančiose kalnų grandinėse. Idealios vietos slidinėjimo atostogų paketams Vokietijoje yra Garmisch-Partenkirchen su garsiąja „Kandaharo“ pasaulio kalnų nusileidimo trasa ir kvapą gniaužiančia Zugspitze kalnų panorama arba Feldberg - populiari šeimų žiemos vieta Schwarzwald. Čia taip pat galite mėgautis žavių kaimelių ir įvairių trasų deriniu.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo atostogos su skipass Andoroje

Andora yra ne tik maža Pirėnų kunigaikštystė, bet ir tikras atradimas slidinėjimo entuziastams. Slidinėjimo kurortuose, tokiuose kaip Grandvalira - didžiausia slidinėjimo zona aukštai kalnuose tarp Ispanijos ir Prancūzijos, Andora siūlo nepamirštamas slidinėjimo atostogų paketų galimybes. Modernių keltuvų ir vietinių kalnų kaimelių žavesio derinys daro šią Pirėnų kunigaikštystę patrauklia vieta, ypač žiemą.

Visi pasiūlymai Andoroje

Slidinėjimo atostogų paketų privalumai

 • Viskas iš vienų rankų: pasirinkus slidinėjimo atostogų paketą supaprastinamas atostogų planavimas, nes apgyvendinimas ir skipass jau užsakyti kartu.
 • Išlaidų taupymas: užsisakyti pasiūlymą, kurį sudaro apgyvendinimas ir skipass, yra pigiau nei užsisakyti visas kelionės paslaugas atskirai.
 • Išlaidų skaidrumas: slidinėjimo paslaugų paketai leidžia aiškiai apžvelgti išlaidas, nes už viešbutį ir skipass sumokama iš anksto.
 • Laiko taupymas: išsamus SnowTrex kelionių organizavimas padeda sutaupyti laiko ir pastangų vietoje, nes keltuvo bilietų kasos darbuotojai, pateikus kuponą, tiesiogiai žino, kokių skipass reikia.
 • Papildomos užsakymo galimybės: Be skipass, dažnai galima užsisakyti ir kitas papildomas paslaugas, pavyzdžiui, kelionės draudimą, dideles nuolaidas slidinėjimo įrangos nuomai arba profesionalias slidinėjimo pamokas. Tai reiškia, kad galite iš anksto rezervuoti geriausiai paruoštą slidinėjimo įrangą palankiomis kainomis, nerizikuodami atsidurti tuščiose lentynose.
 • Best-Price-garantija: jei klientas randa SnowTrex siūlomą paketą su tokiomis pačiomis paslaugomis ir užimtumu už mažesnę kainą pas kitą kelionių organizatorių, jis turėtų atsiųsti pasiūlymą SnowTrex el. paštu ne vėliau kaip užsakymo dieną. Tokiu atveju SnowTrex garantuoja 10 EUR geresnę bendrą kainą.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį slidinėjimo atostogų paketuose?

 • Viešbučio vieta: įsitikinkite, kad apgyvendinimo vieta turi gerą susisiekimą su slidinėjimo keltuvais ir trasomis. SnowTrex galite rinktis iš daugybės slidinėjimo viešbučių trasoje.
 • Įskaičiuotos paslaugos: tiksliai išsiaiškinkite, kokios paslaugos (skipass, maitinimas ir kt.) yra įskaičiuotos į kelionės kainą.
 • Apgyvendinimo kokybė: pasidomėkite apie apgyvendinimo kokybę, įskaitant patogumus, aptarnavimą ir klientų atsiliepimus.
 • Slidinėjimo zonos pasirinkimas: pasirinkite savo lygį ir pageidavimus atitinkančią slidinėjimo vietovę.
 • Populiariausios kelionės datos: planuokite iš anksto, kad užsitikrintumėte savo svajonių apgyvendinimą sezono metu arba per valstybines šventes, pvz. Kalėdas arba Naujuosius metus, nes šios datos visada gali būti greitai visiškai užpildytos.
 • Pasinaudokite specialiais pasiūlymais: Kaip iš anksto užsisakiusieji, galite iš anksto užsitikrinti geriausius pasiūlymus palankiomis kainomis. Last Minute pasiūlymai taip pat gali būti pigūs, tačiau jų pasirinkimas gali būti mažesnis.

FAQ

Ką apima slidinėjimo atostogų paketas?

Į slidinėjimo atostogų paketą įeina apgyvendinimas kruopščiai atrinktame viešbutyje, apartamentuose arba chalet nameliuose ir skipass jūsų viešnagės laikotarpiui. Papildomas paslaugas galima užsisakyti paprašius ir atsižvelgiant į galimybes.

Kaip pasirinkti tinkamą slidinėjimo zoną?

SnowTrex siūlo slidinėjimo zonų patarėją, kuris padės jums rasti idealią slidinėjimo zoną pagal jūsų individualius pageidavimus ir poreikius. Išsamią informaciją apie pasirinktą slidinėjimo vietovę taip pat galite rasti slidinėjimo vietovės aprašyme.

Ar į slidinėjimo paketą įskaičiuotos slidinėjimo pamokos ir slidžių nuoma?

Slidinėjimo pamokos ar slidinėjimo įranga į standartinę kainą neįskaičiuotos, tačiau gali būti įtrauktos į daugelį pasiūlymų. Išsamią informaciją rasite atitinkamo pasiūlymo užsakymo metu.

Ar galima atšaukti skipass?

Taip, SnowTrex skipass pavieniams keliautojams daugumoje pasiūlymų gali būti atšauktas. Tai suteikia lankstumo grupėms arba šeimoms, kai ne visi dalyviai nori slidinėti. Daugiau informacijos rasite užsakymo metu.

Ar galiu užsisakyti kelionę?

Į SnowTrex pasiūlymus kelionė yra neįskaičiuota. Tai suteikia jums laisvę organizuoti kelionę individualiai pagal savo pageidavimus. Daugiau informacijos apie kelionės galimybes galite rasti čia.