Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Šveicarija

3 780 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,0

Slidinėjimo kelionės Šveicarija

Šveicarijoje Alpės atsiskleidžia visu savo grožiu: tradicinės slidinėjimo vietovės, tokios kaip Davos, St. Moritz arba Zermatt keičiasi į šeimyniškas ir idiliškas žiemos sporto vietoves. Su 4 Vallées arba Les Portes du Soleil taip pat čia rasite ir aukščiausios klasės susijungusias slidinėjimo zonas, kurios jungia kelis geriausius regionus - kartais net per sienas! Šveicarijos užeigos yra žinomos dėl savo nuostabios, jaukios atmosferos ir be abejo dėl sūrio fondiu.

Kur yra geriausia slidinėti Šveicarijoje?

Didžiąją Šveicarijos dalį užima Alpės, todėl nenuostabu, kad Šveicarija gali pasiūlyti daugybę populiarių slidinėjimo vietų. Šalis yra žinoma visame pasaulyje dėl savo aukštų viršūnių. Dauguma slidinėjimo kurortų yra Šveicarijos pietryčiuose. Berner Oberland yra daugybės slidinėjimo vietovių gimtinė, pvz. tokių kaip Grindelwald arba Meiringen-Hasliberg. Toliau pietuose esantis Valė regionas yra Šveicarijos simbolis, nes čia yra didinga Matterhorn, kurio viršūnės aukštis yra 4478 m. Kur yra aukšti kalnai, ten paprastai yra ir puikūs slidinėjimo kurortai. Valė kantone yra įsikūrusios fantastiškos slidinėjimo zonos Les Portes du Soleil, Saas-Fee ir Les 4 Vallées.

Pasaulyje garsūs ir išskirtiniai Davoso, Sankt Moritzo ir Samnauno slidinėjimo kurortai yra Graubiundene - didžiausiame Šveicarijos kantone, besiribojančiame su Austrija ir Italija. Slidinėti Šveicarijoje galima net už šalies ribų: Les Portes du Soleil sujungia dvylika Šveicarijos ir Prancūzijos kurortų į vieną didžiulią slidinėjimo zoną. Įsikūręs į pietus nuo Ženevos ežero Les Portes du Soleil siūlo visišką slidinėjimo malonumą maždaug 580 km ilgio puikiai sutvarkytose trasose.

Kodėl verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Šveicarijoje?

Nei vienoje kitoje Alpinėje valstybėje nėra tiek daug viršukalnių, viršijančių 4000 m ribą, kaip Šveicarijoje. Todėl yra akivaizdu, kad Šveicarijos slidinėjimo kurortai yra panašaus aukščio ir turi puikias sniego sąlygas. Čia taip pat galėsite mėgautis nepamirštamais vaizdais iš viršaus į vaizdingus kalnus. Šveicarija ypač yra žinoma dėl savo gražių ir originalių kaimelių. Jaukiuose kaimeliuose galite optimaliai paslėpti kasdienio gyvenimo stresą ir mėgautis žiemos atostogomis. Cermato arba Saas-Fee kaimeliuose yra zonos be automobilių, kurios žada jums puikias sąlygos ramiam poilsiui.

Kultūrų įvairovė Šveicarijoje yra didžiulė. Viena vertus, palyginti mažoje šalyje kalbama net keturiomis skirtingomis kalbomis, kita vertus, kulinarinių malonumų pasirinkimas čia yra taip pat labai didelis. Was fällt Ihnen zuerst ein, wenn Sie an die Schweizer Küche denken? Natürlich, Schweizer Käse! Da liegt es nahe, dass das traditionelle Käsefondue zubereitet aus regionalen Produkten ein Highlight eines jeden Urlaubs ist! Verfeinert mit Weißwein und Gewürzen wie Knoblauch und schwarzem Pfeffer entfaltet der Käse sein volles Aroma.

Kokia mintis jums pirmiausia ateina į galvą pagalvojus apie šveicarišką virtuvę?

Šveicarija siūlo įvairias ir išskirtines apgyvendinimo įstaigas. Taip pat čia ketuvų įranga yra pati moderniausia o restoranuose yra siūloma aukščiausios kokybės patiekalai. Puiki paslaugų kokybė yra svarbiausias Šveicarijos prioritetas! Jei keliate labai ypatingus reikalavimus žiemos atostogoms, tuomet Šveicarija yra kaip tik jums. Kitas Alpių tautos argumentas yra kelionės po miestus, kurios yra siūlomos lankantis Šveicarijoje. Daugybė vaizdingų miestelių yra prie vieno iš daugelio krištolo mėlynumo ežerų. Kodėl gi nesuderinti savo slidinėjimo atostogų su kelione prie vieno iš daugelio ežerų, pavyzdžiui prie Ženevos ežero, kuris yra visai netoli daugelio slidinėjimo zonų?

Kiek laiko galima slidinėti Šveicarijoje?

Keturios ledynų zonos Cermatas, Saas-Fee, Flims-Laax-Falera ir Alečas gali suteikti jums ilgą slidinėjimo sezoną nuo spalio pradžios iki gegužės pabaigos. Tačiau ne tik šios slidinėjimo zonos gali jums pasiūlyti ilgą slidinėjimo malonumą ir optimalias trasų sąlygas. Dėl savo aukščio Engelbergo, Verbier ir Arosa slidinėjimo zonos jums taip pat gali pasiūlyti ilgą slidinėjimo sezoną.

Regionai Šveicarija

Berner Oberland

Berner Oberland

Daugybė tūkstantinių, idiliškų kaimelių, moderniausi keltuvai ir žinomos žiemos sporto vietovės, tokios kaip Grindelwald ar Meiringen, garantuoja jums puikiausias slidinėjimo atostogas! Kerinčiai Brynco ir Tuno ežerų panoramai taip pat priklauso įspūdingi vaizdai į apledėjusį aukštųjų kalnų pasaulį ir net į pasaulyje gerai žinomą Eiger viršūnę.

Centrinė Šveicarija

Centrinė Šveicarija

Centrinė Šveicarija driekiasi per 5 kantonus - žiemos sporto zonos atitinkamai skiriasi, pradedant uolų ir ledo kalnais ir baigiant plačiomis kalvomis. Engelbergo slidinėjimo regionas yra Šveicarijos aukštųjų Alpių viduryje ir pasižymi įspūdinga Titlis viršūne, kuri pritraukia slidininkus ir snieglentininkus iš viso pasaulio.

Graubiundenas

Graubiundenas

Didžiausias iš Šveicarijos kantonų yra nepaprastai universalus: įvairios slidinėjimo arenos, tokios kaip „Flims-Laax-Falera“, daugybė SPA pasiūlymų, visame pasaulyje garsios slidinėjimo vietovės, tokios kaip Davos, St. Moritz arba Samnaun yra taip pat puikiai sukombinuotos su pirmos klasės Šveicarijos gastronomija. Ne veltui, metai iš metų, čia atvyksta ir garsenybės iš viso pasaulio, tam, kad galėtų mėgautis tobulomis žiemos atostogomis.

Wallis

Wallis

Wallis – universalus žiemos rojus! Įspūdis viršūnių, ledo ir sniego fone: čia yra aukščiausi Šveicarijos kalnai, kuriuos vainikuoja Matterhorn. Taip pat vienas didžiausių ledynų Alpėse, Alečo ledynas, bei įspūdingos slidinėjimo zonos, tokios kaip 4 Vallées, Saas-Fee ir Les Portes du Soleil. Sniegu padengti miškai ir jaukūs, seni mediniai namai užbaigia kvapą gniaužiantį kraštovaizdį.

Vietovės Šveicarija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
211 km 810 - 2 844 m
151 km 944 - 2 500 m
151 km 944 - 2 500 m
211 km 810 - 2 844 m
60 km 1 055 - 2 433 m
29,5 km 1 560 - 3 142 m
200 km 1 562 - 3 883 m
35 km 1 341 - 2 374 m
200 km 1 562 - 3 883 m
100 km 1 570 - 2 900 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...