Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo zonos Šveicarija

Slidinėjimo zonos Šveicarija

Šveicarija garsėja puikiais slidinėjimo kurortais, turinčiais senas tradicijas. Žiemos poilsiautojai čia ras pavienes užeigas, slidinėjimo vietoves be automobilių ir prabangias vietoves.

Iš viso Šveicarijoje yra 74 tūkstančiai viršukalnių, iš kurių dvylika aukščiausių yra Valė Alpėse, įskaitant visame pasaulyje garsųjį Matterhorn (4478 m) su moderniu slidinėjimo kurortu Zermatt. Taip pat puikiai yra žinomas Dreigestirn aus Eiger (3970 m), Möncho (4107 m) ir Jungfrau (4158 m), kurie yra Bern Oberland. Jų papėdėje, Wengen kaimelyje kasmet vyksta garsusis Lauberhorno pasaulio taurės čempionatas. Iš Grindelwald galite užkilti į Jungfraujoch (3454 m) viršūnę su Zahnradbahn keltuvu, kur yra aukščiausia Europos kalnų stotis.

Ženevos ežero pietuose įsikūrusi Les Portes du Soleil slidinėjimo zona žada neribotas kalnų slidinėjimo pramogas (12 Prancūzijos ir Šveicarijos vietovių, kurios sudaro vieną slidinėjimo tinklą) ir šalia prancūzų Les Trois Vallées zonos ši zona yra pati didžiausia, sujungta slidinėjimo zona pasaulyje, turinti 580 kilometrų ilgio trasas ir 194 keltuvus.

Šveicarija 1956 m. pasiekė olimpinius apdovanojimus su olimpinėmis žaidynėmis, kurios vyko Sankt Morice. Šis tradicinis žiemos sporto kurortas siūlo ne tik puikią atmosferą, bet ir pasaulinio lygio slidinėjimo zoną.

Apres Ski Šveicarija

Tiems kas pasirinks žiemos atostogas Šveicarijoje, Après-Ski atžvilgiu, turės didelį slidinėjimo užeigų, barų, kazino ir vakarėlių vietų pasirinkimą. Poilsio ir sporto galimybės taip pat čia yra įspūdingos: sauna, masažai, fitnesas, heli-slidinėjimas, pasivažinėjimas arklių traukiamomis rogėmis, čiuožinėjimas su pačiūžomis, slidinėjimas su rogutėmis, skvošas, badmintonas, boulingas ir daugelis kitų pramogų. Daugelyje didesnių slidinėjimo kurortų taip pat yra siūloma įvairi programa, pvz. tokia kaip nusileidimas su fakelu, svečių slidinėjimo lenktynės, apžvalginiai turai su slidėmis arba naktinis žygis su sniego batais. Kiekviename slidinėjimo kurorte taip pat yra didelis restoranų, barų ir užkandžių barų pasirinkimas, kuris patenkins kiekvieno skonį.

Jei galvojate apie maistą ir gėrimus Šveicarijoje, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra garsusis Šveicarijos sūris. Taigi nenuostabu, kad sūrio fondiu ir raclette kilmės šalis yra Šveicarija. Čia nerasite slidinėjimo kurorto, kuriame nebūtų siūlomi šie du tradiciniai užkandžiai. Šveicarija taip pat pasaulyje garsėja ir aukštos kokybės šokolado gamyba. Kiti žymūs Šveicarijos patiekalai yra rösti, bündner fleisch, zürcher geschnetzeltes, rüblitorte ir birchermüsli.

Eskursijų kryptys Šveicarija

Yra tiek daug dalykų kuo garsėja Šveicarija: dėl gero sūrio, skanaus šokolado, Heidi istorijos ir dėl daugybės kalnų viršūnių. Kiekvienas planuojantis kelionę į Šveicariją, gali orientuotas į šias temas. Pavyzdžiui sužinokite kaip yra gaminami garsieji sūriai. Populiarios yra sūrių pieninės Affoltern miestelyje, kuriame yra gaminamas Ementalio ir Griujerio sūriai. Maison Callier, Broc miestelyje yra padaromas saldus. Čia galite sekti atskirus šokolado gaminimo etapus ir netgi atskleisti savo kūrybą dirbtuvėse.

Maienfeld lankytojai eina vaikų knygos veikėjos Heidi pėdomis. Vietiniame Heidi kaime atgyja mažos mergaitės istorija originaliose vietose tokiose kaip „Heidihaus“ ir „Heidialp“. Čia savo romanams buvo įkvėpta rašytoja Johanna Spyri

Heidi pasaulis yra kalnai. Jei jūs jaučiate tą patį, tuomet turite tyrinėti ne tik trasas, bet visą Šveicarijos kalnų pasaulį. Yra dar daug ką pamatyti. Žinoma daugeliui poilsiautojų taip pat yra būtina aplankyti Cermatą su jo Matterhorn viršūne, kuri yra vienas iš šalies orientyrų. Tačiau gražiais vaizdais galėsite mėgautis ir nuo Säntis. Nors jo 2502 m viršūnė ir nėra tokia aukšta kaip 4487 m aukščio Matterhorn, tačiau panorama yra įspūdinga, iš ten yra matoma net 6 šalys: Šveicarija, Vokietija, Lichtenšteinas, Prancūzija, ir Italija. Taip pat galimas panoraminis vaizdas iš Engelberg-Titlis slidinėjimo zonos gondolos: Luftseilbahn "Titlis-Rotair" keltuvo kabina apsisuka 360 laipsnių kampu. Kaip ir aukščiausias besisukantis restoranas pasaulyje. „Threes!xty" yra 3500 m aukštyje, Saas-Fee slidinėjimo zonoje visai netoli didžiausio pasaulyje ledo paviljono prie Mittelallanin. Išskirtinius kalnus galima rasti Enseigne mieste, Valė. Ten esančios „žemės piramidės" , kurios pakyla iki 15 m aukščio, siekia paskutinį ledynmetį maždaug prieš 80000 metų.

Jei jus žavi vandens pasaulis, tuomet Šveicarijoje rasite ne tik Tomasee ežerą Graubiundene ir Reino šaltinį, bet ir didžiausią Europoje, Rheinfall krioklį Šafhauzene.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad Šveicarija taip pat gali pasiūlyti daugybę įdomių muziejų: nuo transporto muziejaus Lucerne ar Ciuricho gamtos muziejus su didžiausia Šveicarijos kultūros istorijos kolekcija iki Šveicarijos miniatiūrų muziejaus, 1:25 masteliu. Melide yra daugiau nei 120 žinomų rankų darbo modelinių pastatų, paminklų ir transporto priemonių.

Vietovės Šveicarija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
Davos (Davos-Klosters)
1 560 m Davos Klosters Mountains 214 km 810 - 2 844 m
Meiringen (Meiringen-Hasliberg)
595 m Meiringen-​Hasliberg 60 km 1 055 - 2 433 m
Mürren (Jungfrau Region)
1 650 m Mürren-​Schilthorn 51 km 796 - 2 970 m
Täsch (Zermatt)
1 449 m Zermatt 200 km 1 562 - 3 883 m
Vercorin (Val d'Anniviers)
1 330 m Vercorin 35 km 1 341 - 2 374 m
Zermatt
1 608 m Zermatt 200 km 1 562 - 3 883 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais