Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Šveicarija

3 780 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,0

Lygumų slidinėjimas Šveicarija

Lygumų slidinėjimas Šveicarijoje - svajonių trasos, begaliniam lygumų slidinėjimo malonumui. Tai yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek tikriems cracks mėgėjams ant siaurų juostų. Įspūdingas kraštovaizdis dažnai atitrauks jūsų dėmesį nuo lygumų slidinėjimo.

Engadin su visame pasaulyje garsiu St. Moritz, Graubiundeno kantone yra laikomas pagrindine Alpių lygumų slidinėjimo vietove. Kiekvienais metais antrą kovo sekmadienį čia vyksta Engadin slidinėjimo maratonas. Tūkstančiai lygumų slidininkų įveikia 42 km atstumą tarp Maloja ir Zuoz. Šis regionas, kuriame yra daugybė plokščių trasų, taip pat turi puikių pasiūlymų ir mažiau ambicingiems lygumų slidininkams.

Taip pat lygumų slidinėjimo mėgėjams yra rekomenduojamas idiliškas kalnų kaimelis Adelbodenas, Bern Oberland vakaruose. Aplink šį kaimelį yra beveik 31 km trasos, keliuose aukščiuose. Engstligenalp saulėta trasa siūlo pakankamai sniego iki pavasario.

Dar viena patraukli zona, lygumų slidininkams Šveicarijoje: Engelberg, kadaise buvo vienuolyno kaimelis, dabar šis kaimelis yra žiemos sporto meka. Čia yra netgi įleidžiami šunys į Trübsee aukštumų trasas. Kita atrakcija taip pat tinkama ir nepatyrusiems lygumų slidininkams čia gali būti naktinė trasa prie sporting park, kurios ilgis yra nuo 1,5 km.

Lygumų slidinėjimo vietovės Šveicarija

Žemėlapis padidinti

vietovė Lygumų slidinėjimo trasos–km Kurorto aukštis
186 km 1 560 m
19,5 km 1 034 m
7 km 566 m
186 km 1 180 m
16,5 km 595 m
32 km 1 559 m
15 km 1 449 m
12 km 1 330 m
15 km 1 608 m
19 km 1 675 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...