Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Täsch (Zermatt)

101 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,4
Slidinėjimo zona 9,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zermatt
Aukščiausias taškas: 3 883 m
Žemiausias taškas: 1 562 m
Kurorto aukštis: 1 449 m
Iš viso keltuvų: 32
Bugelinis keltuvas: 9
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 15
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
32 km
Trasos:
117 km
Trasos:
51 km

Slidinėjimo kelionės Täsch – idiliška vieta prie vartų į Zermatt

Täsch (Zermatt)

Prieš pat Zermatt vartus yra idiliškas Täsch vietovė, kurioje gyvena apie 1300 gyventojų ir ji yra 1449 m aukštyje. Keliautojams į Zermatt, paskutinė stotelė yra čia, nes zona be automobilių prasideda nuo Täsch. Rami atmosfera Täsch vietovėje puikiai tinka ramiam ir atpalaiduojančiam poilsiui. Tradiciniai Wallis namai, kaimo bažnyčia ir senas malūnas puošia kaimą ir sukuria labai asmenišką Täsch žavesį.

Šalia slidinėjimo su slidėmis ar snieglente, Täsch yra puiki vieta žiemos žygiams, žygiams su sniego batais ir lygų slidinėjimui.

Jei ieškote pokyčių, taip pat yra galimybė išvykti į Zermatt vietovę. „Täsch“ artumas pasauliniam kurortui Zermatt leidžia lengvai pasinerti į gyvybingą gyvenimą, pasitelkiant įvairias pramogų galimybes.

Matterhorn

Paskirties vietą „Zermatt-Matterhorn“ sudaro trys vietovės: Zermatt, Täsch ir Randa. Šis regionas yra Vale Alpių širdyje ir yra apsuptas 38 keturių tūkstančių metrų viršukalnių. Zermatt puikiai žinomo Matterhorn kalno papėdėje (4478 m). Fantastiškas kraštovaizdis siūlo sniegu užtikrintą slidinėjimo zoną su daugybe kalnų restoranų ir garantuoja nepamirštamą panoramą. Be slidinėjimo su slidėmis ar snieglentėmis čia yra galimybė kopinėti ledu, sklandyti parasparniu ir leistis į žygį su sniego batais. Kiekvienas, kuris ten nuvyksta, būtinai turėtų pasidomėti apie pasaulyje garsius Šveicarijos laikrodžius ir kišeninius peilius.

Atvykimas Täsch (Zermatt)

  • Traukinys: Täsch (vietovėje)
  • Skrydis: Sionas (apie 75 km), Bernas (apie 125 km), Milano Malpensa (apie 190 km), Ženeva (apie 230 km)

Apgyvendinimas Täsch (Zermatt)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Täsch (Zermatt)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...