Naujųjų metų sutikimo slidinėjimo kelionės 2024/2025 m. m.!

Naujųjų metų sutikimas sniego apsuptyje, slidinėjimo kelionės per Naujuosius metus – kas gi apie tai dar nepasvajojo?
Patirkite Naujųjų metų fejeverkus kalnuose ir atšvęskite naujųjų metų pradžią žiemos peizažo apsuptyje – slidinėjimo kelionė per Naujųjų metų sutikimą yra tikrai ypatingas nuotykis! Užsisakykite jau dabar savo slidinėjimo kelionę m. m. Kainų sprogimas jau laukia Jūsų.
Nepaisant didelės paklausos, mes galime išpildyti daugumą naujametinių norų. Tačiau tik tie, kurie iš anksto užsisako, turi didžiausią slidinėjimo pasirinkimą ir Naujųjų metų magiją mažomis kainomis. Čia pateikta keletas pasiūlymų mūsų slidinėjimo kelionėms Naujųjų metų sutikimui. Mes Jūsų laukiame!

Naujųjų metų sutikimo slidinėjimo kelionės 2024/2025 m. m.!
Naujųjų metų sutikimo slidinėjimo kelionės 2024/2025 m. m.!

Štai kodėl verta slidinėti per Naujųjų metų išvakares

Nepaisant ypatingos atmosferos, kurią suteikia slidinėjimas per Naujųjų metų išvakares, slidinėjimo atostogos per Naujuosius metus yra geras pasirinkimas ypač dėl laisvadienių ir mokyklos atsotogų: Naujųjų metų atostogos puikiai tinka šeimoms, kurios paprastai turi derinti savo atostogas su vaikų laisvomis dienomis. Taip pat ir visiems darbdaviams, kurie metų pabaigoje turi ne per daug laisvų dienų arba iš karto prasidėjus naujiesiems metams nenori pasiimti per daug laisvų dienų, verta išbandyti atostogas per Naujuosius metus. Taip galima puikiai sutikti metų kaitą ir turėti smagų naujametinį vakarėlį su šeima arba draugais! Sniegu padengto kalnų pasaulio fejerverko nebus galima taip lengvai pamiršti.

Šios slidinėjimo zonos siūlo per Naujųjų metų šventę užtikrintą sniegą

Klausimas, kuris iškyla daugeliui slidininkų: ar yra per Naujuosius metus pakankamai sniego slidinėjimo zonose? Atsakymas: žinoma! Daugelis ledyno slidinėjimo zonų Austrijos Alpėse, tokios kaip Stubaier Gletscher arba Pitztaler Gletscher siūlo optimalias sąlygas slidinėjimui per Naujųjų metų išvakares. Taip pat ir slidinėjimo atostogos Zilertalio slėnyje nebus klaidingas pasirinkiams: su Zillertaler Superskipass turėsite didelį slidinėjimo trasų ir slidinėjimo zonų pasirinkimą. Slidinėjimo zonoje Hintertuxer Gletscher tikrai galima patirti sniegu užtikrintą slidinėjimo kelionę per Naujuosius metus. Taip pat ir Vokietijoje ant ledyno Zugspitze arba Šveicarijoje „Matterhorn ski paradise“ prie Zermatt sniego trūkumas per Naujuosius metus yra svetimybė! Tačiau ne tik slidinėjimo zonos su ledynu, kaip Les 3 Vallées ir Sölden, garantuoja sniegu užtikrintas atostogas per Naujuosius metus: aukštai esančios slidinėjimo zonos, tokios kaip Chamonix Prancūzijoje arba Išglis Austrijoje per Naujuosius metus paprastai turi pakankamai sniego, kad žiemos atostogos pavyktų sėkmingai.

Kokios pramogos arba renginiai vyksta per Naujuosius metus slidinėjimo zonose?

Daug kurortų slidinėjimo zonose siūlo svečiams per Naujuosius metus įvairias pramogas, renginius ir daug naujametinių vakarėlių. Taip galite, pavyzdžiui, per įvairius naujametinius koncertus ramiau praleisti laiką, kai tuo tarpu įspūdingi slidinėjimo pasirodymai su dideliu fejerverku tinka poilsiautojams, kurie ieško kažko įspūdingo ir geros nuotaikos. Norintys pašėlti galės apsilankyti vakarėliuose su gyvo garso muzika ir pamatyti fejerverkus miesto centre. Sportiškiau praleisti laiką galima Garmisch-Partenkirchen su tradiciniais naujametiniais slidinėjimo šuoliais ant olimpinės trasos.

Į ką atkreipti dėmesį norint vykti į slidinėjimo kelionę per Naujuosius metus?

Slidinėjimo atostogas per Naujuosius mėgsta daugelis slidininkų, todėl reikia laiku užsitikrinti geriausius Naujųjų metų pasiūlymus. Jeigu lauksite spontaniško Last-Minute pasiūlymo, paprastai ta padės jums sutaupyti, bet reikalaus lankstumo atsižvelgiant į kelionės kryptį ir apgyvendinimo įstaigą. Kuris variantas jums labiau tinka, turite pats apsispręsti.Atvykimui per Naujuosius metus reikia atkreipti dėmesį į tai, kad gatvės ir greitkeliai link Alpių per atostogas paprastai yra pilni, todėl verta išvykti anksčiau. Keliaujant į slidinėjimo kelionę per Naujuosius metus reikia pasiimti ne tik lagaminą, bet ir raketas Naujųjų metų išvakarėms!