Slidinėjimas per Kalėdas – slidinėjimo kelionės ir žiemos atostogos per Kalėdas 2024 m.

Galbūt norite sportiškai praleisti šventines dienas sniego apsuptyje? Tuomet slidinėjimo kelionė per Kalėdas yra būtent tai, ko ieškote! Sniegu padengti kalnai, šventiškai papuoštos gatvės ir idealiai paruoštos trasos – taip turėtų atrodyti. slidinėjimo atostogos per Kalėdas. Pas mus galite išsirinkti gražiausias slidinėjimo kryptis savo žiemos kelionei per Kalėdas. Nedvejokite ilgai – kelionių paklausa per šventines dienas ir atostogas šių metų laiku yra labai didelė!

Slidinėjimas per Kalėdas – slidinėjimo kelionės ir žiemos atostogos per Kalėdas 2024 m.
Slidinėjimas per Kalėdas – slidinėjimo kelionės ir žiemos atostogos per Kalėdas 2024 m.

Kodėl vykti į slidinėjimo kelionę per Kalėdas?

Vykti į slidinėjimo kelionę per Kalėdas verta jau vien dėl laisvadienių: per Kalėdas darbe jums reikės pasiimti tik kelias nedarbo dienas, kad galėtumėte vykti į slidinėjimo kelionę. Slidinėjimo kelionė per Kalėdas dėl kalėdinių atostogų puikiai tinka šeimoms su vaikais, kurios planuodamos atostogas paprastai turi atsižvelgti į vaikų mokyklos atostogas. Be to, apgyvendinimo įstaigoje dažnai galima papildomai paprašyti Kalėdų eglutės, kuri bus jums paruošta apartamente arba kambaryje. Taip galima. ramybės laiką puikiai praleisti kalnuose su šeima arba draugais.

Kur galima slidinėti per Kalėdas?

Klausimas, kuris rūpi daugeliui slidininkų planuojant slidinėjimo kelionę per Kalėdas: ar per Kalėdas yra sniego Alpių kalnuose? Atsakymas: žinoma! Daugelis slidinėjimo zonų Austrijoje, tokių kaip Stubaier Gletscher, Pitztaler Gletscher arba Kaunertaler Gletscher, siūlo per Kalėdas ir per Naujus metus paprastai optimalias sąlygas slidinėjimui ir leidimuisi snieglente nuo kalno. Kelionė per Kalėdas į Zilertalio slėnį yra geras pasirinkimas: su Zillertaler Superskipass galėsite rinktis įvairias slidinėjimo trasas ir slidinėjimo zonas. Slidinėjimo zonoje Hintertuxer Gletscher patirsite sniegu užtikrintas atostogas. Taip pat ir Vokietijoje ant ledyno Zugspitze arba Šveicarijoje „Matternhorn ski paradise“ prie Zermatt paprasatai netrūksta sniego per Kalėdas ir keičiantis metams! Tačiau ne tik slidinėjimo zonos su ledynais, kaip Les 3 Vallée Prancūzijoje ir Sölden Austrijoje, garantuoja sniegu užtikrintas Kalėdų atostogas: aukštai esančios slidinėjimo zonos, kaip Prancūzijos Chamonix arba Austrijos Išglis, per Kūčias, per Kalėdų šventines dienas ir keičiantis metams paprastai turi pakankamai sniego, kad ten būtų galima sėkmingai praleisti žiemos atostogas.

Kokios pramogos arba renginiai vyksta per Kalėdas slidinėjimo zonose?

Daug kurortų slidinėjimo zonose siūlo savo svečiams per Kalėdas įvairius renginius, tokius kaip Advento turgus, kuriame galima išgerti karšto vyno ir paragauti kalėdinių kepinių, stebėti kalėdinius renginius arba pramogas vaikams. Be to, galima išbandyti žygį sniego batais, pasivažinėjimą arkliais kinkytais vežimais arba pasivaikščioti kalėdiškai dekoruotomis gatvėmis ir mėgautis ramia Advento ir Kalėdų nuotaika.

Į ką reikia atkreipti dėmesį vykstant į slidinėjimo atostogas per Kalėdas?

Slidinėjimas per Kūčias, Kalėdas arba per Naujuosius metus yra vėl pamėgtas užsiėmimas tarp žiemos sportininkų, todėl slidininkai ir sniegelntininkai turėtų iš anskto užsitikrinti geriausią pasiūlymą, jeigu jie negali būti visiškai lankstūs ir užsisakyti Last-Minute Kalėdų atostogas. Atvykstant reikia atkreipti dėmesį į tai, kad gatvės ir greitkeliai per Kalėdų laisvas dienas ir ypač Kalėdų atostogų pradžioje paprastai yra gana pilnos, todėl verta su automobiliu išvykti anksčiau. Pasiimkite ne tik lagaminą, bet ir nepamirškite įsidėti kalėdinių dovanų savo vaikams!