Daugiau informacijos apie kelionę

Nemokamai atšaukti ir pakeisti

Atšaukimas nemokamai

Jau užsisakėte kelionę, bet Jūsų viršininkas nepatvirtina atostogų? Kelionės atšaukimo ar pakeitimo atveju mes Jums padėsime! Iki tam tikros datos Jūs tai padaryti galite nemokamai. Kažin ar yra dar kitas kelionių organizatorius taip orientuotas į klientus.

Atšaukimas nemokamai

Per 5 dienas po kelionės užsakymo, kelionę galima atšaukti nemokamai, bet tik tuo atveju, jeigu iki kelionės pradžios liko daugiau nei 6 savaitės (42 dienos). Ši galimybė gali būti pritaikyta tik vieną kartą kiekvienam klientui arba kelionės grupei ir tik tada, jei prieš tai dar neatlikote kelionės pakeitimų.
Jeigu iki kelionės pradžios liko mažiau nei 6 savaitės, (nuo 41 dienos, kurios liko iki atvykimo) bus pritaikytas kelionės atšaukimo mokestis pagal mūsų taisyklių ir sąlygų 4a skyrių.

Laukimas be rizikos: korona pinigų grąžinimo garantija! Dėl esamos situacijos galite naudotis mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija (informacija)

Nemokamai pakeisti

Jeigu norite pakeisti savo kelionės užsakytą viešbutį arba datą, tai galite padaryti iki tol, kol lieka ne mažiau nei 6 savaitės (42 dienos) iki kelionės pradžios ir jeigu Jūsų pageidaujamoje alternatyvoje yra vietų ir nesumažėja nei kelionės trukmė, nei keliautojų skaičius. Naujai kelionei taikoma aktuali naujos kelionės dienos kaina. Last-Minute ir kt. pasiūlymų nuolaidos netaikomos.
Jeigu iki atvykimo dienos liko mažiau nei 6 savaitės (nuo 41 dienos, kurios lieka iki atvykimo), už kelionės pakeitimą bus taikomas mokestis pagal mūsų taisyklių ir sąlygų skyrių 5a.

Flex-Option: atšaukite arba pakeiskite užsakymą likus ne mažiau nei 32 ar 16 dienų iki atvykimo.

Daugumą mūsų kelionių dabar galima užsisakyti su Flex-Option, kuri leidžia nemokamai atšaukti kelionę ar atskirus kambarius bei pakeisti kelionės datą likus ne mažiau nei 32 ar net 16 dienų iki atvykimo.
Čia rasite visą informaciją apie mūsų Flex-Option.

Jeigu norite atšaukti arba pakeisti savo kelionę, susiekite su mumis šiuo adresu bei pateikite savo užsakymo numerį atsaukimas-lt@snowtrex.com.