Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo kelionės Slovakija: Snow up your life!

Slovakijos respublika, sutrumpintai Slovakija, yra tikra šio žodžio prasme Europos širdyje: Ji ribojasi su Austrija, Čekija, Lenkija, Ukraina ir Vengrija. Šalyje yra devyni nacionaliniai parkai, todėl beveik nėra kalnyno, kurio gamta nebūtų apsaugota. Slovakija yra pagrinde kalnuota šalis. Ši situacija kartu su kontinentiniu klimatu siūlo gerai pritaikytas sąlygas žiemos sportui. Idealias natūralias sąlygas siūlo Tatrai, kur nuo 19 amžiaus pabaigos vietinėje apskrityje išsivystė žiemos sporto šakos. Šiandien yra ne tik žymūs slidinėjimo centrai Tatrai ir Fatra, bet ir mažesni kalnynai su daug slidinėjimo zonų, kurios turi geras slidinėjimo trasas, tad slidinėti galima beveik visuose Slovakijos regionuose.

Kur galima slidinėti Slovakijoje?

Žiemos sportas yra labai populiarus Slovakijoje. Puikiai įrengti slidinėjimo centrai kasmet pritraukia ne tik vietinius gyventojus, bet ir svečius iš užsienio. Kalnuose yra 36 modernūs slidinėjimo centrai, kurie garantuoja puikias slidinėjimo sąlygas kiekvienam. Aukštieji Tatrai yra svarbiausia žiemos sporto vieta Slovakijoje. Kalnai užima mažiausiai du trečdalius Slovakijos, todėl yra garantija baltai žiemai. Čia taip pat yra daugybė mažų ir vidutinių slidinėjimo zonų, tinkančių visiems slidinėjimo lygiams. Į pietus nuo Aukštųjų Tatrų yra Starý Smokovec, Tatranská Lomnica ir Štrbské Pleso slidinėjimo centrai, kurie driekiasi maždaug apie 30 km per slėnį.

Žemųjų Tatrų kalnai yra kitoje Aukštųjų Tatrų pusėje, kurie taip pat priklauso Karpatų kalnams. Slidininkams ypač įdomi vieta yra Demänovskátal slėnyje esanti slidinėjimo zona. Šis slėnis dar yra žinomas del savo ledo urvų, kurie yra maždaug 15 km ilgio tai taip pat yra vienas iš svarbiausių turistinių centrų į šiaurę nuo Žemųjų Tatrų. Žemųjų Tatrų viduryje taip pat rasite Jasnos žiemos sporto zoną. XIX amžiaus pabaigoje ši slidinėjimo zona su 45 km ilgio trasomis tapo viena didžiausių ir populiariausių slidinėjimo zonų šalyje. Slidinėjimo zona driekiasi iš abiejų Chopoko kalno pusių ir yra gerai įrengta atsižvelgiant į trasų kokybę ir modernumą. Nuo gruodžio iki balandžio mėnesio čia yra galima mėgautis puikiai prižiūrėtomis slidinėjimo ir sudėtingomis lygumų slidinėjimo trasomis 950 – 2024 m aukštyje. Šioje zonoje taip pat yra ir snowpark su halfpipes, rails ir jumps, kur taip pat yra sudarytos puikios sąlygos snieglentininkams. O freeridens mėgėjai čia suras off trasų zonas su gilaus sniego nusileidimais. Ši slidinėjimo zona dažnai yra naudojama ir tarptautinėms varžyboms.

Kodėl yra verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Slovakijoje?

Puikiai prižiūrimos trasos, slidinėjimo ir snieglenčių arenos, slidinėjimo mokyklos ir slidinėjimo darželiai, naktinis slidinėjimas, slidinėjimo įrangos nuoma - visa tai ir dar daugiau jūsų laukia Slovakijos slidinėjimo zonose. Tačiau Slovakija taip pat gali pasiūlyti ir dar daugiau pramogų: pvz., galėsite išbandyti slidinėjimą su padangomis, jėgos aitvarą, slidinėjimą rogutėmis arba čiuožimą ant ledo. Aukščiausiuose slidinėjimo centruose taip pat rasite turtingus après-ski pasiūlymus su įvairiais barais, pramogų centrais ir skibuss, kurie nuveža svečius tiesiai į kitas trasas.

Kuo yra ypatinga Slovakija?

Slovakija siūlo ne tik žiemos sporto varžybas, bet ir kitas įvairias pramogas aktyviems poilsiautojams, čia galėsite išbandyti skrydį parasparniu, žygius į kalnus ar vandens sporto pramogas. Netoliese esantys svarbūs lankytini objektai, tokie kaip Demänová urvų kompleksas su žavingais ledo varvekliais ir kriokliais urvuose bei terminis Bešeňová baseinas yra vieni garsiausių Žemųjų Tatrų įžymybių.

Kiek laiko trunka slidinėjimo sezonas Slovakijoje?

Aukštuosiuose Tatruose, kurių aukštis siekia iki 2700 m, vyrauja Alpinis klimatas su labai šaltomis, sniegingomis žiemomis. Slidinėjimo sezonas Slovakijoje prasideda gruodį ir tęsiasi iki balandžio mėnesio. Geriausias laikas slidinėti yra vasaris ir kovas, nes tuo metu ten nėra taip šalta kaip sausio mėnesį.

Regionai Slovakija

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais