Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Lenkija

139 Atsiliepimų skaičius:

86 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,2
Slidinėjimo zonos 7,0

Slidinėjimo kelionės Lenkija

Lenkijoje yra įspūdingų kalnų, tokių kaip Stalkalnis (Góry Stołowe). Pietinėje šalies dalyje kyla Lenkijos centriniai kalnai, Świętokrzyskie kalnai, Beskidai, Miškingi Karpatai ir Sudetai su milžiniškais kalnais. Vieninteliai aukšti kalnai Lenkijoje yra Karpatai su Aukštaisiais Tatrais. Tai ir aukščiausias Lenkijos kalnas Rysai (2499 m). Aukštieji Tatrai ir Krkonošiai puikiai tinka žiemos sportui.

Kodėl verta užsisakyti slidinėjimo atostogas Lenkijoje?

Ar jums patinka pažįstami ir nedideli slidinėjimo kurortai? Kaip apie žiemos atostogas Lenkijoje? Slidinėjimo kurortai Lenkijoje nėra tokie perpildyti kaip Austrijoje ar Prancūzijoje. Nepaisant to, Lenkijos Karpatai ir Sudetai siūlo puikias sąlygas žiemos sporto entuziastams. Svetingumas ir kulinariniai patiekalai Lenkijoje taip pat yra unikalūs ir puikūs. Vietiniai labai atviri ir paslaugūs. Slidinėjimas didžiausiuose slidinėjimo centruose Szklarska Poręba ir Karpacz suteikia galimybę žiemos atostogas praleisti idiliškame ir unikaliame kraštovaizdyje bei lengvai valdomose slidinėjimo zonose.

Kur galima slidinėti Lenkijoje?

Garsūs Karpatų ir Sudetų slidinėjimo regionai turi vieną bendrą bruožą: puikios sąlygos įvairaus lygio žiemos sporto entuziastams. Karpatai yra kalnų grandinė Vidurio ir Rytų Europoje. Aukšti kalnai driekiasi nuo Čekijos per Lenkiją, Slovakiją, Ukrainą, Rumuniją ir Serbiją.Karpatai yra kalnų grandinė Vidurio ir Rytų Europoje. Aukšti kalnai driekiasi nuo Čekijos per Lenkiją, Slovakiją, Ukrainą, Rumuniją ir Serbiją. Lenkiškoji Karpatų dalis yra pietuose ir pietryčiuose. Krokuva, Bielsko-Biala, Zakopanė, Krynica-Zdrój, Krosno, Sanokas ir Pšemislas yra Lenkijos miestai, esantys netoli Karpatų kalnų grandinės. Kasprowy Wierch slidinėjimo zonoje yra 16 kilometrų ilgio trasos, aukštis nuo 1014 m iki 1987 m. Slidinėjimui ir snieglenčių sportui yra 2 km mėlynų, 7 km raudonų ir 7 km juodų trasų. Be įspūdingų vaizdų, Aukštieji Tatrai siūlo geriausias sąlygas žiemos sportui.

Kita didelė kalnų grandinė Vidurio Europoje – Sudetai, besidriekiantys per tris šalis: Vokietiją, Lenkiją ir Čekiją. Tačiau didžioji jos dalis yra pietvakarių Lenkijoje. Aukščiausia Sudetų viršūnė – Sněžka, esanti netoli Čekijos ir Lenkijos sienos, Krkonošiai 1602 m aukščio. Slidinėjimo regione ir aplink jį esantys miestai yra Vroclavas, Jelenia Gòra, Swieradów-Zdrój, Szklarska Poręba ir Karpacz. Dėl savo vietos Karpačas yra vienas svarbiausių turizmo centrų Lenkijos Krkonošių kalnuose. Vietovė yra nutolusi 630 m nuo Čekijos sienos. Karpacz/Śnieżka slidinėjimo zona siūlo 6 km ilgio trasas ir dešimt keltuvų. Čia rasite unikalų kraštovaizdį, kuris vilioja tiek žiemos žygeivius, tiek slidininkus ir snieglentininkus.

Kartu su Karpacz, Szklarska Poręba yra vienas iš svarbiausių slidinėjimo kurortų Krkonošių kalnuose. Slidinėjimo zonoje yra 15 km ilgio trasos, kurių aukštis yra nuo 707 m iki 1362 m. Szrenica yra aukščiausia slidinėjimo zonos vieta, kur aktyvaus žiemos sporto entuziastai gali mėgautis slidinėjimu idealiomis sąlygomis Lenkijos ir Čekijos pasienyje.

Ką dar galima nuveikti Lenkijoje?

Slidinėjimas, lygumų slidinėjimas ir žygiai po žavingą kraštovaizdį yra laisvalaikio veiklos priešakyje. Kita vertus, jei ieškote permainų žiemos sportui, taip pat organizuojamos ekskursijos į netoliese esančius miestus prie Karpatų ir Sudetų.

Nepraleiskite progos aplankyti ir buvusios karališkosios Lenkijos sostinės Krokuvos. Antras pagal dydį šalies miestas siūlo daugybę kultūrinių pramogų, tokių kaip nuostabi viduramžių pagrindinė turgaus aikštė ir Vavelio pilis. Krokuva yra gyvybingas, modernus studentų miestas, žinomas kaip tarptautinių kompanijų vieta. Patirkite ekskursiją po miestą arklio traukiamu vežimu ir sužinokite, ką šis perlas gali pasiūlyti.

Vienas iš seniausių Lenkijos miestų, Vroclavas įkvepia kultūra ir gotikiniais pastatais istoriniame centre. 2016 metų kultūros sostinė yra ketvirtas pagal dydį šalies miestas. Tikrai verta pamatyti „Raclavicų panoramą“, Šimtmečio salę ir Vroclavo katedrą – Vroclavo įžymybę.

Kiek toliau nuo kalnų, bet vis tiek verta pamatyti Varšuvą. Lenkijos sostinė turi didelę politinę ir kultūrinę reikšmę. Mieste modernūs dangoraižiai dera su istorine architektūra, o atstatytas senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miesto simbolis yra Kultūros rūmai, kurie su savo 230 m aukščiu yra aukščiausias pastatas Lenkijoje.

Regionai Lenkija

Karpatai

Karpatai

Tatrai taip pat žinomi kaip mažiausi aukšti kalnai pasaulyje. Patraukliausia dalis yra Aukštieji Tatrai su kvapą gniaužiančiais vaizdais, stačiomis viršūnėmis, aštriomis uolomis, giliais tarpekliais ir krištolo skaidrumo ežerais. Kvepiantys pušynai ir turtinga fauna bei laukinė gamta randami mažesniuose aukščiuose. Aukščiausia Lenkijos Tatrų viršūnė ir tuo pačiu aukščiausias Lenkijos kalnas Rysy („Jūros akies viršūnė“) iškilęs apie 2500 m virš jūros lygio. Aukštųjų Tatrų kalnai taip pat žinomi dėl idealių sąlygų žiemos sportui. Įspūdingi vaizdai, nepaliesta gamta ir puikūs nusileidimai nuo kalnų bei lygumų slidinėjimo trasos užtikrina įvairius slidinėjimo malonumus.

Vietovės Lenkija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
15 km 1 014 - 1 987 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...