Klientų atsiliepimai

Lenkija

128 Atsiliepimų skaičius:

85 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,2
Slidinėjimo zonos 7,0

Slidinėjimo zonos Lenkija

Slidinėjimo zonos Lenkija

Slidinėjimo atostogos Lenkijoje reiškia puikius slidinėjimo kurortus geromis kainomis. Šalies atsivėrimas turizmui ir žemos kainos, palyginti su kitomis Europos šalimis, padeda turizmui toliau klestėti. Teigiamą plėtrą taip pat palaiko Lenkijos greitkelių tinklo plėtra ir tobulinimas. Aukštieji Tatrai ir Krkonošių kalnai puikiai tinka žiemos sportui.

Gerai žinomas Lenkijos žiemos sporto kurortas Sklarska Poreba yra Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos pasienio trikampyje. Jis turi vieną patraukliausių slidinėjimo zonų Lenkijos Krkonošių kalnuose ir tikriausiai yra viena populiariausių kartu su Karpaču. Szklarska Poręba slidinėjimo zona yra padalinta į dvi dalis, o pirmoji dalis yra vietinėje vietovėje su trumpomis ir lengvomis trasomos. Antroji slidinėjimo regiono dalis yra prie 1362 m aukščio Szrenica. Dėl specifinio klimato čia yra optimalios sniego sąlygos, kurios kitu atveju gali būti tik aukštuose Alpių regionuose. Be to, idealioms sąlygoms sukurti buvo pastatyta viena didžiausių dirbtinio sniego sistemų Europoje.

Slidinėjimo zonos aplink garsųjį Zakopanės miestą taip pat leidžia įvairiai praleisti slidinėjimo atostogas. Ypač verta paminėti Kasprowy Wierch slidinėjimo zoną. Pažengusieji slidininkai ras patrauklių nusileidimų nuostabiame kraštovaizdyje, o pradedantieji ir laisvalaikio slidininkai galės mėgautis slidinėjimu.

Apres Ski Lenkija

Lenkijoje ypač išpuoselėtas ir išgyvenamas svetingumas. Svečiai gali pasidžiaugti, nes čia jie yra visada laukiami. Geras maistas čia visada vaidina pagrindinį vaidmenį, po kurio tikrai negrįšite namo alkani. Religinės šventės, tokios kaip Velykos ir Kalėdos, vardadieniai ir vestuvės, švenčiamos gausiai ir patiekiama viskas, ką tik gali pasiūlyti virtuvė. Lenkų virtuvė ir jos patiekalai formuojami įvairių įtakų. Įvairiuose patiekaluose galima rasti vokiečių, rusų, ukrainiečių, turkų ir žydų natų. Lenkų virtuvę galima apibūdinti kaip labai sočią.

Lenkijos žemės ūkis ir tai, ką augina ūkininkai, formuoja tipišką ir tradicinį lenkų maistą. Todėl rasite daugybę patiekalų iš bulvių, raugintų kopūstų, burokėlių, agurkų, kiaušinių, kaliaropių ir grybų. Tačiau visų pirma Lenkijoje valgoma mėsa, iš kurios yra padaromos dešros. Krakauer (vytinta rūkyta dešra) yra bene žinomiausias to pavyzdys. Dar prieš kelerius metus Lenkijoje vienam gyventojui buvo suvartojama daugiausiai mėsos, todėl nenuostabu, kad daug mėsos ir stiklinė degtinės paverčia lenkišką patiekalą visaverčiu.

Eskursijų kryptys Lenkija

Turizmo požiūriu Lenkija yra tikra brangenybė – be unikalių gamtos peizažų, čia yra ir nemažai miestų, turinčių puikų kultūros paveldą.

Pavyzdžiui, jei aplankysite Krokuvos didmiestį, galėsite išvykti į didingą viduramžių turgaus aikštę, Krokuvos Vavelį, buvusią Krokuvos karalių rezidenciją arba žydų Kazimiero rajoną. Keli kilometrai nuo miesto vartų lankytojai taip pat gali susipažinti su kasybos istorija iš arti: Veličkos druskos kasykloje ypač įspūdinga 101 m po žeme esanti Šv.Kingos koplyčia.

Didžiausias Lenkijos miestas ir sostinė yra Varšuva. Pirmąjį įspūdį čia geriausia susidaryti iš Kultūros rūmų apžvalgos aikštelės arba miesto įžymybės ir aukščiausio Lenkijos pastato, kurio aukštis siekia 230 m. Varšuvoje tikrai verta pamatyti senamiestį, Vandens rūmus, Istorijos muziejų ir Šopeno muziejų.

Kitas kultūros centras, kurį verta pamatyti, yra trečias pagal dydį Lenkijos miestas Lodzė. Juk čia įsikūrusi gerai žinoma kino mokykla, kurią yra baigęs režisierius Romanas Polanskis. Lodzė netgi turi savo „Šlovės alėją“. 4 km ilgio Piotrkowska gatvė yra ilgiausia parduotuvių gatvė Europoje ir pati gražiausia Lodzėje.

Vienas iš seniausių ir vienas gražiausių miestų yra Vroclavas, 2016 m. Europos kultūros sostinė. Jis įsikūręs Sudetų kalnų papėdėje ir žavi savo senamiesčiu ir gotikiniais pastatais. Universitetas taip pat yra vienas iš svarbiausių miesto pastatų, iš dalies dėl baroko „Aula Leopoldina“.

Religija besidomintys svečiai Lenkijoje taip pat ras įdomių krypčių, pvz. B. Wadowice, Karolio Józefo Wojtylos, t.y popiežiaus Jono Pauliaus II, gimtinė. Arba svarbiausia piligrimystės vieta Lenkijoje Paulinų vienuolynas ant Jasna Góra kalvos Čenstakavoje. Mieste taip pat yra viena didžiausių popiežiaus statulų: 14 m aukščio Jonas Paulius II.

Vietovės Lenkija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
Zakopane
833 m Kasprowy Wierch 15 km 1 014 - 1 987 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...