Pigios slidinėjimo kelionės – užsisakykite pigias slidinėjimo atostogas dabar!

Slidinėjimas ir taupymas neturi būti prieštaravimas: mūsų nebrangios slidinėjimo atostogos nukelia į gražiausias Europos slidinėjimo zonas, nekeičiant kokybės ir patirties. Taigi galite mėgautis nebrangiomis slidinėjimo atostogomis įspūdinguose žiemos kraštovaizdžiuose ir nuotaikingomis apres-ski atostogomis už geriausią kainos ir kokybės santykį.

Pigios slidinėjimo kelionės – užsisakykite pigias slidinėjimo atostogas dabar!
Pigios slidinėjimo kelionės – užsisakykite pigias slidinėjimo atostogas dabar!

Low Cost slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrijoje yra daug nebrangių slidinėjimo zonų, kurios idealiai tinka taupiems keliautojams. Tokiose slidinėjimo zonose kaip Zillertal arba Saalbach-Hinterglemm siūloma pigi nakvynė ir nebrangi slidinėjimo nuoma. Čia galite mėgautis austriška atmosfera ir jaukiais nameliais, neskriausdami savo biudžeto. Ypač mažesnėse slidinėjimo zonose taip pat siūlomi nebrangūs skipass ir šeimoms pritaikytos trasos, idealiai tinkančios pradedantiesiems ir šeimoms.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Low Cost slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Prancūzija yra ideali vieta slidinėjimo atostogoms už prieinamą kainą, nes tokiose slidinėjimo zonose kaip Les Sybelles arba SuperDévoluy ir La Joue du Loup galima rasti pigų apgyvendinimą ir skipass. Šiose slidinėjimo zonose yra puikių trasų visų gebėjimų slidininkams ir jie puikiai tinka taupiems slidininkams. Daugelis Prancūzijos slidinėjimo zonų siūlo nebrangias alternatyvas didesniems ir brangesniems slidinėjimo zonoms, nenusileisdami kokybei ir slidinėjimo malonumui.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Low Cost slidinėjimo atostogos Italijoje

Italija siūlo nebrangias slidinėjimo atostogas kvapą gniaužiančiuose regionuose, pavyzdžiui, Dolomitų ar Aostos slėnyje. Čia galėsite atrasti Italijos Alpes su apgyvendinimu ir skipass už prieinamą kainą. Mėgaukitės svetingumu ir virtuve šeimos valdomuose svečių namuose ir vietiniuose restoranuose. Kai kuriose slidinėjimo zonose taip pat siūlomi nemokami vaikų skipass arba nuolaidos šeimoms, todėl Italija yra ideali vieta nebrangioms slidinėjimo atostogoms.

Visi pasiūlymai Italijoje

Low Cost slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Šveicarijoje taip pat yra palankių slidinėjimo galimybių. Mažesnėse slidinėjimo zonose, pavyzdžiui, Meiringen-Hasliberg, galima pigiau apsistoti ir įsigyti pigesnių skipass. Žiemos sporto entuziastai čia visada ras ne tik įspūdingą kalnų foną, bet ir gerai sutvarkytas trasas. Taigi mėgaukitės Šveicarijos žiemos kraštovaizdžiu ir tradiciniais kalnų kaimeliais neskriausdami savo biudžeto.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Low Cost slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Vokietija siūlo nebrangias slidinėjimo atostogas įvairiuose regionuose, idealiai tinkančias taupiems keliautojams. Nebrangios nakvynės ir skipass dažnai galima rasti Harco kalnų, Schwarzwalds arba Bayerischen Wald slidinėjimo zonose. Čia galite mėgautis vaizdų įvairove ir jaukia Vokietijos slidinėjimo kurortų atmosfera. Čia taip pat galima užsiimti papildomomis pramogomis, pavyzdžiui, rogutėmis ir žiemos žygiais, o tai pabrėžia nebrangių slidinėjimo zonų Vokietijoje universalumą.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Patarimai, kaip sutaupyti pinigų užsisakant slidinėjimo atostogas

  • Pasinaudokite išankstiniais arba Last Minutes pasiūlymais: užsisakykite anksčiau, kad pasinaudotumėte ankstyvo užsakymo nuolaidomis arba pasinaudokite Last Minutes pasiūlymais, kuriuose dažnai taikomos didelės nuolaidos apgyvendinimui ir skipass.
  • Kelionės ne sezono metu: slidinėjimo atostogas planuokite ne sezono metu, kad galėtumėte mėgautis mažesnėmis kainomis ir mažiau perpildytomis slidinėjimo zonomis.
  • Užsisakykite grupės apgyvendinimą: užsisakykite poilsio apartamentus arba chalet namelius su draugais ar šeima, kad gerokai sumažintumėte išlaidas vienam asmeniui.
  • Užsisakykite skipass per SnowTrex: SnowTrex perka skipass palankiomis sąlygomis ir šią nuolaidą perduoda jums per pigius slidinėjimo paketus.
  • Atsivežkite savo slidinėjimo įrangą: išvenkite papildomų mokesčių už slidinėjimo įrangos nuomą ir pasiimkite savo slidinėjimo įrangą.
  • Slidinėjimo įrangos užsakymas per SnowTrex: jei neturite savo įrangos, galite užsisakyti slidinėjimo ar snieglenčių įrangą SnowTrex, pasinaudodami kai kuriais pasiūlymais (žr. užsakymo procesą), ir sutaupyti iki 50 % nuomos vietoje!

Low Cost slidinėjimo atostogos su šeima: į ką atkreipti dėmesį?

  • Rinkitės šeimoms pritaikytą apgyvendinimo įstaigą: ieškokite apgyvendinimo vietų, kurios būtų specialiai pritaikytos šeimoms, su tinkamais patogumais ir paslaugomis, kad būtų lengviau apsistoti su vaikais.
  • Naudokite nuolaidas vaikams: pasinaudokite specialiomis nuolaidomis vaikams skipass ir apgyvendinimo paslaugoms, kurios dažnai leidžia gerokai sutaupyti.
  • Savarankiško maitinimo galimybė: Savarankiško maitinimosi paslaugas teikiančiuose apartamentuose ar nameliuose yra pigiau nei viešbučiuose su pilnu maitinimu. Tai reiškia, kad sutaupytus pinigus galėsite panaudoti namuose gaminamam maistui arba pietums slidinėjimo namelyje.
  • Nemokamos arba nebrangios veiklos paieška: be slidinėjimo, išbandykite ir kitą nemokamą ar nebrangią veiklą regione.

FAQ

Kur dar žiemos sporto entuziastai gali pigiai praleisti slidinėjimo atostogas?

Prancūzijos slidinėjimo zonos siūlo puikias galimybes nebrangiai praleisti slidinėjimo atostogas. Be to, kad garantuojamas didelis sniego kiekis, slidinėjimo trasų įvairovė paverčia juos patrauklia alternatyva brangesniems slidinėjimo kurortams. Tačiau mažesni slidinėjimo kurortai kitose gerai žinomose slidinėjimo vietose, pavyzdžiui, Austrijoje, Šveicarijoje ir Italijoje, taip pat suteikia galimybę nebrangiai praleisti slidinėjimo atostogas.

Kokio tipo apgyvendinimas galimas pigioms slidinėjimo atostogoms?

Apgyvendinimo tipai, tokie kaip apartamentai ir nameliai, paprastai geriausiai tinka pigioms slidinėjimo atostogoms. Jie suteikia lankstumo ir savarankiškumo, nes siūlo maitinimą savarankiškai, todėl idealiai tinka šeimoms arba grupėms.

Ar skipass įtraukti į Low Cost atostogų pasiūlymus?

Taip, skipass taip pat įtrauktas į daugumą SnowTrex pigių pasiūlymų. Daugiau informacijos rasite atitinkamų pasiūlymų aprašymuose.

Kaip rasti gerų slidinėjimo atostogų pasiūlymų?

„SnowTrex“ galite rasti tikslingų ir nebrangių slidinėjimo atostogų pasiūlymų naudodamiesi įvairiomis filtravimo parinktimis. Tai suteikia galimybę filtruoti paiešką pagal tokius kriterijus kaip apgyvendinimo tipas (pvz., apartamentas ar studija), maitinimo tipas (pvz., savitarna) ir, žinoma, biudžetas. Šie filtrai padeda rasti pasiūlymus, kurie tiksliai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Taip lengviau suplanuosite nebrangias, bet kokybiškas slidinėjimo atostogas.

Ką reiškia prie kambario ar apgyvendinimo įstaigos pavadinimo pridėtas žodis „ekonominė kaina“?

Kai kurie namai ir (arba) kambariai apžvalgoje pateikiami du kartus: vieną kartą su prierašu „ekonominė kaina“, o kitą kartą - be šio priedo. Jei kambarių aprašymai sutampa, mes galime pasiūlyti jums juos ypač palankiomis kainomis. Apgyvendinimo kokybė nesiskiria, palyginti su apgyvendinimu be priedo „ekonominė kaina“. Todėl patariame pirmiausia patikrinti, ar yra vietų už specialią apgyvendinimo kainą ir du kartus išvardytuose kambariuose.