Low Cost slidinėjimo kelionės

Domitės slidinėjimu ir snieglentėmis bei ieškote geros kainos? Jeigu per savo žiemos atsotogas nenorite atsisakyti Top kokybės, tada užsisakykite Low Cost sldinėjimo keliones. Mūsų pigios slidinėjimo atostogos Jums suteiks kvapą gniaužiantį slidinėjimo malonumą, puikų žiemos peizažą, įdomų Apres Ski laiką ir jaukias apgyvendinimo įstaigas gražiausiose Europos slidinėjimo zonose – visa tai patirsite ir tuo pat metu sutaupysite. Low Cost slidinėjimo kelionės yra ne tik labai pigios, bet ir pasižymi išskirtiniu kainos-kokybės santykiu!

Low Cost slidinėjimo kelionės
Low Cost slidinėjimo kelionės

Low cost slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrijoje yra daug nebrangių slidinėjimo zonų, kurios idealiai tinka taupiems keliautojams. Tokiose zonose kaip Zillertal arba Saalbach-Hinterglemm siūloma apgyvendinimas ir slidinėjimo įrangos nuoma už prieinamą kainą. Mėgaukitės austriška dvasia ir jaukiais nameliais neskriausdami savo biudžeto. Daugelyje mažesnių slidinėjimo zonų siūlomi nebrangūs slidinėjimo abonementai ir šeimoms pritaikytos trasos, idealiai tinkančios pradedantiesiems ir šeimoms.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Low cost slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Prancūzijoje slidinėjimo atostogoms už prieinamą kainą puikiai tinka tokios slidinėjimo zonos kaip Les Sybelles arba SuperDévoluy ir La Joue du Loup, siūlantys apgyvendinimą ir skipass už prieinamą kainą. Šiose slidinėjimo zonose yra puikių trasų visų gebėjimų slidininkams ir jos puikiai tinka taupiems slidininkams. Daugelis Prancūzijos slidinėjimo zonų siūlo nebrangias alternatyvas didesnėms ir brangesnėms slidinėjimo zonoms, nekeičiant kokybės ir slidinėjimo malonumo.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Low cost slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Šveicarijoje taip pat yra pigių slidinėjimo galimybių. Mažesnėse slidinėjimo zonose, pavyzdžiui, Meiringen-Hasliber, galima pigiau apsistoti ir įsigyti pigesnių skipass. Šiose slidinėjimo zonose atsiveria įspūdingi kalnų peizažai ir gerai sutvarkytos slidinėjimo trasos. Mėgaukitės Šveicarijos žiemos kraštovaizdžiu ir tradiciniais kalnų kaimeliais neskriausdami savo biudžeto.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Low cost slidinėjimo atostogos Italijoje

Italija siūlo pigias slidinėjimo atostogas kvapą gniaužiančiuose regionuose, tokiuose kaip Dolomitai ar Aostos slėnis. Atraskite Italijos Alpes už prieinamą apgyvendinimo kainą ir skipass. Mėgaukitės itališku svetingumu ir virtuve šeimyniniuose svečių namuose ir vietiniuose restoranuose. Daugelyje slidinėjimo zonų taip pat siūlomi nemokami vaikų skipass ir nuolaidos šeimoms, todėl Italija yra ideali vieta nebrangioms slidinėjimo atostogoms.

Visi pasiūlymai Italijoje

Low cost slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Vokietija siūlo nebrangias slidinėjimo atostogas įvairiuose regionuose, idealiai tinkančias taupiems keliautojams. Slidinėjimo kurortuose Harco kalnuose, Schwarzwald arba Bavarijos miške siūloma apgyvendinimas ir skipass už prieinamą kainą. Mėgaukitės Vokietijos slidinėjimo kurortų vaizdų įvairove ir jaukia atmosfera. Daugelyje jų taip pat siūloma papildoma veikla, pavyzdžiui, pasivažinėjimas rogutėmis ir žiemos žygiai, todėl Vokietija yra universali ir nebrangi slidinėjimo kryptis.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Low cost slidinėjimo atostogos Čekijoje

Čekija yra ideali vieta nebrangioms slidinėjimo atostogoms, ypač tokiose vietovėse kaip Krkonošiai ir Rūdiniai kalnai. Šiuose regionuose rasite gerai įrengtas slisinėjimo zonas, kuriose apgyvendinimas ir skipass kainuoja nebrangiai. Mėgaukitės jaukia atmosfera ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Daugelyje slidinėjimo zonų taip pat siūlomos nebrangios slidinėjimo mokyklos ir slidinėjimo įrangos nuoma, todėl Čekija yra ideali vieta biudžetą taupantiems slidininkams ir šeimoms.

Visi pasiūlymai Čekijoje

Ką reiškia low cost slidinėjimo atostogos?

Pigios slidinėjimo atostogos - tai nebe tik kelionės lėktuvu, bet ir slidinėjimo atostogos. Tai gali nustebinti kai kuriuos žmones, kurie vis dar galvoja, kad dėl slidinėjimo atostogų vien dėl skipass reikia giliai knistis į kišenę. Tačiau naudodamiesi tinkamomis gudrybėmis galite lengvai patekti į slidinėjimo trasą net ir turėdami nedidelį biudžetą. Tai apima tinkamą užklausą ieškant tinkamų mažo biudžeto slidinėjimo atostogų: pavyzdžiui, norite ne pusryčių, o savitarnos. Taip pat gali būti lengviau, jei ieškosite apartamentų, o ne viešbučio. Be kainos, tai turi didelį privalumą - net ir atostogų metu galite judėti „kaip namie“. Be to, kur kas daugiau apartamentų nei viešbučių yra tiesiai ant slidinėjimo trasos.

Low cost slidinėjimo atostogų privalumai

Didžiausias low cost slidinėjimo atostogų privalumas akivaizdus: sutaupysite pinigų. Tačiau pigios atostogos gali turėti ir daug kitų privalumų: pavyzdžiui, apsistojus apartamentuose nereikia laikytis valgymo ar poilsio laiko. Šį argumentą ypač vertina šeimos su vaikais arba didesnės slidinėjimo atostogų grupės. Be to, low cost slidinėjimo atostogų užsakymas yra toks lengvas piniginei, kad per pietų pertrauką galite ramia sąžine pasimėgauti kuo nors iškyloje. Tas pats pasakytina ir apie veiklą po pietų ar vakare.

Į ką atkreipti dėmesį per low cost slidinėjimo atostogas?

Užsisakydami low cost slidinėjimo atostogas, turėtumėte nepamiršti kelių patarimų, kad slidinėjimo kelionė būtų visiškai sėkminga: pirmiausia verta atkreipti dėmesį į paketinius pasiūlymus, t.y. tuos, kuriuose siūloma apgyvendinimas ir skipass viename. Kelionių organizatoriai tokius pasiūlymus perka dideliais kiekiais, todėl gali pasiūlyti paketus už daug mažesnę kainą. Mūsų svetainėje taip pat rasite daugybę filtravimo funkcijų, kuriomis naudodamiesi galite pritaikyti pasiūlymus pagal savo poreikius: pavyzdžiui, norite apsistoti aprtamentuose? Tada spustelėkite „apartamentas/studija“. Taip pat galite naudoti tokius filtrus kaip „savarankiškas maitinimas“ arba paprasčiausiai „low cost“ . Peržiūrėkite patys ir raskite kitas pigias slidinėjimo atostogas!