Slidinėjimo atostogos per Velykas 2025 m.

Jeigu per Velykas norite slidinėti, pas mus tikrai rasite tinkamą pasiūlymą! Nesvarbu ar vienas, su visa šeima, su didesne grupe ar romantiškai dviese – slidinėjimo atostogų per Velykas Jūs tikrai nepamiršite. Kadangi per Velykas daug slidinėjimo fanų patraukia į kalnus, turėtumėte paskubėti. Peržiūrėkite mūsų Velykų pasiūlymus ir užsitikrinkite savo slidinėjimo atostogas Velykoms. Pavasaris kalnuose Jums tikrai patiks!

Slidinėjimo atostogos per Velykas 2025 m.
Slidinėjimo atostogos per Velykas 2025 m.

Kodėl vykti į slidinėjimo kleionę per Velykas?

Vykti į slidinėjimo kelionę per Velykas ypač verta dėl laisvų dienų: per Velykas jums reikės pasiimti mažiau dienų atostogoms tam, kad galėtumėte vykti į slidinėjimo kelionę. Slidinėjimo atostogos per Velykas dėl atostogų puikiai tinka šeimoms su vaikais, kurios planuodamos atostogas turi paprastai atsižvelgti į dienas, kai vaikams nereikia eiti į mokyklą. Taip galima puikiai mėgautis kiaušinių medžiokle su šeima kalnuose! Kiti slidinėjimo atostogų per Velykas privalumai: puikus pavasarinis oras. Slidinėjimas saulėje yra ypatingas nuotykis. Būtent Velykos suteikia tam puikų šansą!

Kurios slidinėjimo zonos per Velykas garantuoja sniegą?

Klausimas, kuris daugelį slidininkų šiuo metų laiku domina: ar per Velykas vis dar yra sniego? Atsakymas: žinoma! Įvairios, sniegu užtikrintos ledyno slidinėjimo zonos Austrijoje, pavyzdžiui, ant Stubaier arba Pitztaler ledynų siūlo optimalias sąlygas slidinėjimui visus metus. Taip pat rekomenduojamos slidinėjimo atostogos Zilertalio slėnyje per Velykas: su Zillertaler Superskipass galėsite naudotis įvairiomis slidinėjimo trasomis ir slidinėjimo zonomis. Ypač slidinėjimo zonoje Hintertuxer Gletscher jūs turėsite sniegu užtikrintą slidinėjimo kelionę per Velykas. Taip pat ir ant Vokietijos aukščiausio kalno Zugspitze arba Šveicarijoje „Matterhorn ski paradise“ prie Zermatt netruks sniego! Tačiau ne tik ledynai garantuoja sniegu užtikrintą velykinę slidinėjimo kelionę: aukštai esančios slidinėjimo zonos, tokios kaip Chamonix ir Les 3 Vallées Prancūzijoje arba Sölden ir Išglis Austrijoje per Velykas paprastai turi pakankamai sniego tam, kad slidinėjimo atostogos pavyktų gerai. Tie, kurie per laisvas dienas nori nuvykti visai kitur, gali išbandyti slidinėjimo zoną Whistler Kanadoje. Čia galima slidinėti net ir vasaros mėnesiais.

Kokios pramogos ir renginiai vyksta slidinėjimo zonose per Velykas?

Daugelis slidinėjimo zonų per Velykų atostogas siūlo savo svečiams įvairius renginius tokius kaip Velykų šventė šeimoms, velykinių kiaušinių ieškojimas arba kitokie velykiniai renginiai. Ant Hintertuxer Gletscher per Velykas vyksta „Flower Pow(d)er Wochen“, kuri siūlo, pavyzdžiui, pasivažinėjimą sniego valymo mašina, Early-Bird-Skiing ir Apres Ski vakarėlius. Didelį įspūdį per Velykas paliks Išglis: „Top of the Mountain Easter Concert“ kiekvienais metais žavi daugelį slidininkų su keliomis žvaigždėmis, kurių pasirodymą galima išvysti ant Idalp scenos Silvretta Arena.

Į ką reikia atkreipti dėmesį vykstant į slidinėjimo kelionę per Velykas?

Slidinėjimo kelionė per Velykas yra pamėgta tarp daugelio slidininkų, todėl reikia laiku užsitikrinti geriausius velykinius pasiūlymus. Tie, kurie nuspręs per Velykas spontaniškai vykti į slidinėjimo kelionę, tikrai atras sau tinkamą kelionę iš mūsų Last-Minute pasiūlymo. Tuomet nereikėtų užsibrėžti tikslo vykti į tam tikrą slidinėjimo zoną arba tam tikrą apgyvendinimo įstaigą. Mes galime užtikrinti: slidinėti Alpėse optimaliai galima daugelyje kurortų ir tikrai rasite tinkamą velykinį slidinėjimo pasiūlymą! Vykdami slidinėti per Velykas atkreipkite dėmesį į tai, kad gatvės ir greitkeliai per laisvadienius paprastai yra labai pilni, todėl verta į kelionę išvykti anksčiau. Į kelionę per Velykas reikia pasiimti ne tik lagaminą: nepamirškite velykinių dovanų savo vaikams!