Slidinėjimo kelionės ledyne - sniegogo garantija!

Slidinėjimas ledyno slidinėjimo zonoje yra įrašytas beveik į kiekvieno žiemos sportininko būtinų darbų sąrašą. Ir tai ne be priežasties! Įspūdingas, kilometrą apimantis vaizdas į aplinkui esantį ledyno kalnų pasaulį yra tikrai žavingas. Tie, kurie slidinėja 3.000 metrų aukštyje, neturi nerimauti dėl sniego. Kiekvieną žiemą, daugelyje vietovių net ir vasarą, Europos ledynuose yra aukštos klasės sniegas, kuris suteikia visapusišką slidinėjimo malonumą iki pat pavasario ir kartais net vasaros. Apžiūrėkite jau dabar mūsų pasiūlymus atostogoms ledyne!

Slidinėjimo kelionės ledyne - sniegogo garantija!
Slidinėjimo kelionės ledyne - sniegogo garantija!

Kodėl į ledyno slidinėjimo zoną?

Jeigu ieškote slidinėjimo zonos, kurioje kiekvienas pagal savo Façon gali optimaliai slidinėti, ledyno slidinėjimo zonose jūs esate puikiose rankose. Paprastai labai plačios slidinėjimo trasos ir nusileidimai pasirūpina užtikrintu jausmu tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems. Slidinėjimas ant ledyno visiškai nėra sunkus kaip buvo manoma seniau! Tuo tarpu, kai tamsūs debesys slėnyje atneša blogą orą, ledyne jūs galite puikiai slidinėti.

Kokios yra ledyno slidinėjimo zonos?

Tam, kad būtų galima praleisti puikias atostogas ant ledyno, žiemos sportininkai neprivalo turėti ilgos kelionės. Geriausios slidinėjimo zonos yra mūsų Alpių regione. Su ledynais, tokiais kaip Hintertuxer Gletscher, Stubaier Gletscher, Rettenbachgletscher, Tiefenbachgletscher, Kitzsteinhorn ir Pitztaler Gletscher, Austrija užima gerą vietą kalbant apie slidinėjimą ledyne. Šveicarijoje ir Prancūzijoje taip pat galite rasti puikias ledyno slidinėjimo trasas. Su vaizdu į Matterhorn arba, pavyzdžiui, į slidinėjimo trasas Saas-Fee įvairaus lygio slidininkai gali pažinti daug ledyno slidinėjimo nusileidimų.

Kaip galiu rasti tinkamą ledyno slidinėjimo zoną?

Ar jus sužavėjo mintis apie užtikrintą sniegą ledyne? Mes galime pasiūlyti daug apgyvendinimo įstaigų ledyno slidinėjimo zonose, kur žiemos atostogautojams neteks galvoti, ar bus pakankamai sniego. Dėl mūsų filtro funkcijos „ledynas“ per kelias minutes atrasite apgyvendinimo įstaigas, kurios yra ledyno slidinėjimo zonose Alpių kalnuose. Taip pat su filttrais „prie pat trasos“ arba „pradedantiesiems“ atrasite apgyvendinimo įstaigas, kurios atitinka jūsų asmeninius lūkesčius. Apžvelkite ir mėgaukitės baltu kalnų pasauliu aplink ledyną per jūsų kitą ledyno-slidinėjimo kelionę!