Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out

Slidinėjimo viešbučiai prie slidinėjimo trasos - rytais iki durų, užsisekite slides ir iš karto patraukite prie keltuvo – kas gali būti geriau? Slidinėjimo atostogos prie pat trasos taupo ne tik laiką, bet ir panaikina sunkią kelionę su automobiliu arba Skibus. Tie, kurie pasirinks savo apgyvendinimo įstaigą prie trasos, gaus per slidinėjimo atostogas nepaprastą vertę ir pajus Feinsten žiemos sporto dvasią. Artumas iki slidinėjimo zonos suteiks laisvę, nes kiekvieną kartą turėsite galimybę pasinerti į slidinėjimo malonumą arba po sėkmingos slidinėjimo dienos greitai grįžti atgal į apgyvendinimo įstaigą! Apžvelkite mūsų pasiūlymus ir užsisakykite savo kitą slidinėjimo kelionę prie slidinėjimo trasos!

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out
Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out

Kodėl slidinėjimo kelionė prie trasos?

Apgyvendinimo įstaigos prie slidinėjimo trasos paprastai yra labai pamėgtos. Šalia trasos esantys viešbučiai, pensionai ir chalets per slidinėjimo atostogas yra didelis privalumas, kurį vertina daugelis slidininkų. To priežastis yra paprasta: tie, kurie gyvena prie pat trasos, sutaupo daug laiko. Kas to nežino? Rytinis pasivažinėjimas su Skibus. Kuo vėliau įlipsite, tuo mažesni šansai gauti sėdimą vietą. Ypač su vaikais tai gali būti labai sudėtinga. Tie, kuriems tai nepatinka, važiuoja automobiliu. Tačiau ir čia priklausomai nuo darbo laiko gali kilti sunkumų norint rasti tinkamą automobilių stovėjimo aikštelę. Daugeliui slidinėjimo kelionė yra pagrindinis žiemos dalykas – kodėl to nepadaryti kiek įmanoma maloniau? Apgyvendinimo įstaiga prie pat trasos išspręs daug svarbių dalykų per slidinėjimo atostogas. Nereikės spūstis autobuse Skibus, nereikės ieškoti automobilių stovėjimo aikštelės, galėsite įlipti ir išlipti tada, kada norite. Kai slidinėjimo trasa yra prie pat namų durų, savo slidinėjimo dieną galėsite susikurti taip, kaip norite. Keltis pirmu keltuvu į kalną ar prie rytinės saulės gurkšnoti puodelį šviežios karštos kavos ir stebėti anksti atsikėlusius. Kuo arčiau slidinėjimo trasos, tuo laikas yra ne toks svarbus. Tai ir yra tai, kas daugeliui žiemos sportininkų sukuria tikras atostogas!

Tinkamas pasiūlymas prie pat slidinėjimo trasos kiekvienam

Puikus dalykas apie apgyvendinimo įstaigą slidinėjimo zonoje yra tai, kad kiekvienas ras pagal savo skonį ir slidinėjimo tipą tinkamą pasiūlymą. Tie, kurie nori mėgautis Skipass iki paskutinės laisvos minutės, ar tie, kurie karts nuo karto grįžta į apgyvendinimo įstaigą atsikvėpti. Viengugiai, poros arba šeimos – platus apgyvendinimo įstaigų pasiūlymas prie slidinėjimo trasų nepalieka neišpildytų norų.Slidinėjimo viešbutis prie pat trasos paprastai siūlo visapusišką žiemos sportininko paketą. Tie, kurie savo atostogas praleidžia čia, tai daro, nes nori slidinėti. Paprastai prie kambarių yra siūlomas half-board maitinimas tam, kad rytais ir vakarais nereikėtų rūpintis apie maitinimą, bet per pietus galima planuoti pertrauką. Čia yra ne tik SPA oazės, bet ir sporto bei šeimos viešbučiai.SPA ir sporto viešbučiai pagrinde siūlo fizinį pajėgumą ir regeneraciją, o šeimos viešbučiai – gerą vaikų priežiūrą, bendradarbiavimą su slidinėjimo mokyklomis ir animacijos programą vakare. Nesvarbu kokio bebūtų tipo apgyvendinimo įstaiga, visos Ski in Ski out apgyvendinimo įstaigos turi kai ką bendro: džiaugsmas yra iš karto prie durų.Apartamentai ir chalets prie slidinėjimo trasos tarp žiemos sportininkų yra labai pamėgti. Prancūzijoje žiemos sporto kurortai paprastai yra virš 1.000 metrų aukščio, pačioje slidinėjimo zonoje. Pigios kainos ir asmeninė sfera savo apartamente paverčia Prancūzijos slidinėjimo zonas šeimoms ir mažoms grupėms pamėgta žiemos sporto kryptimi.

Į ką reikia atkreipti dėmesį per slidinėjimo atostogas prie pat slidinėjimo trasos?

Be Prancūzijos, kur atostogų kurortai siūlo galimybę apsipirkti ir išeiti prie pat kalno, gyvenimas už trasų ribų paprastai vyksta slėnyje. Gali būti, kad apsistojant kai kuriuose viešbučiuose prie slidinėjimo trasos, reikės važiuoti su automobiliu šiek tiek ilgiau norint apsipirkti, nueiti į baseiną ir pan. Kai kuriuose viešbučiuose prie kalno atvykti galima tik su keltuvu arba Ski-Doo. Slidinėjimo atostogos viename iš tokių viešbučių virš debesų yra ypatinga patirtis ir rekomenduojama kiekvienam. Tie, kurie per žiemos atostogas nori ne tik slidinėti, turėtų iš anksto susižinoti apie apgyvendinimo įstaigos vietą.