Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - užsisakykite slidinėjimo atostogas šalia trasų!

Ryte išeikite iš namų ir iškart leiskitės į slidinėjimo pramogas be jokio laukimo ar transporto streso. Mūsų atrinktos apgyvendinimo įstaigos ir slidinėjimo viešbučiai, slidinėjimo trasoje, siūlo būtent tai. Čia galite sutaupyti brangaus laiko ir mėgautis maksimalia laisve bei lankstumu slidinėjimo zonoje. Apsistoję prie pat slidinėjimo trasos, slidinėjimo atostogas galėsite patirti aukščiausiu lygiu ir be jokių aplinkkelių.

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - užsisakykite slidinėjimo atostogas šalia trasų!
Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - užsisakykite slidinėjimo atostogas šalia trasų!

Slidinėjimo viešbučiai Austrijoje šalia trasų

Austrijoje daugelis slidinėjimo viešbučių yra įsikūrę tiesiai ant slidinėjimo trasų. Čia rasite apgyvendinimą su tiesioginiu priėjimu prie aukščiausios klasės trasų geriausiose slidinėjimo zonose, tokiose kaip St. Anton arba Mayrhofen. Patogu ryte tiesiai iš viešbučio užsidėti slides, o tada tyrinėti vaizdingą Alpių kraštovaizdį - nepakartojama pramoga. Be to, daugelyje viešbučių yra SPA zonos ir vietinės gastronomijos restoranai, kurie puikiai užbaigs jūsų slidinėjimo atostogas slidinėjimo trasoje.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo viešbučiai Prancūzijoje šalia trasų

Prancūzijoje, ypač dvejose didžiosiose slidinėjimo zonose Les 3 Vallées ir Portes du Soleil, yra daug viešbučių ir poilsio apartamentų, iš kurių galima tiesiogiai patekti į slidinėjimo trasas. Čia rasite patogius slidinėjimo viešbučius ir apgyvendinimo įstaigas su savarankišku maitinimu. Po slidinėjimo visada verta aplankyti netoliese esančius kalnų kaimelius su puikia prancūziška virtuve ir puikia apres-ski atmosfera.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo viešbučiai Italijoje šalia trasų

Italijoje, ypač Trentine ir Pietų Tirolyje, taip pat yra daug slidinėjimo viešbučių, įsikūrusių tiesiai ant slidinėjimo trasų. Tokios slidinėjimo zonos kaip Kortina d'Ampezzo ir Livigno garsėja puikiomis apgyvendinimo įstaigomis, iš kurių galima patekti tiesiai į slidinėjimo trasas. Italijos slidinėjimo viešbučiuose šiuolaikinis komfortas dažnai derinamas su tradiciniu stiliumi, o be puikios virtuvės, jie dažnai siūlo tiesioginį priėjimą prie gražiausių šalies šlaitų.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo viešbučiai Šveicarijoje šalia trasų

Nė viena Alpių šalis tikriausiai nėra geriau žinoma dėl puikiai įrengtų viešbučių prie pat slidinėjimo trasų nei Šveicarija. Tokiose slidinėjimo zonose kaip Engelberg arba Arosa ir Lenzerheide siūlomi viešbučiai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į kalnus ir iš kurių lengva pasiekti slidinėjimo vietoves. Šiuose slidinėjimo viešbučiuose šveicariška elegancija dera su puikiu aptarnavimu ir dažnai džiugina lankytojus papildomais patogumais, pavyzdžiui, gurmaniškais restoranais ar SPA centrais.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo viešbučiai Vokietijoje šalia trasų

Daugelyje Vokietijos slidinėjimo zonų slidinėjimo pramogos dažnai laukia prie pat užsakytos nakvynės vietos durų. Taip yra todėl, kad daug slidinėjimo viešbučių įvairiuose šalies regionuose suteikia galimybę lengvai pasiekti slidinėjimo trasas. Šios apgyvendinimo įstaigos, esančios netoli slidinėjimo trasų, siūlo komfortą ir patogumą, todėl dienos slidinėjimo trasose nereikalauja streso ir idealiai tinka tiems, kurie vertina tiesioginę prieigą prie trasų ir jaukią atmosferą.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo viešbučiai Andoroje šalia trasų

Andoroje taip pat rasite keletą slidinėjimo viešbučių Pirėnų kalnų viduryje, prie pat trasų. Iš šių slidinėjimo trasų viešbučių lengvai pasieksite, pavyzdžiui, Grandvalira slidinėjimo regioną. Čia galėsite mėgautis patogumu, nes tiesiai iš viešbučio galėsite pasiekti trasas, o po įdomios slidinėjimo dienos grįžti į aukštos kokybės apgyvendinimo įstaigas, kuriose dažnai siūlomi papildomi patogumai, pavyzdžiui, SPA paslaugos.

Visi pasiūlymai Andoroje

Kodėl turėtumėte rinktis slidinėjimo viešbutį šalia slidinėjimo trasų

  • Laiko taupymas ir patogumas: sutaupykite brangaus laiko, kurį kitu atveju sugaištumėte keliaudami į slidinėjimo trasas su skibuss, ir daug laiko reikalaujančio slidinėjimo įrangos gabenimo.
  • Lankstumas ir laisvė: pradėkite slidinėjimo dieną tada, kada norite, ir pasirinkite pirmąjį pakilimą arba atsipalaidavimo rytą balkone.
  • Idealiai tinka šeimoms: betarpiška prieiga prie slidinėjimo trasos - mažiau streso šeimoms su vaikais, nes bet kada galima greitai grįžti į apgyvendinimo įstaigą.
  • Idealiai tinka trumpoms kelionėms: slidinėjimo apgyvendinimas prie pat slidinėjimo trasos idealiai tinka trumpoms slidinėjimo atostogomas arba savaitgalio išvykoms, nes dėl tiesioginio priėjimo prie slidinėjimo trasų galima maksimaliai išnaudoti ribotą slidinėjimo laiką.

Į ką atkreipti dėmesį slidinėjimo atostogų metu tiesiogiai slidinėjimo trasoje

  • Vieta ir pasiekiamumas: patikrinkite, kaip slidinėjimo viešbutis pasiekiamas slidinėjimo trasoje. Kai kuriuos viešbučius, į kuriuos galima įvažiuoti ir išvažiuoti, galima pasiekti tik keltuvu, slidinėjimo rogutėmis arba ilgesnėmis kelionėmis automobiliu ar autobusu.
  • Bendrakeleivių poreikiai: pagalvokite, kokio tipo slidininkai esate jūs ir jūsų bendrakeleiviai: ar norite tiesioginio priėjimo prie slidinėjimo trasos, ar vertinate ir kitas žiemos pramogas, kurioms gali prireikti kitos apgyvendinimo vietos?
  • Įrengimas: ieškokite slidinėjimo viešbučio ar apgyvendinimo įstaigos slidinėjimo trasoje, kuri atitiktų jūsų lūkesčius ir atkreipkite dėmesį į tokius patogumus kaip slidinėjimo įrangos kambarys, SPA paslaugos ir Wi-Fi.
  • Kainos ir kokybės santykis: palyginkite skirtingus pasiūlymus ir raskite geriausią kainos ir kokybės santykį. Į daugumą SnowTrex pasiūlymų įeina skipass su nuolaida.
  • Kitų svečių įspūdžiai: naudokitės kitų svečių atsiliepimais, kad susidarytumėte įspūdį apie slidinėjimo viešbučio trasose kokybę. SnowTrex galite lengvai filtruoti apgyvendinimo vietas slidinėjimo trasoje, o tada patikrinti klientų atsiliepimus ir rekomenduojamus įkainius.

FAQ

Ką reiškia ski-in ski-out?

Ski-in ski-out - tai slidinėjimo viešbučiai arba apgyvendinimo įstaigos, turinčios tiesioginį priėjimą prie slidinėjimo trasų. Čia galite užsidėti slides prie pat viešbučio ir išvažiuoti, negaišdami laiko pakeliui į slidinėjimo trasas, pvz., gabendami slidinėjimo įrangą. O dienos pabaigoje galite greitai ir lengvai grįžti iš slidinėjimo trasos į apgyvendinimo įstaigą.

Ar slidinėjimo viešbučiuose, esančiuose slidinėjimo trasoje, gali apsistoti ir pradedantieji slidininkai bei vaikai?

Taip, daugelį mūsų apgyvendinimo vietų prie pat slidinėjimo trasos gali lengvai pasiekti ir pradedantieji slidininkai bei šeimos su vaikais. Dažnai jos būna netoli slidinėjimo mokyklų ir suteikia galimybę lengvai pasiekti pradedančiųjų slidinėjimo trasas.

Kaip rasti geriausiai mano poreikius atitinkantį slidinėjimo viešbutį slidinėjimo trasoje?

Pagalvokite, kas jums svarbu slidinėjimo atostogų metu: vieta, paslaugos, draugiškumas šeimai ar SPA pasiūlymai. Naudokitės mūsų paieškos filtrais ir raskite jums tinkamiausią apgyvendinimą slidinėjimo trasoje.

Ar slidinėjimo viešbučiuose šalia slidinėjimo trasų galima naudotis internetu?

Taip, daugumoje slidinėjimo viešbučių, esančių slidinėjimo trasose, svečiai gali naudotis Wi-Fi, nors aukštikalnių vietovėse interneto prieigos kokybė ir greitis gali skirtis. Daugiau informacijos rasite atitinkamos apgyvendinimo įstaigos aprašyme.

Ar į apgyvendinimo įstaigos šalia trasų kainą įskaičiuotas maitinimas?

Tai priklauso nuo apgyvendinimo įstaigos. Dauguma apgyvendinimo įstaigų, siūlomų tiesiai ant slidinėjimo trasos, yra apartamentai arba nameliai su savarankišku maitinimu, tačiau slidinėjimo trasoje arba netoli jos taip pat yra slidinėjimo viešbučių, kuriuose siūlomi pusryčiai, half-board maitinimas arba all inclusive maitinimas. Išsamią informaciją rasite atitinkamos apgyvendinimo įstaigos aprašyme.