Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out

Ryte išeikite iš namų ir iškart leiskitės į slidinėjimo pramogas be jokio laukimo ar transporto streso. Mūsų atrinktos apgyvendinimo įstaigos ir slidinėjimo viešbučiai, slidinėjimo trasoje, siūlo būtent tai. Čia galite sutaupyti brangaus laiko ir mėgautis maksimalia laisve bei lankstumu slidinėjimo zonoje. Apsistoję prie pat slidinėjimo trasos, slidinėjimo atostogas galėsite patirti aukščiausiu lygiu ir be jokių aplinkkelių.

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out
Slidinėjimo viešbučiai ant trasų - Ski In Ski Out

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Austrijoje

Austrija siūlo didelį slidinėjimo viešbučių, esančių tiesiai ant slidinėjimo trasų, pasirinkimą. Geriausiuose slidinėjimo kurortuose, tokiuose kaip Sankt Anton ar Mayrhofen, rasite nakvynės vietas, iš kurių tiesiogiai patenkama į aukščiausios klasės slidinėjimo trasas. Mėgaukitės patogumu ryte tiesiai iš viešbučio užsidėti slides ir tyrinėti vaizdingą Alpių kraštovaizdį. Daugelis šių viešbučių taip pat siūlo SPA zonas ir vietinę gastronomiją, kad puikiai užbaigtų jūsų slidinėjimo atostogas.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Prancūzijoje

Prancūzijoje, ypač Les Trois Vallées ir Portes du Soleil vietovėse, daugybė slidinėjimo viešbučių ir atostogų apartamentų siūlo tiesioginį priėjimą prie pagrindinių slidinėjimo zonos trasų. Rinkitės iš patogių viešbučių ir savarankiško maitinimo apgyvendinimo įstaigų. Po slidinėjimo pasimėgaukite puikia prancūzų virtuve ir apres-ski atmosfera netoliese esančiuose kalnų kaimeliuose.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Šveicarijoje

Šveicarija garsėja prabangiais slidinėjimo viešbučiais prie pat slidinėjimo trasų. Tokiose slidinėjimo zonose kaip Zermatt ir Sankt Moriz siūlomi viešbučiai su kvapą gniaužiančiais kalnų vaizdais ir lengvu priėjimu prie slidinėjimo trasų. Šiuose viešbučiuose šveicariška elegancija dera su puikiu aptarnavimu ir dažnai juose siūlomi papildomi patogumai, pavyzdžiui, gurmaniški restoranai ir SPA centrai.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Italijoje

Italijoje, ypač Trentine ir Pietų Tirolyje, yra daugybė slidinėjimo viešbučių, įsikūrusių prie pat slidinėjimo trasų. Tokie kurortai kaip Cortina d'Ampezzo ir Livigno taip pat garsėja puikiomis apgyvendinimo paslaugomis su tiesioginiu priėjimu prie slidinėjimo trasų. Italijos slidinėjimo viešbučiuose dažnai derinamas šiuolaikinis komfortas ir tradicinis stilius, siūloma puiki virtuvė ir galimybė patekti į gražiausias Italijos slidinėjimo trasas.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Vokietijoje

Vokietijoje slidinėjimo pramogos dažnai būna prie pat namų slenksčio. Slidinėjimo viešbučiai įvairiuose šalies regionuose siūlo lengvą susisiekimą su trasomis. Šios prie trasų esančios apgyvendinimo įstaigos siūlo komfortą ir patogumą, kad slidinėjimo diena nekeltų streso, ir idealiai tinktų tiems, kurie vertina tiesioginę prieigą prie trasų ir jaukią atmosferą.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Lenkijoje

Lenkijoje yra daugybė slidinėjimo viešbučių, įsikūrusių prie pat slidinėjimo trasų, ypač vaizdinguose Tatrų ir Krkonošiai kalnuose. Šiuose viešbučiuose yra tiesioginis priėjimas prie įvairių trasų, tinkamų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidininkams. Šiose apgyvendinimo įstaigose galite mėgautis komfortu ir patogumu, nes slidinėti galėsite tiesiai nuo namų durų.

Visi pasiūlymai Lenkijoje

Slidinėjimo viešbučiai ant trasų Andoroje

Andoroje slidinėjimo viešbučių rasite tiesiai ant Pirėnų kalnų šlaitų. Iš šių viešbučių lengvai pasieksite didžiuosius slidinėjimo kurortus, tokius kaip Grandvalira ir Vallnord. Mėgaukitės patogumu, kai trasas galite pasiekti tiesiai iš viešbučio, o po dienos slidinėjimo trasose atsipalaiduokite aukštos kokybės apgyvendinimo įstaigose, kuriose dažnai yra papildomų patogumų, pavyzdžiui, SPA centrai ir gurmaniški restoranai.

Visi pasiūlymai Andoroje

Kodėl slidinėjimo kelionė ant trasų?

Apgyvendinimo įstaigos prie slidinėjimo trasos paprastai yra labai pamėgtos. Šalia trasos esantys viešbučiai, pensionai ir chalets per slidinėjimo atostogas yra didelis privalumas, kurį vertina daugelis slidininkų. To priežastis yra paprasta: tie, kurie gyvena prie pat trasos, sutaupo daug laiko. Kas to nežino? Rytinis pasivažinėjimas su Skibus. Kuo vėliau įlipsite, tuo mažesni šansai gauti sėdimą vietą. Ypač su vaikais tai gali būti labai sudėtinga. Tie, kuriems tai nepatinka, važiuoja automobiliu. Tačiau ir čia priklausomai nuo darbo laiko gali kilti sunkumų norint rasti tinkamą automobilių stovėjimo aikštelę. Daugeliui slidinėjimo kelionė yra pagrindinis žiemos dalykas – kodėl to nepadaryti kiek įmanoma maloniau? Apgyvendinimo įstaiga prie pat trasos išspręs daug svarbių dalykų per slidinėjimo atostogas. Nereikės spaustis autobuse, nereikės ieškoti automobilių stovėjimo aikštelės, galėsite įlipti ir išlipti tada, kada norite. Kai slidinėjimo trasa yra prie pat namų durų, savo slidinėjimo dieną galėsite susikurti taip, kaip norite. Keltis pirmu keltuvu į kalną ar prie rytinės saulės gurkšnoti puodelį šviežios karštos kavos ir stebėti anksti atsikėlusius. Kuo arčiau slidinėjimo trasos, tuo labiau laikas yra ne toks svarbus. Tai ir yra tai, kas daugeliui žiemos sportininkų sukuria tikras atostogas!

Tinkamas pasiūlymas ant slidinėjimo trasų kiekvienam

Puikus dalykas apie apgyvendinimo įstaigą slidinėjimo zonoje yra tai, kad kiekvienas ras pagal savo skonį ir slidinėjimo tipą tinkamą pasiūlymą. Tie, kurie nori mėgautis skipass iki paskutinės laisvos minutės, ar tie, kurie karts nuo karto grįžta į apgyvendinimo įstaigą atsikvėpti. Viengugiai, poros arba šeimos – platus apgyvendinimo įstaigų pasiūlymas prie slidinėjimo trasų nepalieka neišpildytų norų. Slidinėjimo viešbutis prie pat trasos paprastai siūlo visapusišką žiemos sportininko paketą. Tie, kurie savo atostogas praleidžia čia, tai daro, nes nori slidinėti. Paprastai prie kambarių yra siūlomas half-board maitinimas tam, kad rytais ir vakarais nereikėtų rūpintis apie maitinimą, bet per pietus galima planuoti pertrauką. Čia yra ne tik SPA oazės, bet ir sporto bei šeimos viešbučiai. SPA ir sporto viešbučiai pagrinde siūlo fizinį pajėgumą ir regeneraciją, o šeimos viešbučiai – gerą vaikų priežiūrą, bendradarbiavimą su slidinėjimo mokyklomis ir animacijos programą vakare. Nesvarbu kokio bebūtų tipo apgyvendinimo įstaiga, visos ski in - ski out apgyvendinimo įstaigos turi kai ką bendro: džiaugsmas yra iš karto prie durų. Apartamentai ir chalets prie slidinėjimo trasos tarp žiemos sportininkų yra labai pamėgtos. Prancūzijoje žiemos sporto kurortai paprastai yra virš 1 000 metrų aukščio, pačioje slidinėjimo zonoje. Pigios kainos ir asmeninė sfera savo apartamente paverčia Prancūzijos slidinėjimo zonas šeimoms ir mažoms grupėms pamėgta žiemos sporto kryptimi.

Į ką reikia atkreipti dėmesį per slidinėjimo atostogas ant trasų?

Be Prancūzijos, kur atostogų vietovės siūlo galimybę apsipirkti ir išeiti prie pat kalno, gyvenimas už trasų ribų paprastai vyksta slėnyje. Gali būti, kad apsistojant kai kuriuose viešbučiuose prie slidinėjimo trasos, reikės važiuoti su automobiliu šiek tiek ilgiau norint apsipirkti, nueiti į baseiną ir pan. Kai kuriuose viešbučiuose prie kalno atvykti galima tik su keltuvu arba Ski-Doo. Slidinėjimo atostogos viename iš tokių viešbučių virš debesų yra ypatinga patirtis ir rekomenduojama kiekvienam. Tie, kurie per žiemos atostogas nori ne tik slidinėti, turėtų iš anksto susižinoti apie apgyvendinimo įstaigos vietą.