Trumpos slidinėjimo atostogos - slidinėjimas savaitaglį!

Norėtumėte slidinėti, bet neturite visos savaitės atostogų arba norite slidinėti tik savaitgalį? Tuomet padovanokite sau trumpą kelionę į sniegą ir praleiskite nerūpestingą slidinėjimo savaitgalį kalnuose. SnowTrex turi daugybę pasiūlymų nuo 2 iki 4 nakvynių - puikiai tinka trumpoms atostogoms gražiausiose Europos slidinėjimo zonose!

Trumpos slidinėjimo atostogos - slidinėjimas savaitaglį!
Trumpos slidinėjimo atostogos - slidinėjimas savaitaglį!

Trumpos slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrija yra svajonių vieta trumpoms slidinėjimo atostogoms. Garsūs slidinėjimo kurortai, tokie kaip Kitzbühel ar Schladming, siūlo puikias trasas, modernius keltuvus ir gyvybingą apres-ski sceną. Mėgaukitės kelių dienų slidinėjimo pramogomis kvapą gniaužiančių Alpių panoramų apsuptyje. Apgyvendinimas - nuo jaukių svečių namų iki prabangių viešbučių, kuriuose vyrauja tipiškas austriškas svetingumas.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Prancūzija - ideali vieta trumpoms slidinėjimo atostogoms. Tokiuose kurortuose kaip Chamonix ar Les Deux Alpes galima greitai pasiekti geriausias Alpių trasas. Šiuose kurortuose yra modernūs keltuvai ir įvairios trasos, todėl jie puikiai tinka intensyviam slidinėjimo savaitgaliui. Pasimėgaukite prancūzų virtuve ir aktyviomis slidinėjimo pramogomis.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Šveicarija siūlo vaizdingus slidinėjimo kurortus, tokius kaip Zermatt ir St. Moritz. Šie slidinėjimo kurortai garsėja aukščiausios klasės trasomis, išskirtiniais nameliais ir puikia gastronomija. Trumpos slidinėjimo atostogos čia suderina prabangų komfortą ir įspūdingus kalnų vaizdus. Patirkite nepamirštamą savaitgalį viename geriausių slidinėjimo kurortų pasaulyje.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Italijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Italijoje sujungia puikias slidinėjimo sąlygas ir itališką žavesį. Tokiose vietovėse kaip Cortina d'Ampezzo arba Livigno rasite ne tik puikias trasas, bet ir įspūdingus kraštovaizdžius bei gyvybingus kaimelių centrus. Mėgaukitės itališku svetingumu stilingose apgyvendinimo įstaigose ir paragaukite vietinės virtuvės patiekalų jaukiuose kalnų nameliuose.

Visi pasiūlymai Italijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Atraskite Vokietijos slidinėjimo zonų įvairovę savo trumpoms slidinėjimo atostogoms, kurios idealiai tinka smagiam savaitgaliui ant sniego. Tokiuose kurortuose kaip Winterberg Sauerland vietovėje arba Oberstdorf Alpėse galima greitai pasiekti gerai paruoštas trasas ir patogiai apsistoti. Mėgaukitės jaukia atmosfera ir tradicine vokiška virtuve.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Čekijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Čekijoje idealiai tinka slidininkams, norintiems greitai pasiekti kalnus. Tokiuose vietovėse kaip Špindleruv Mlyn siūlomas patrauklus gerų slidinėjimo sąlygų ir prieinamų kainų derinys. Be slidinėjimo, šiose vietovėse taip pat galima atrasti daug kultūros ir istorijos. Mėgaukitės čekų svetingumu jaukiose apgyvendinimo įstaigose ir paragaukite vietinių patiekalų kalnų restoranuose.

Visi pasiūlymai Čekijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Lenkijoje

Lenkija - puikus pasirinkimas trumpoms atostogoms už prieinamą kainą. Slidinėjimo zonose, pavyzdžiui, Zakopanėje, laukia gražios apylinkės, geros trasos ir tradicinis lenkų svetingumas. Pasigrožėkite vaizdingais Tatrų kalnais ir po dienos slidinėjimo trasose paragaukite vietinės virtuvės patiekalų.

Visi pasiūlymai Lenkijoje

Trumpos slidinėjimo atostogos Andoroje

Andora yra patraukli vieta trumpoms slidinėjimo atostogoms. Netoli didžiųjų Europos miestų ir aukščiausios klasės slidinėjimo kurortų, tokių kaip Grandvalira ir Vallnord, esanti Andora yra ideali vieta greitiems žiemos nuotykiams. Mėgaukitės modernia infrastruktūra, įvairiomis trasomis ir įspūdingu kalnų fonu. Po dienos, praleistos slidinėjimo trasose, galite atsipalaiduoti daugybėje restoranų ir barų arba apsipirkti Andoros neapmuitinamų prekių parduotuvėse.

Visi pasiūlymai Andoroje

Tendencija: trumpos slidinėjimo atostogos

Jei norite vykti į trumpas slidinėjimo atostogas, esate geroje kompanijoje, nes trumpos slidinėjimo kelionės tampa vis populiaresnės. Vis daugiau poilsiautojų pageidauja vykti į kalnus du kartus per sezoną. To priežastis paprasta: du kartus yra geriau! Tai ne tik suteikia galimybę pramogas slidinėjimo trasose paskirstyti per dvi sezono viešnages, bet ir nereikia rinktis tik vieno slidinėjimo kurorto. Kodėl nepasimėgauti Gastein magija per Kalėdas ir pavasario saule ant Pitztaler ledyno per Velykas?

Nuo SPA iki trumpų vakarėlių atostogų

Savaitgalio slidinėjimo atostogos yra ypač geras būdas trumpam pabėgti nuo visko. SPA ir vakarėlių atostogos ypač dažnai užsakomos kaip trumposios atostogos. Ypač SPA viešbučiai yra labai gerai pritaikyti trumpoms slidinėjimo atostogoms. Slidinėjimo savaitgalio pasiūlymų yra kiek tik akys užmato. Ieškantys ramybės ir tylos gali dvi tris dienas atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienį stresą.Kaip ir ieškantys ramybės, kasmet į trumpas keliones į kalnus išsiruošia vakarėlių ištroškę slidinėjimo trasų lankytojai. Slidinėjimas jiems yra tokia pat svarbi dalis, kaip ir sustojimas bare su skėčiais, o po to apsilankymas klube.

Mėgstamiausios trumų slidinėjimo atostogų kryptys

Daugumai poilsiautojų trumpoms atostogoms sniege ypač svarbūs du veiksniai: slidinėjimo trasų artumas ir kelionės tikslo pasiekiamumas. Jei užtarnautos atostogos trunka tik kelias dienas, suprantama, kad norite kuo greičiau nuvykti nuo savo apgyvendinimo vietos iki kalno. Todėl patartina atkreipti dėmesį į apgyvendinimo vietas, esančias netoli slidinėjimo trasų. Ypač Vokietijoje ir Austrijoje rasite daugybę pasiūlymų trumpoms atostogoms tiesiai prie slidinėjimo trasos. Jei į kalnus vykstate tik savaitgaliui, kelionė ten ir atgal neturėtų užimti pusės jūsų atostogų. Todėl slidinėjimo kurortai aplink Insbruką ypač domina keliaujančius lėktuvu. Olympia SkiWelt apima 9 slidinėjimo zonas, kai kurias iš jų galima pasiekti tiesiai iš miesto centro. Kitos populiarios kelionės kryptys automobiliu ar traukiniu yra Allgäu, Garmisch-Partenkirchen ir Berchtesgadeno apylinkės. Tirolis taip pat lengvai pasiekiamas Inntal greitkeliu.