Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos

Naujienlaiškio privalumai

Užsisakykite SnowTrex naujienlaiškį ir sužinokite apie tai pirmas (anglų kalba)!

  • Sekanti Crazy Booking Night data
  • Mūsų dabartinės nuolaidos, geriausi pasiūlymai ir naujausios apgyvendinimo vietos
  • Išskirtinė informacija apie konkursus, patrauklius specialius ir Last-Minute pasiūlymus
  • Ir daug kitų slidinėjimo naujienų.

Užsisakykite naujienlaiškį dabar ir gaukkite mūsų nuolaidas!

Privatumo politika

Pas mus esate geriausiose rankose. Mes neperduosime Jūsų duomenų trečiam asmeniui. Visą svarbią informaciją mes Jums suteikiame mūsų Privatumo politikoje. Po kelių minučių gausite nuorodą į el. paštą. Tik tada, kai paspausite ant šios nuorodos, abonementas bus aktyvuojamas. Žiemos sezono metu, naujienlaiškis išleidžiamas kiekvieną savaitę. Jeigu naujienlaiškis Jumns nepatiks, galite jo bet kuriuo metu atsisakyti.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...