Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!

SnowTrex turi daugiau nei 2 500 apgyvendinimo įstaigų, todėl visada gali pasiūlyti tinkamą pasiūlymą tobuloms slidinėjimo atostogoms - net ir biudžetą taupantiems studentams. Nuo nebrangių apartamentų su nuosavu maitinimu iki nebrangių trumpų žiemos atostogų populiariausiuose Europos slidinėjimo zonose - kiekvienas ras ką pasirinkti.

Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!
Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!

Slidinėjimo kelionės studentams Austrijoje?

Austrijos Alpėse studentų slidininkų laukia daugybė patrauklių slidinėjimo vietų, tokių kaip Zillertal, Obertauern ir Saalbach. Šie regionai yra žinomi dėl įvairių trasų ir gyvos après-ski scenos. Dėl to jos puikiai tinka jaunų žiemos sporto entuziastų grupėms, kurios vertina slidinėjimą ir vakarėlius. Be to, daugelis pasiūlymų yra pritaikyti specialiai studentų biudžetams su prieinamomis apgyvendinimo galimybėmis.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Slidinėjimo kelionės studentams Prancūzijoje

Prancūzijoje žinomos slidinėjimo zonos, tokios kaip Les 3 Vallées ir SuperDévoluy, vilioja lankytojus šimtais kilometrų trasų ir įspūdingomis Alpių panoramomis. Šiuos regionus ypač mėgsta studentai, kurie savo slidinėjimo kelionėse vertina plačias slidinėjimo zonas su aukščiausios klasės infrastruktūra. Prancūzijoje visada yra nebrangių pasiūlymų, tokių kaip grupinis apgyvendinimas, todėl šios kryptys ypač patrauklios studentų biudžetams.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Slidinėjimo kelionės studentams Italijoje

Su slidinėjimo zonomis, tokiomis kaip Gitschberg ir Folgarida, Italija yra geriausias pasirinkimas besimokantiems studentams. Šios slidinėjimo zonos siūlo ne tik puikias trasas. Be tipiškų itališkų kulinarinių malonumų, vietiniai čia stebina ir šilta, svetinga gamta, kurią, žinoma, taip pat puikiai priima studentai. Be to, patrauklūs paketų pasiūlymai leidžia studentų grupėms praleisti slidinėjimo atostogas be didelės finansinės naštos.

Visi pasiūlymai Italijoje

Slidinėjimo kelionės studentams Šveicarijoje

Šveicarijoje studentai slidininkai žiemą gali mėgautis fantastiška Alpių panorama. Be labiau žinomų prabangių slidinėjimo zonų, tokių kaip Zermatt ar St. Moritz, slidinėjimo zonos, tokios kaip Engelberg ir Interlaken, siūlo prieinamas alternatyvas. Be įvairių trasų, čia taip pat galėsite mėgautis studentams draugiškais renginiais ir barais. Galimas apgyvendinimas grupėmis, studentai gali slidinėti Šveicarijoje be didelio biudžeto.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Slidinėjimo kelionės studentams Vokietijoje

Vokietijoje tokios slidinėjimo zonos kaip Berchtesgaden ar Winterberg siūlo puikias sąlygas visiems studentams slidinėti, ypač žiemą. Šiose vietose galėsite mėgautis ne tik Alpių papėdės ar Sauerland kraštovaizdžiu. Jos taip pat stebina gerai prižiūrimomis trasomis ir yra lengvai pasiekiami, nes yra arti didelių miestų, tokių kaip Miunchenas ar Kelnas. Prieinami paketų pasiūlymai taip pat daro šias vietas ypač patrauklias jauniems žiemos sporto entuziastams, turintiems ribotą biudžetą.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Slidinėjimo kelionės studentams Andoroje

Andora yra puikus patarimas slidinėjimo kelionėms studentams. Pavyzdžiui, Grandvalira slidinėjimo zona siūlo puikias galimybes už prieinamą kainą slidinėjimo atostogoms su draugais, įskaitant gyvybingas après-ski ir daugybę trasų. Dėl žemų pragyvenimo išlaidų ir didelių, lengvai pasiekiamų slidinėjimo zonų Andora yra populiari vieta jauniems slidininkams iš visos Europos.

Visi pasiūlymai Andoroje

Raskite nebrangius studentų slidinėjimo kelionių pasiūlymus

  • Išankstinio užsakymo pranašumai: pasinaudokite galimybe iš anksto užsisakyti su išankstinio užsakymo nuolaida. Užsisakydami prieš kelis mėnesius, dažnai gausite pigesnes kainas ir turėsite didesnį pasiūlymų pasirinkimą.
  • Grupės apgyvendinimas: grupės apgyvendinimo užsakymas apartamentuose arba chalets nameliuose tai nebrangus pasirinkimas, jei į slidinėjimo atostogas keliaujate su penkių-dešimties žmonių grupe.
  • Last Minute pasiūlymai: ne egzaminų laikotarpiu ir per semestro atostogas esate gana lankstus studentas ir dažnai galite pasinaudoti Last Minute pasiūlymais , kurie siūlo dideles nuolaidas.
  • Ekonominės kainos pasiūlymai: rinkitės apgyvendinimo įstaigas ir viešbučius, kurie mūsų paieškoje yra pažymėti kaip „ekonominės kainos“, kad už tą pačią kokybę mokėtumėte mažiau.
  • Naujienlaiškis: naudodamiesi mūsų naujienlaiškiu visada gausite informacijos apie mūsų aktualius pasiūlymus, pavyzdžiui, „Crazy Booking Night“ arba „Super-Last-Minute“ akcijas, kurių metu kartais siūlome apgyvendinimą su skipass už mažiau nei 100 eurų asmeniui.

Studentų slidinėjimo atostogų patarimai

  • Slidinėjimo zona: rinkitės slidinėjimo zoną, kuri ne tik siūlo platų slidinėjimo trasų pasirinkimą įvairaus lygio slidinėjimo mėgėjams, bet ir pasižymi gyvybinga apres-ski scena ar renginiais, skirtais jaunimui ir studentams.
  • Atvykimas: jei įmanoma, naudokitės pigiomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, tolimojo susisiekimo autobusais ar traukiniais, kurie dažnai sustoja netoli slidinėjimo zonos, prieš važiuodami maršrutiniais autobusais į slidinėjimo zoną. Tai ne tik dažnai būna pigiau, bet ir leidžia keliauti be streso, neturint nuosavo automobilio.
  • Savarankiškas maitinimas: pasirinkite apgyvendinimą su savarankišku maitinimu, kad sumažintumėte išlaidas maistui. Gaminti maistą patiems gali būti gerokai pigiau nei, pavyzdžiui, valgyti restoranuose.
  • Slidinėjimo įranga ir kursai: naudodamiesi daugeliu SnowTrex pasiūlymų galite užsisakyti slidinėjimo įrangą arba slidinėjimo pamokas tuo pačiu metu ir sutaupyti iki 50 %, palyginti su kaina vietoje.
  • Flex-Option: atkreipkite dėmesį į pasiūlymus su Flex-Option, jei dėl nenumatytų aplinkybių, pvz., egzaminų, turite atšaukti kelionę arba norite nemokamai pakeisti užsakymą, tai galite padaryti likus 32 arba 16 dienų iki atvykimo.

FAQ

Kurios slidinėjimo zonos tinka jaunų žmonių slidinėjimo atostogoms?

Slidinėjimo zonos, ypač populiarūs tarp jaunimo, pasižymi išskirtine apres-ski scena ir audringu naktiniu gyvenimu. Austrijoje esantis Zillertal arba Ischgl yra idealus pasirinkimas, nes ant trasų dažnai yra daug įvairių barų ir klubų. Prancūzijoje Les 2 Alpes ir Val Thorens taip pat žinomi dėl jaunų, tarptautinių lankytojų struktūros ir įvairios après-ski veiklos.

Kokie renginiai laukia studentų slidinėjimo zonose?

Daugelyje slidinėjimo zonų žiemą organizuojami specialūs renginiai, kurie puikiai tinka studentams. Svarbiausia yra SnowTrex PowderWeek, kuri vyksta kiekvienų metų sezono pradžioje Les 2 Alpes Prancūzijoje ir siūlo savaitę slidinėjimo, vakarėlius ir plačią programą už trasos ribų. Kitas didelis įvykis yra „Top of the Mountain“ koncertas Ischgl mieste, kuriame kiekvieną sezoną vyksta įspūdingi tarptautiniu mastu žinomų atlikėjų pasirodymai.

Ar yra studentams skirtų paketų pasiūlymų, į kuriuos įeina apgyvendinimas ir skipass?

Taip, SnowTrex siūlo didelį slidinėjimo paketų pasirinkimą. Jei užsisakysite tokį paketą, tikrai gausite skipass už daug mažesnę kainą nei vietoje.

Į kokias išlaidas reikėtų atsižvelgti ruošentis studentiškoms atostogoms?

Studentų slidinėjimo atostogų kaina gali skirtis priklausomai nuo asmeninių poreikių ir pageidavimų. Apgyvendinimo ir skipass išlaidos labai priklauso nuo to, ar tai viešbutis, ar namelis ir kokia slidinėjimo zona buvo pasirinkta. Jei dar nėra, reikia atsižvelgti ir į slidinėjimo įrangos įsigijimo ar nuomos išlaidas. Planuojant kelionę reikia atsižvelgti į maisto išlaidas tiek trasose, tiek apgyvendinimo įstaigoje. Taip pat reikia atsižvelgti į kelionės į slidinėjimo zoną ir iš jos išlaidas taip pat visas pramogų ir après-ski išlaidas.