Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!

Su daugiau nei 2500 apgyvendinimo įstaigų kiekvienas ras pas mus tinkamą pasiūlymą slidinėjimo atostogoms. Studentams su maža pinigine čia taip pat yra galimybė išsirinkti slidinėjimo kelionę. Ypač Prancūzijoje galima rasti pigius pasiūlymus apartamentams, kur maitinimu galėsite pasirūpinti patys – galima atsivežti studentišką maistą ir pasiimti Coffee to go iš namų – taip slidinėjimo atostogos beveik nieko nekainuos! Jeigu tai tik trumpa slidinėjimo kelionė, ypač Vokietijoje ir Austrijoje rasite didelį apgyvendinimo įstaigų pasiūlymą trumpoms viešnagėms. Apžvelk jau dabar daugelį mūsų pasiūlymų studentams slidinėjimui!

Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!
Slidinėjimo kelionės studentams - Pigios slidinėjimo atostogos studentams!

Šie renginiai laukia studentų ant viršūnės

Daug svarbių renginių jūsų laukia ant šio pasaulio viršūnių! Ypatingas sezono atidarymas, pavyzdžiui, kiekvienais metais vyksta Prancūzijos Les 2 Alpes. Per PowderWeek turėsite daug pokyčių ir tikrą malonumą ant slidinėjimo trasų, kurių tu ieškai sezono pradžios proga! Vieną savaitę mes švenčiame Prancūzijos Alpėse su aukštos klasės programa ir Powder. Būk ir tu ten, kai gruodžio mėnesį vyksta PowderWeek arba Top of the Mountain Išglyje!

Didelis privalumas: kaip studentai jūs esate gana lankstūs – išnaudokite tai! Jeigu jums šiuo metu nėra egzaminų, jūs turite laisvo laiko, kurio daugelis neturi ir galite išnaudoti pigius Last-Minute pasiūlymams. Taip jūs pas mus turėsite galimybę užsisakyti kelionę, kai lieka viena diena iki atvykimo. Pamirškite stresą universitete su mūsų Last-Minute pasiūlymais ir sutaupykite pinigų! Nes slidinėjimo zonos taip pat nėra tokios perpildytos kaip pagrindinio sezono metu. Be to, šiuo metu važiuoja daug tolimojo susisiekimo autobusų ir traukinių tiesiai į Alpių kalnus, taip atvykimas yra ne tik pigus, bet ir atpalaiduojantis. Jei keliaujate su grupe, vos atvykę į slidinėjimo zoną galite nusiteikti puikioms slidinėjimo atostogoms.

Sutaupyti slidinėjant

Pas mus yra daug galimybių užsisakyti jau ir taip pigius pasiūlymus dar pigiau. Daugelį apartamentų ir namelių paprastai galima užsisakyti 5–10 žmonių grupėms už priimtiną kainą o išlaidas taip pat galima sutaupyti vietoje, jei atsivešite savo maistą. Įvairių akcijų metu – Crazy Booking Night arba per Super-Last-Minute akciją – galima sutaupyti. Per Crazy Booking Night dažnai galima užsisakyti net savaitę apartamente su įskaičiuotu skipass už 100 Euro vienam asmeniui! Toks pasiūlymas tikrai paspartina studentų širdies plakimą! Atkreipkite dėmesį į pasiūlymus su „speciali kaina“: šios apgyvendinimo įstaigos ir viešbučiai yra tokios pačios kokybės, bet pigesni negu standartiniai pasiūlymai. Taip pat slidinėjimo inventoriaus nuoma ir slidinėjimo kursai pas mus yra net iki 40 % pigesni negu slidinėjimo zonoje atvykus į vietą.