PowderWeek

Vietovė Renginiai Data
Les 2 Alpes PowderWeek 2023-12-02 - 2023-12-09
Val Thorens Ski & Boarderweek 2023-12-16 – 2023-12-23

PowderWeek: benradarbiavimas su DECATHLON, Les 2 Alpes slidinėjimo sezono atidarymas.

Sezono atidarymo proga nukeliaukite į vieną geriausių pasaulyje ledyno slidinėjimo zonų, gruodžio pradžioje mėgaukitės pirmaisiais nusileidimais ant vis dar tuščių trasų ir ekstra klasės Apres Ski programa bei - tai skamba jums kaip tobulos atostogos? Tuomet keliaukite į PowderWeek Les 2 Alpes.Nuo gruodžio 2 d. iki gruodžio 09 d. mes ir DECATHLON ten švęsime žiemos sezono pradžią. Praeitoje PowderWeek, Les 2 Alpes vietovėje galėjome pasveikinti 700 dalyvių.

Tai reiškia ne tik žiemos sporto malonumą 3650 m aukšyje, bet ir įvairius užsiėmimus už trasų ribų. Kartu tam priklauso ir pasistiprinimas po ilgos slidinėjimo dienos, ant grilio keptomis dešrelėmis ir karštu vynu mūsų open-air zonoje. Après-Ski-Area vyksta pramogų konkursai tokie kaip sniego tinklinio arba turnyrai ant ledo. Be to, mūsų didžėjai yra pasiruošę vakare geriausiose Prancūzijos slidinėjimo vakarėlių vietose.

Les 2 Alpes slidinėjimo zona siūlo 227 km nusidriekusias slidinėjimo trasas, pasiekiamas 52 keltuvais. Pradeantieji ir pažengę garantuotai ras ruožus, atitinkančius jų gebėjimus. Net ir profesionalai turės ką veikti ledyno slidinėjimo zonoje. Pavyzdžiui, 240000 m² dydžio Snowpark, kuris priklauso Top 10 Europoje. Sezono pradžioje Funpark sritis yra 3200 m aukštyje ir siūlo ne tik pradedančiųjų zoną su Tables, dvi Rail Lines ekspertų zonoje su Big Air (20 m), bet ir Superpipe – viską, ko trokšta Freestyler širdis.

Nuo standartinio apartamento iki prabangių apgyvendinimo įstaigų – Les 2 Alpes kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...