Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos

PowderWeek

Vietovė Renginiai Data
Les 2 Alpes PowderWeek 2024-11-30 - 2024-12-07
Val Thorens Ski & Boarderweek 2024-12-14 – 2024-12-21

PowderWeek: slidinėjimo sezono atidarymas Les 2 Alpes!

Keliaukite į vieną iš geriausių pasaulyje ledyninę slidinėjimo zoną, sezono atidarymo proga, gruodžio pradžioje atlikite pirmuosius posūkius dar tuščiomis slidinėjimo trasomis ir mėgaukitės aukščiausios klasės Après-Ski programa. Jei tai skamba kaip tobulos slidinėjimo atostogos, tuomet PowderWeek savaitė Les 2 Alpes yra kaip tik tai, ko jums reikia! Nes nuo 2024 m. lapkričio 7 d. gruodžio 7 d. Prancūzijos Alpėse švenčiame žiemos sezono pradžią.

Ši savaitė siūlo ne tik puikias žiemos sporto pramogas 3560 m aukštyje, bet ir plačią programą už trasų ribų. Tarp jų yra:

 • atidarymas ir bad-taste-party
 • Sniego tinklinio ir ultimate frisbee turnyras
 • Après-Ski-vakarėlis
 • Paskutinis vakaras su tradicine Raclette


 • Mūsų renginiai po atviru dangumi su muzika, keptomis dešrelėmis, karštu vynu ir šokoladu užtikrina žvalumą ir gerą nuotaiką po ilgos slidinėjimo dienos. Ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų laukia įdomios dvikovos, puikūs prizai ir daug linksmybių.

  Après-Ski vakarėliai taip pat tikrai įsibėgėja – vadovaujamasi šūkiu „nugriauk trobelę“! Su gaiviais ar karštais gėrimais galėsite šokti ir švęsti pagal puikius didžėjų hitus. O vakarais taip pat ir Smithy's klube vyrauja puiki atmosfera. Atidarymo vakarėlyje galėsite pas mus pradėti naują slidinėjimo sezoną, dalyvauti beer pong iššūkyje ir prieš bad-taste-party nuodugniai apžiūrėti visą savo garderobą. Nes šį vakarą norisi visko, kas susiję su blogais ir prašmatniais drabužiais

  Tačiau tai dar ne viskas: dieną galite apžiūrėti Les 2 Alpes ledyno slidinėjimo zoną su 227 kilometrais trasų ir 52 keltuvais. Pradedantieji ir pažengę slidininkai čia ras savo sugebėjimus atitinkančias trasas, o slidinėjimo zonoje taip pat laukia ir iššūkiai profesionalams. Be kita ko čia rasite ir 240 000 m² dydžio sniego parką, kuris yra vienas iš 10 geriausių Europoje. Sezono pradžioje visas objektas yra 3 200 m aukštyje ir siūlo viską, ko tik geidžia laisvojo stiliaus slidininko širdis, pradedant pradedančiųjų zona su stalais ir dviem rail lines ir baigiant ekspertų zona su big air rampa ir superpipe.

  Les 2 Alpes taip pat siūlo apgyvendinimą kiekvienam skoniui - nuo standartinių apartamentų iki prabangių namelių už neprilygstamą kainą!

  Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais