Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Les 2 Alpes

1 791 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les 2 Alpes
Aukščiausias taškas: 3 560 m
Žemiausias taškas: 1 280 m
Kurorto aukštis: 1 650 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 22
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
110 km
Trasos:
56 km
Trasos:
34 km
Ski routes: 27 km

Slidinėjimo kelionės Les 2 Alpes – Atostogos ant ledyno su saule ir puriu sniegu!

Les 2 Alpes

Pietinė Les 2 Alpes pusė su savo saulėtais slidinėjimo šlaitais siekia 3.560 m aukštį ir yra viena aukščiausiai esanti ledyno slidinėjimo zona. Visai nesvarbu, vasara ar žiema, puraus sniego fanai mėgaujasi 227 km slidinėjimo trasomis, kurios yra net 2500 m aukštyje! Platus Les 2 Alpes centras skiriasi nuo dažnai kompaktiškų Prancūzijos slidinėjimo zonų. Iš abiejų pusių esantys keltuvai ir trasos baigias pačiame turistiškai puikiai išvystytame vietovės centre. Daugybė parduotuvių ir maži butikai jus kviečia pasivaikščioti, atviras baseinas, sauna ir sūkurinė vonia – atsipalaiduoti, o čiuožykla pasportuoti ir pasilinksminti. Kai išalkstama, galima paragauti prancūziškos virtuvės patiekalų. Taip pat čia gausu laisvalaikio pramogų: galima skraidyti parasparniu, čiuožti ant ledo, žaisti boulingą, skristi malūnsparniu ar laipioti ledu – galimybių sąrašas atrodo neturi ribų!

PowderWeek: slidinėjimo sezono atidarymas Les 2 Alpes! Nuo 2023-12-02 iki 2023-12-09 čia švenčiame žiemos sezono pradžią, įskaitant įvairią vakarėlių ir palaikymo programą. Daugiau informacijos rasite čia.

Oisans

Oisans regionas yra Prancūzijos aukštosiose Alpėse ir laukia jūsų su didinga Barre des Écrins (4.102 m) viršūne, kuri yra piečiausia keturis tūkstančius siekianti Alpių viršūnė. Iš pietinės pusės nusidriekia nuožulnios Maritime Alpės, kurios į Côte d’Azur pusę link Viduržemio jūros po truputį žemėja. Regionui priklauso žymiausi Belledonne, Écrins ir Grandes Rousses masyvai. Dviračių fanai pažįsta šią vietovę kuo puikiausiai dėl čia vykstančių Tour de France varžybų, nes čia dažnai organizuojami sunkiausi etapai, pavyzdžiui, į Alpe d'Huez. Net ir žiemą regionas Oisans yra poilsiautojų labai pamėgtas. Purus sniegas ir šviečianti saulė vilioja žiemos mėnesiais lankytojus atvykti į šį regioną, kuriame yra daug žinomų žiemos sporto kurortų.

Atvykimas Les 2 Alpes

  • Traukinys: Grenoblis (apie 70 km)
  • Skrydis: Grenoblis (apie 110 km), Chambéry (apie 135 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 155 km), Turinas (apie 180 km)

Apgyvendinimas Les 2 Alpes

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Les 2 Alpes

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...