Apie mus

TravelTrex GmbH buvo įkurta 1999 m. Kelne ir naudodama prekės ženklą SnowTrex pirmiausia specializavosi žiemos sporto kelionių pardavimu. Šioje srityje jau per kelerius metus įmonė tapo vienu didžiausių Vokietijos kelionių organizatoriumi.

Nuo 2005 m. SnowTrex kelionės yra parduodamos tarptautiniu mastu. Po sėkmingo įžengimo į Lenkijos rinką veikla buvo išvystyta Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu SnowTrex keliones galima užsisakyti 13 kalbų. Todėl TravelTrex priklauso pirmaujantiems tarptautiniams žiemos sporto kelionių organizatoriams.

Nuo 2007 m. įmonė turi savo prekės ženklą HolidayTrex ir organizuoja keliones visus metus. Pagrindinės kelionių kryptys yra Alpių kalnai ir Vokietijos pakrantė. 2012 m. buvo sukurti du prekių ženklai: ir SportsTrex, kuris organizuoja sporto keliones.

Keliautojų skaičius vis auga: 2018/2019 turizmo metais, slidinėjimo atostogas su „TravelTrex“ praleido apie 112 000 keliautojų o 2019/2020 turizmo metais apie 130 000 keliautojų.
Komanda
Dabar komandą sudaro daugiau nei 100 darbuotojų iš 15 šalių, įskaitant daugybę praktikantų. TravelTrex GmbH jau gavo keletą apdovanojimų kaip mokymo įmonė. Įmonė moko jaunus žmones trijų skirtingų profesijų IT ir turizmo srityse.

Antroje nuotraukoje TravelTrex GmbH vadovybė: Andreas Rühl, Marc Behrmann, Stefan Willems, Thom Bartel ( iš kairės į dešinę).

Spauda

Naujausius mūsų pranešimus spaudai rasite čia: