Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Les 2 Alpes

1 107 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacija:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 8,9
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les 2 Alpes
Aukščiausias taškas: 3 560 m
Žemiausias taškas: 1 280 m
Kurorto aukštis: 1 650 m
Iš viso keltuvų: 52
Bugelinis keltuvas: 26
Krėsliniai keltuvai: 19
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
110 km
Trasos:
56 km
Trasos:
34 km
Ski routes: 27 km

Slidin. zona Les 2 Alpes

Slidin. zona Les 2 Alpes

Skipass „Les 2 Alpes“ žiemos sportininkams suteikia galimybę su greituoju Jandri Express ir Métro Dôme Express per kelias minutes patekti į 3.560 m aukštyje esantį ledyną. Nuo čia jie gali mėgautis 227 km besidriekiančiomis trasomis (su įskaičiuotais „ski routes“), kurios priklauso Les 2 Alpes – ten galėsite mėgautis įspūdingu vaizdu! 6 vietų krėslinis keltuvas „Diable“ jus patogiai nugabens iš vietovės į slidinėjimo zoną. Cracks ras kelis gilaus sniego nusiledimus ir „ski routes“, paprasti slidininkai gali rinktis įvairias raudonas ir mėlynas trasas. Labai rekomenduojama išbandyti ilgiausią slidinėjimo zonos nusileidimą: Nuo aukščiausio ledyno taško leidžiamasi beveik 16 km žemyn iki pat Mont de Lans, kuris yra žemiausias taškas. Taip jūs įveiksite 2280 m aukščio skirtumą! Sunkiausias nusileidimas adrenalino mėgėjams yra „La Fée 5“. Su savo stačiais šlaitais jis yra visiškas malonumas labai patyrusiems slidininkams. Taip pat smagu leistis lengva trasa „Vallée Blanche 1“, kuri ypač rytais yra gražiai apšviesta ir siūlo puikų laiką ledižiantis trasa lydimiems saulės spindulių.

Pradedančiųjų slidinėjimo zona yra unikali, nes ji yra ne slėnio apačioje, kaip įprasta, bet viršuje „on the top“, 3.600 m aukštyje. Pirmiesiems išbandymams sniegas čia tikrai puikus! Sektoriuje „La Toura“ yra pradedantiesiems ir šeimoms skirta treniravimosi sritis. Daugybė mažų šuolių, Rails ir Mini-Pipe yra kaip žaidimų aikštelė įrengta visai šeimai.

Ledyne, 2.600 m aukštyje, yra Europos unikalus ir įspūdingas Snowpark, kuriame yra dvi Halfpipes, vienas Boardercross ruožas, daugybė Jumps ir kitos kliūtys. Chill area galėsite ramiai, skambant muzikai ir gurkšnojant gėrimus stebėti įspūdingus Freestyler triukus. Ne be priežasties čia reguliariai vyksta įvairūs konkursai ir renginiai.

Jeigu turite 6 d. skipass (nuo 2017-12-23 – 2018-04-07), jis galioja dvi dienas ir Alpe d'Huez/Oz/Vaujany (249 km besidriekiančių trasų, Skibus važiuoja 2 x per savaitę už papildomą mokestį) ir vieną dieną Serre-Chevalier (250 km), Puy St. Vincent (75 km), Via Lattea/Sestrière (400 km) ir Montgenèvre Voie Lactée (75 km). Jūs galite rinktis iš 1.200 km slidinėjimo trasų!

Les 2 Alpes turizmo biure yra Wi-Fi sritis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Les 2 Alpes

Kaip ir daugelyje slidinėjimo zonų Prancūzijoje, slidinėjimo zonoje Les 2 Alpes galima keliais vakarais prailginti slidinėjimo dieną. Taip naktis Les 2 Alpes tampa diena: kai baigiasi reguliarios darbo valandos, vakare galima praleisti laiką šeimai pritaikytame naktiniame slidinėjime. Prie pat vietovės centro yra maža, bet gera slidinėjimo zona, kuri kiekvieną savaitę vilioja naktines pelėdas. Viena maždaug 500 m ilgio slidinėjimo trasa čia apšviečiama slidinėjimui naktį. T formos keltuvas „Lutins“ gabena mažuosius ir suaugusius prie vaikams pritaikyto nusileidimo, kuris su žaliais ženklais siūlo lygų plotą. Tikslų slidinėjimo malonumo laiką vakarais sužinosite turizmo biure atvykę į vietą.

Apres Ski Les 2 Alpes

Perėjimas nuo slidinėjimo į Apres Ski yra nesudėtingas, nes ne tik apartamentai yra prie pat trasos, bet ir daugybė Apres Ski barų, pavyzdžiui, Smithy’s Tavern. Daugelis svečių praleidžia slidinėjimo dieną Smokey Joes, kuri yra Top-Location, kai kalbama apie Apres Ski ir Tex-Mex patiekalus. Jau per pietus ten apsilanko pirmieji lankytojai, o paskutiniai išeina tik vėlai vakare.

Tie, kuriems viso šito neužtenka, gali praleisti laiką daugelyje diskotekų, vykstančių Les 2 Alpes, pavyzdžiui, L’Avalanche Club. Be to, čia reguliariai vyksta festivaliai, koncertai ir kitokie renginiai, tad muzikinės pramogos per slidinėjimo atostogas tikrai nebus per trumpos.

Boulingo salė arba lazeriniai žaidimai pasirūpina, kad būtų galima įdomiai praleisti laiką už trasų ribų. Visi, kurie po slidinėjimo ieško pramogų, galės mėgautis įvairiomis pramogomis lauke, pavyzdžiui, Ice Glider, Autoscooter ant ledo, pasivažinėti sniego rogėmis arba apsilankyti skraidymo parasparniu mokyklose. Visa tai atveria grandiozinį vaizdą į apsingtą kraštovaizdį ir pasirūpina, kad įspūdžiai būtų įsimintini. Žiemos metu Les 2 Alpes tikrai neteks nuobodžiauti!

Snowpark: Les 2 Alpes

Snowpark „Freestyle Land“, kuris žiemą yra 2.600 m aukštyje, Toura-Areal, o vasarą 3200 m aukštyje pačiame ledyno viduryje, jau daugelį metų reprezentuoja ypač pamėgtą Freestyler susibūrimo vietą. Ne veltui čia kiekvienais metais vyksta Uni Champ Contest, kurio metu Vokietijos studentai susikauna snieglenčių ir freeskiing rugtyse.

Žiemos parkas prie Toura yra 24 ha ploto ir gali pasiūlyti šiokį tokį malonumą savo svečiams. Slopestyle Parcour sudaro trys Kickers, trys Rails, vienas Hip, kuris sujungtas su dviem Quarterpipes trasomis ir baigiasi S-Rail. 4 m aukščio Kicker turi 20 – 25 m Table, esantį Big Air zonoje, suteikia galimybę po Jump pradėti Slopestyle Line ir pabaigti Parcour su Hip. Axe Pipe yra multifunkcinis Table, Step Up Gap Kicker ir Up Rail, kurie Quarterpipe ir Down Rail veda prie pabaigos. 120 m ilgio ir 5 m aukščio Halfpipe kiekvieną dieną kontroliuoja patyrusi komanda ir todėl ji yra puikiai paruošta.

Šalia viso šio Freestyle pasirinkimo, parke yra puiki sritis vaikams, pradedantiesiems su Hoops ir Tables, speciali Rail Area su Boxes, pradedančiųjų ir profesionalų Rails ir Intermediate Kickers. Čia taip pat netrūksta Boardercross ruožų.

Puikius 2 Alpes Snowparks pasiūlymus apibendrina jauki Chill Out Area, kuri siūlo ne tik gausų BBQ, bet ir gerą garsą. Visitor Area suteikia galimybę puikiai stebėti Rider, kurie atlieka savo triukus. Taigi, Snowpark, esantis Les 2 Alpes, kviečia kiekvieną tapti bendruomenės ir šios ypatingos vietos dalimi ir kartu mėgautis atmosfera.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Les 2 Alpes yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Les 2 Alpes

Bandomasis pranešimas Les 2 Alpes susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Les 2 Alpes

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Les 2 Alpes

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais