Klientų atsiliepimai

Val Thorens

872 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Thorens-Orelle
Aukščiausias taškas: 3 230 m
Žemiausias taškas: 1 800 m
Kurorto aukštis: 2 300 m
Iš viso keltuvų: 29
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 15
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 150 km
Trasos:
76 km
Trasos:
59 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Val Thorens - Ski & Après-Ski unlimited!

Val Thorens

Val Thorens yra apie 2.300 m aukštyje ir aukščiausias žiemos sporto kurortas Europoje! Kurortas yra „ant trasos". Dėl paprastai gerų sniego sąlygų, net gegužės pradžioje sniego netrūksta. Gera Apres Ski susibūrimo vieta yra didžioji baro „Le Monde“ terasa. Val Thorens savo tarptautinei publikai pristato įvairius barus, kavines ir restoranus, daugybę parduotuvių, butikų ir apsipirkimo pasažų.

SPasportuoti arba atsipalaiduoti galėsite sporto centre su tenisu, skvošu, baseinu arba praleisti laiką saunoje. Naktinė rogučių trasa arba boulingo centras jums siūlo daug permainų. O gal norėtumėte išbandyti pasivažinėjimą sniego motoroleriu?

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2300 m!

Atvykimas Val Thorens

  • Traukinys: Moûtiers (apie 35 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 120 km), Ženeva (apie 155 km), Grenoblis (apie 185 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 195 km)

Apgyvendinimas Val Thorens

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Val Thorens

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...