Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val Thorens

891 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Thorens-Orelle
Aukščiausias taškas: 3 230 m
Žemiausias taškas: 1 825 m
Kurorto aukštis: 2 300 m
Iš viso keltuvų: 30
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 150 km
Trasos:
87 km
Trasos:
51 km
Trasos:
12 km

Slidinėjimo kelionės Val Thorens - Ski & Après-Ski unlimited!

Val Thorens

Val Thorens yra apie 2 300 m aukštyje ir aukščiausias žiemos sporto kurortas Europoje! Kurortas yra „ant trasos". Dėl paprastai gerų sniego sąlygų, net gegužės pradžioje sniego netrūksta. Gera Apres Ski susibūrimo vieta yra didžioji baro „Le Monde“ terasa. Val Thorens savo tarptautinei publikai pristato įvairius barus, kavines ir restoranus, daugybę parduotuvių, butikų ir apsipirkimo pasažų.

Pasportuoti arba atsipalaiduoti galėsite sporto centre su tenisu, skvošu, baseinu arba praleisti laiką saunoje. Naktinė rogučių trasa arba boulingo centras jums siūlo daug permainų. O gal norėtumėte išbandyti pasivažinėjimą sniego motoroleriu?

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3 230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2 300 m!

Atvykimas Val Thorens

  • Traukinys: Moûtiers (apie 35 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 120 km), Ženeva (apie 155 km), Grenoblis (apie 195 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 195 km)

Apgyvendinimas Val Thorens

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Val Thorens

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...