Slidinėjimas ir SPA – Žiemos atostogos poilsio oazėje

Norite atitrūkti nuo kasdienybės ir palepinti save? O gal norite po įspūdingos dienos ant trasų pailsėti ir mėgautis masažu? Tada susiekite savo slidinėjimo atostogas ir patrauklius sveikatingumo pasiūlymus.

Nesvarbu, ar vakarais eisite į baseiną, praleisite laiką saunoje ar apsilankę SPA zonoje mėgausitės visapusiška sveikatingumo programa. Mūsų apgyvendinimo įstaigose galite elgtis taip, kaip liepia širdis! Kaip Jums skamba idėja po sėkmingos dienos ant trasų, praleisti laiką prie atpailaiduojančio masažo arba truputį pasportuoti fitneso salėje? Pas mus garantuotai rasite sau tinkamą SPA paketą su įskaičiuotu skipass tam, kad praleistumėte puikias atostogas sniego apsuptyje.

Slidinėjimas ir SPA – Žiemos atostogos poilsio oazėje
Slidinėjimas ir SPA – Žiemos atostogos poilsio oazėje

SPA slidinėjimo atostogos Austrijoje

Austrija - slidininkų ir SPA mėgėjų rojus. Tokiuose kurortuose kaip Kitzbühel ar St. Anton siūlomas pasaulinio lygio slidinėjimas ir austriškas jaukumas. SPA zonos dažnai įrengtos tradiciniu Alpių stiliumi ir siūlo daugybę procedūrų - nuo pirties iki sniego terapijos. Čia rasite puikią pusiausvyrą tarp aktyvumo ir poilsio.

Visi pasiūlymai Austrijoje

SPA slidinėjimo atostogos Prancūzijoje

Prancūzija garsėja pasaulinio lygio slidinėjimo kurortais Alpėse, tokiais kaip Chamonix ir Courchevel. Šiuose kurortuose rasite ne tik puikias trasas, bet ir prabangias SPA paslaugas. Prancūzų elegancija juntama kiekvienoje detalėje - nuo terminių pirčių iki gurmaniškų restoranų. Todėl slidinėjimo ir SPA atostogos Prancūzijoje - tai visapusiška prabangos ir poilsio patirtis.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

SPA slidinėjimo atostogos Šveicarijoje

Slidinėjimo ir SPA atostogos Šveicarijoje, tai prabangos sinonimas. Tokiose vietose kaip Zermatt ir St. Moritz ne tik atsiveria kvapą gniaužiantys kalnų kraštovaizdžiai, bet čia yra ir geriausi pasaulyje SPA viešbučiai. Nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti šildomame lauko baseine su vaizdu į Matterhorn, ar pasimėgauti šveicariško šokolado masažu - Šveicarija siūlo puikius pojūčius.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

SPA slidinėjimo atostogos Italijoje

Italijos slidinėjimo kurortai, tokie kaip Cortina d'Ampezzo ar Livigno, garsėja ne tik puikiomis trasomis, bet ir SPA centrais. Daugelyje slidinėjimo kurortų siūlomos plačios SPA zonos su tradicinio itališko svetingumo įkvėptomis procedūromis. Po dienos, praleistos slidinėjimo trasose, pasimėgaukite itališko vyno taure viename iš daugelio jaukių SPA centrų.

Visi pasiūlymai Italijoje

SPA slidinėjimo atostogos Vokietijoje

Vokietijoje yra daugybė slidinėjimo kurortų, ypač Bavarijoje, kur tokios vietos kaip Garmisch-Partenkirchen ir Oberstdorf yra labai populiarios. Po aktyvios dienos ant sniego galite atsipalaiduoti aukščiausios klasės SPA viešbučiuose, kuriuose dažnai siūlomos saunos, garinės pirtys ir aukštos kokybės SPA procedūros. Patirtį papildo vokiška virtuvė ir svetingumas.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

SPA slidinėjimo atostogos Čekijoje

Čekija siūlo unikalų ir nebrangų slidinėjimo ir SPA derinį. Ypač Krkonošės kalnuose yra šeimoms pritaikytų trasų ir daugybė SPA paslaugų. Po dienos slidinėjimo trasose galite atsipalaiduoti terminėse voniose ar masažuose, o vietinė virtuvė suteiks papildomo komforto.

Visi pasiūlymai Čekijoje

SPA slidinėjimo atostogos Lenkijoje

Galbūt Lenkija ir nėra pirmoji šalis, kuri ateina į galvą slidinėjimo ir SPA atostogoms, tačiau tokios vietovės kaip Zakopanė siūlo puikią ir nebrangią alternatyvą. Tatrų kalnuose galima gerai slidinėti, o vietiniai SPA centrai dažnai būna stebėtinai prabangūs. Lenkų svetingumas ir tradicinė virtuvė užtikrina itin malonią viešnagę.

Visi pasiūlymai Lenkijoje

SPA slidinėjimo atostogos Andoroje

Andora, nedidelė kunigaikštystė Pirėnų kalnuose tarp Ispanijos ir Prancūzijos, siūlo unikalų slidinėjimo ir SPA derinį. Tokie slidinėjimo kurortai kaip Grandvalira ar Vallnord idealiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems slidininkams. Po dienos, praleistos slidinėjimo trasose, galite pasilepinti prabangiuose SPA centruose su terminėmis voniomis ir masažais. Atsipalaiduoti padeda ir natūralus kalnų grožis.

Visi pasiūlymai Andoroje

Pirmyn į SPA slidinėjimo atostogas

Jeigu ieškote SPA atostogų slidinėjimo zonoje, tada esate tinkamose rankose. Mes turime daug pasiūlymų, kurie yra ne tik slidinėjimo slidinėjimo zonoje, bet ir siūlo SPA paslaugas: baseinas, sauna, terminiai baseinai arba SPA Austrijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje arba Italijoje – pas mus garantuotai rasite savo SPA slidinėjimo atostogas!

Susieti SPA ir slidinėjimo atostogos: privalumai

Slidinėjimo atostogų ir SPA derinys yra tikrai puikus. Rytais galima slidinėti ant trasos ir išlieti savo energiją prie kvapą gniaužiančios panoramos. Po pietų galima mėgautis sauna, praleisti laiką baseine arba didelėje SPA zonoje jūsų apgyvendinimo įstaigoje. Jums patiks jausmas leistis nuo trasos kūnu ir siela! Privalumas aiškus: jūs grįšite iš savo atostogų, kurios turėjo subalansuotą pramogų ir poilsio mišinį.

Slidinėjimo atostogos su SPA: į ką turėtumėte atkreipti dėmesį

Jeigu jūs norite mėgautis SPA pasiūlymais per slidinėjimo atostogas ir keliaujate be vaikų, galite apžvelgti pasiūlymus, kurie nėra specializuoti šeimoms. Priešingu atveju gali atsitikti, kad baseiną savo apgyvendinimo įstaigoje turėsite dalintis su būriu vaikų. Todėl apžvelkite tiksliau į jūsų pasirinktos SPA apgyvendinimo įstaigos aprašymą slidinėjimo kurorte. Jeigu norite būti tikri, galite užsisakyti viešbučius „Tik suaugusiems“. Čia įleidžiami svečiai nuo 16 arba 18 metų. Linkime gero poilsio!