Slidinėjimo viešbučiai Adults Only - Slidinėjimo atostogos suaugusiųjų viešbutyje

Tik suaugusiesiems skirtos slidinėjimo atostogos žada atsipalaidavimą nuo kasdienio streso ir pramogas žiemą. Štai čia ir yra viešbučiai tik suaugusiesiems! Tai specialiai poroms pritaikytos apgyvendinimo įstaigos, kuriose tvyro rami ir atpalaiduojanti atmosfera, puikiai tinkanti romantiškai viešnagei. Būtent šis privatumas ir komfortas, kurį siūlo suaugusiųjų viešbučiai su erdviomis SPA zonomis ir aukščiausios klasės restoranais, tampa vis populiaresni tarp pavienių keliautojų ir grupių. Daugelis tik suaugusiesiems skirtų viešbučių yra įsikūrę slidinėjimo kurortų centruose, todėl iš jų galima patekti į puikias ir įvairias slidinėjimo vietoves, esančias snieguotų viršūnių šešėlyje. Pas SnowTrex užsakytame suaugusiųjų viešbutyje yra idealios sąlygos atsipalaiduoti slidinėjimo atostogų metu, atgauti jėgas ir mėgautis žiemos kalnų pasauliu.

Slidinėjimo viešbučiai Adults Only - Slidinėjimo atostogos suaugusiųjų viešbutyje
Slidinėjimo viešbučiai Adults Only - Slidinėjimo atostogos suaugusiųjų viešbutyje

Kas yra tik suaugusiesiems skirtas slidinėjimo viešbutis?

Tik suaugusiesiems skirtas slidinėjimo viešbutis - tai apgyvendinimo įstaiga, kurioje, kaip galima suprasti iš pavadinimo, apgyvendinami tik suaugusieji. Todėl slidinėjimo atostogų metu čia galite visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog leisti mintims klaidžioti. Juk suaugusiesiems skirtuose viešbučiuose aplink baseiną ar restorane nebėgioja vaikai. Tuo tarpu suaugusieji, tarp kurių yra ir daug tėvų, nori ramiai paskaityti laikraštį prieš ar po puikios dienos slidinėjimo trasose, išgerti kokteilį viešbučio bare, pažvelgti į kalnus ar pasimėgauti vakariene. Būtent tai ir siūlo tik suaugusiesiems skirti slidinėjimo viešbučiai, nustatydami minimalų svečių amžių dažniausiai nuo 18 metų, bet kartais ir nuo 16 ar 21 metų.

Kokių privalumų turi tik suaugusiesiems skirtas viešbutis?

Tyrą ramybę ir poilsį rasite tik suaugusiesiems skirtuose slidinėjimo viešbučiuose, kurių specializacija yra svečiai be vaikų. Šios ramybės oazės yra puiki aplinka ieškantiems poilsio. Pavyzdžiui, čia galite mėgautis sveikatingumo programomis ar specialiai suaugusiesiems skirtais fitneso kursais. Gurmanų laukia aukščiausios klasės gastronomija ir gerai aprūpinti viešbučio barai. Ypač poros slidinėjimo atostogų metu suaugusiųjų slidinėjimo viešbučiuose gali mėgautis romantiškomis valandomis dviese, pavyzdžiui, privačiomis vakarienėmis ar SPA procedūromis. Dar vienas didelis privalumas: tik suaugusiesiems skirtame slidinėjimo viešbutyje svečiai gali susikoncentruoti tik į save, be triukšmo ir žaidžiančių atžalų. Taigi, jei norite ramiai pailsėti, tuomet ši vieta kaip tik jums!

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tik suaugusiesiems skirtą slidinėjimo viešbutį?

Jei norėtumėte užsisakyti gražų tik suaugusiesiems skirtą slidinėjimo viešbutį sau, porai ar grupei kitoms slidinėjimo atostogoms su SnowTrex, galite tai lengvai padaryti mūsų svetainėje. Ieškodami apgyvendinimo vietų, galite pasirinkti filtrą „Tik suaugusiesiems“. Jei pažymėsite šį langelį, jums bus rodomos tik tos apgyvendinimo vietos, kurias pageidaujamu laikotarpiu gali užsisakyti tik 18 metų ir vyresni svečiai. Atlikę užsakymą galėsite patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti ir laukti kelionės, kurios metu vakare po puikios dienos slidinėjimo trasose, galėsite pasimėgauti skaniais patiekalais nuostabioje draugystėje arba kartu pasimėgauti masažu SPA zonoje.

Kokią veiklą siūlo tik suaugusiesiems skirtas slidinėjimo viešbutis?

Tik suaugusiesiems skirti slidinėjimo viešbučiai specializuojasi tik suaugusiųjų svečių atžvilgiu. Taigi per slidinėjimo atostogas apgyvendinimo įstaigoje jiems nereikia rūpintis absoliučiai niekuo, išskyrus SPA programą. Tik suaugusiesiems skirtuose slidinėjimo viešbučiuose siūloma įvairi programa - nuo saunų, garinių pirčių, masažų ir kitų SPA procedūrų iki sporto ir laisvalaikio užsiėmimų bei kulinarinio meistriškumo viešbučių restoranuose, kuriuose poroms siūlomos romantiškos vakarienės žvakių šviesoje. Taip pat madingos jogos, salsos ar rumbos pamokos. Kitais atvejais apgyvendinimas vertinamas balu už dažnai išskirtinai įrengtus kambarius ir apartamentus bei ypatingą bendrą viešbučio atmosferą dažniausiai įspūdingo žiemos kalnų fono fone. Būtent taip suaugusiųjų viešbučiai pasiekia savo tikrąjį tikslą, pasiūlyti poilsio ieškantiems suaugusiesiems, dažnai ir stresą patiriantiems tėvams, ramybės oazę, kurioje jie galėtų visiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti laisvu laiku.

Kokie apribojimai taikomi tik suaugusiesiems skirtiems slidinėjimo viešbučiams?

Tik suaugusiesiems skirti slidinėjimo viešbučiai yra skirti specialiai suaugusiesiems ir siūlo ramesnę, dažnai romantiškesnę aplinką. Pagrindinis apribojimas yra tas, kad gyvenamosiose patalpose draudžiama apgyvendinti vaikus ar jaunuolius. Pavyzdžiui, minimalus amžius priklauso nuo viešbučio, bet dažnai yra 16 arba 18, o kartais net 21 metai! Kai kuriuose tik suaugusiesiems skirtuose slidinėjimo viešbučiuose svečiams taip pat taikomi kiti apribojimai, pavyzdžiui, draudžiama laikyti naminius gyvūnus arba taikomos specialios taisyklės grupiniams užsakymams. Dėl šios priežasties SnowTrex taip pat rekomenduoja savo klientams prieš atliekant užsakymą iš mūsų gauti tikslią informaciją apie specialias atitinkamo viešbučio taisykles.