Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Zakopane

40 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,8
Slidinėjimo zona 6,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kasprowy Wierch
Aukščiausias taškas: 1 987 m
Žemiausias taškas: 1 014 m
Kurorto aukštis: 833 m
Iš viso keltuvų: 4
Bugelinis keltuvas: 0
Krėsliniai keltuvai: 2
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 15 km
Trasos:
3,5 km
Trasos:
11,5 km
Trasos:
0 km

Slidinėjimo kelionės Zakopane - Lenkijos žiemos sostinė!

Zakopane

Zakopanė yra pietinėje Lenkijos dalyje, maždaug 90 km nuo Krokuvos ir yra laikoma Lenkijos žiemos sporto centru. Tatrų nacionalinis parkas ribojasi su pietine miesto dalimi. Vieta susideda iš daugybės tradicinių medinių namų, kuriuos pastatė senovės Vakarų slavų gentis Gorals. XX a. pradžioje pastačius pirmuosius viešbučius, vis daugiau žmonių keliaudavo į Zakopanę, įskaitant menininkus ir rašytojus, kurie čia sėmėsi įkvėpimo.

Tuo tarpu Zakopanė išgarsėjo toli už šalies sienų ir subrendo į svarbiausią Lenkijos žiemos sporto kurortą. Zakopanė dažnai vadinama „Rytų Sankt Morica“. Vieta taip pat išgarsėjo kaip daugybės Šiaurės šalių slidinėjimo pasaulio čempionatų, biatlono pasaulio čempionatų ir šuolių su slidėmis varžybų vieta. Vietiniai gyventojai lepina svečius aptarnavimu ir svetingumu, kad galėtumėte mėgautis atpalaiduojančiomis žiemos atostogomis šioje nuostabioje aplinkoje.

Tatrai

Kaip natūrali Lenkijos ir Slovakijos siena, Tatrai yra nedidelis, bet Alpių kalnų masyvas. Aukštieji Tatrai yra Tatrų dalis ir yra aukščiausios vakarų Karpatų viršukalnės, maždaug du trečdaliai jų yra Slovakijoje ir trečdalis Lenkijoje. Tai patraukliausia Tatrų dalis su kvapą gniaužiančiais vaizdais, stačiomis viršūnėmis, aštriomis uolomis, giliais tarpekliais ir krištolo skaidrumo ežerais. Jo lenkiškoji dalis – kaip ir slovakiškoji – buvo oficialiai paskelbta nacionaliniu parku ir UNESCO biosferos rezervatu. Žemutinė ir vidurinė kalnų grandinės dalis yra padengta kvapniais pušynais, kuriuose gyvena turtinga flora ir fauna.

Aukščiausia Lenkijos Tatrų viršūnė ir tuo pačiu aukščiausias Lenkijos kalnas Rysy („Jūros akies viršūnė“) iškilęs apie 2500 m virš jūros lygio. Daugybė ledynų ežerų papildo kalnuoto regiono grožį. Kitas patrauklus Tatrų aspektas yra 650 legendinių urvų, iš kurių šeši yra atviri visuomenei. Jie yra Kościeliska slėnyje ir lengvai pasiekiami plačiais pėsčiųjų takais. Aukštųjų Tatrų kalnai ne tik siūlo daugybę gamtos grožio, bet ir idealias sąlygas žiemos sportui. Nuostabūs vaizdai, nepaliesta gamta ir puikūs nusileidimai nuo kalnų bei lygumų slidinėjimo trasos užtikrina įvairius slidinėjimo malonumus!

Atvykimas Zakopane

  • Traukinys: Zakopane (vietovėje), Krokuva (apie 105 km)
  • Skrydis: Popradas (Slovakija, apie 70 km), Krokuva (apie 115 km), Katovicai (apie 195 km)

Apgyvendinimas Zakopane

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Zakopane

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...