Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo zonos Slovakija

Slidinėjimo zonos Slovakija

Tai, kad Tatrai siūlo idealią natūralią galimybę žiemos sportui, jau žinoma net už Slovakijos ribų. Tik nedaugelis žino, kad žiemą beveik kiekviename regione Slovakijoje galima slidinėti – iš viso 100 slidinėjimo centruose! Šiandien egzistuoja ne tik žinomos slidinėjimo zonos Tatra ir Fatra, bet ir mažesniuose kalnynuose didelė teritorija su paruoštomis slidinėjimo trasomis, nuo mažųjų Karpatų šalies vakaruose iki kalnyno Nízke Beskydy (lietuviškai: Žemieji Beskidai) Slovakijos rytuose.

Apres Ski Slovakija

Žemutiniuose ir Aukštutiniuose Tatruose galima mėgautis Apres Ski, tik šiek tiek mažesniu mastu nei Alpių kalnuose. Didesniuose kurortuose yra daug barų, restoranų ir aludžių, kuriuose galima prisiminti slidinėjimo dieną dar kartą ir mėgautis slovakiškos virtuvės patiekalais. Jie pagrinde susideda iš bulvių, keptos, troškintos ir rūkytos mėsos. Tradiciniai patiekalai yra „Lokše“ (bulviniai paplotėliai), "Spišská pochúťka" (gulešas su bulviniais blynais), paštetas iš žvėrienos, „Maultaschen“ ir populiarius patiekalas „pečené bravčové koleno“ (kepta kiaulės koja).

Slovakiškais patiekalais galima tikrai pasimėgauti, nes kainos restoranuose yra prieinamos. Be to, yra platus sporto ir SPA pasiūlymas: galima važinėti bobslėjumi, čiuožti ant ledo, išbandyti parasparnių sportą, šunų kinkinių varžybas, žaisti dažasvaidį, pasivažinėti arkliais kinkytomis rogėmis ir praleisti laiką sniego diskotekose.

Eskursijų kryptys Slovakija

Daug pilių, tvirtovių, įvairūs urvai, raminantys terminiai baseinai ir istoriniai pastatai – tai veiksniai, kuriais Slovakija žavi savo turistus. Sostinėje galima pamatyti ne vieną įžymybę: čia yra Bratislavos pilis ant kalvos virš miesto, senoji rotušė, gotinė St. Martins katedra, Slovakijos filharmonija ir įvairūs rūmai, kurie pritraukia lankytojus.

UNESCO pasaulio paveldo sąraše yra Spičo pilis, Žehra kaimelyje. Ji yra viena didžiausių vidurio Europos pilių ir buvo 1970 m. visiškai renovuota. Vaizdingoje vietoje yra pilis Burg Červený Kameň. Ji yra rytinėje Mažųjų Karpatų pusėje. Jos pilies muziejus parodo meną, ginklus ir baldus iš praeities ir turi net rokoko stiliaus vaistinę. Iš Devín pilies Bratislavoje liko tik griuvėsiai. Jie šiuo metu buvo paversti muziejumi po atviru dangumi.

Slovakijoje yra apie 5.350 urvai. Apie 1.000 iš jų yra Slovakijos Karsto nacionaliniame parke. Kartu su vengrų Agteleko nacionaliniu parku jis apima vieną didžiausių Karsto zonų Vidurio Europoje. Visuomenei prieinami urvai yra, pavyzdžiui, Jassauer urvai, urvai su kabančiais akmeniniais varvekliais ir seniausias prieinamas Slovakijoje. Demänovská slėnyje lankytojai gali pažinti ledo urvą ir urvą su kabančiais akmeniniais varvekliais.

Atgal į praeitį keliauja turistai nuvykę Vlkolínec ir Bardejov. Vlkolínec atrodo, kad laikas tikrai sustojo. Kaimelis yra aukštojoje plynaukštėje tarp Žemųjų ir Aukštųjų Tatrų. Čia nėra gatvių, elektros, vandentiekio. Namai ir bažnyčios yra pastatytos iš medžio. Namai istoriniame Bardejov miesto centre nėra iš medienos, tačiau siūlo gražias fasadas. Didelė dalis buvo renovuota.

Norintys per savo kelionę skirti laiko atsipalaidavimui, galės sustoti viename iš daugelio terminių baseinų Slovakijoje. Terminiame parke Bešeňová arba vandens parke Tatralandia su druskos, terminiais ir skaidraus vandens baseinu, keltišku saunos pasauliu ir SPA pasiūlymu.

Vietovės Slovakija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
850 m Tatranská Lomnica 11,8 km 888 - 2 190 m