Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Zermatt

93 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,5
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zermatt
Aukščiausias taškas: 3 883 m
Žemiausias taškas: 1 562 m
Kurorto aukštis: 1 608 m
Iš viso keltuvų: 32
Bugelinis keltuvas: 9
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 15
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
32 km
Trasos:
117 km
Trasos:
51 km

Slidinėjimo kelionės

Zermatt

Zermatt yra Wallis regiono turizmo centras, esantis 1608 m aukštyje. Iš čia galėsite patekti į be galo didelę ski-arena, kuri yra išsidėsčiusi aplink Matterhorn ir tęsiasi iki pat Italijos. Gyvenimas pulsuoja išskirtiniame kurorte. Apsipirkimo galimybės, renginiai ir laisvalaikio užsiėmimai, tokie kaip čiuožinėjimas ant ledo, aištokas ar slidinėjimas su rogutėmis tai yra geriausios pramogos šalia slidinėjimo trasose. Nepaisant turizmo, Zermatt neprarado savo originalaus žavesio. Čia nėra daugiaaukščių pastatų, Wallis architektūra išsiskiria tradiciniu žavesiu. Zermatt yra vietovė be automobilių, žmonės čia važinėja traukiniu, elektroniniu autobusus arba mėgaujasi romantišku pasivažinėjimu su arklių traukiamomis rogėmis. Daugybė žiemos pėsčiųjų takų veda į neatrastas gyvenvietes ir saulėtas terasas, iš kurių atsiveria vaizdai į Zermatt, Täsch ir Randa. Į nuostabų žygį su sniego batais galite leistis į Berggrat „Gornergrat" prie Rifflberg. Su Gornergratbahn keltuvu galėsite patekti „Gornergrat" platformą, iš kurios galėsite mėgautis puikiu vaizdu į Monte Rosa ir Matterhorn.

Ne ant kalno, o kalne tiek jaunų, tiek senų laukia ypatinga patirtis: Ledyno rūmuose. Begalo didelis ledo urvas yra Matterhorn ledyno rojaus slidinėjimo zonoje, pačiame ledyne, 15 metrų žemiau žemės paviršiaus. Su keltuvu pateksite į amžinojo ledo pasaulį. Ledyno rūmuose jūsų laukia mėlynai žvilgantis pasakų pasaulis, kuriame galima aptikti ledo kristalų ir ledo skulptūrų. Čia jis eina per ledyno tunelį arba per ledo čiuožyklą, kad būtų galima pailsėti, poilsio vietose su švelniais kailiniais gultais. Ledyno rūmai yra puikiai tinkami šeimoms.

Matterhorn

Paskirties vietą „Zermatt-Matterhorn“ sudaro trys vietovės: Zermatt, Täsch ir Randa. Šis regionas yra Vale Alpių širdyje ir yra apsuptas 38 keturių tūkstančių metrų viršukalnių. Zermatt puikiai žinomo Matterhorn kalno papėdėje (4478 m). Fantastiškas kraštovaizdis siūlo sniegu užtikrintą slidinėjimo zoną su daugybe kalnų restoranų ir garantuoja nepamirštamą panoramą. Be slidinėjimo su slidėmis ar snieglentėmis čia yra galimybė kopinėti ledu, sklandyti parasparniu ir leistis į žygį su sniego batais. Kiekvienas, kuris ten nuvyksta, būtinai turėtų pasidomėti apie pasaulyje garsius Šveicarijos laikrodžius ir kišeninius peilius.

Atvykimas Zermatt

  • Traukinys: Zermatt (vietovėje)
  • Skrydis: Sion (apie 76 km), Bernas (apie 125 km), Milano Malpensa (apie 190 km), Ženeva (apie 229 km)

Apgyvendinimas Zermatt

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Zermatt

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...