Klientų atsiliepimai

Saas-Grund

113 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,1
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hohsaas - Saas-Grund
Aukščiausias taškas: 3 142 m
Žemiausias taškas: 1 560 m
Kurorto aukštis: 1 559 m
Iš viso keltuvų: 7
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 0
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 29,5 km
Trasos:
7,5 km
Trasos:
21 km
Trasos:
1 km
Ski routes: 5 km

Slidinėjimo kelionės Saas-Grund - slidinėjimas su vaizdu į 18 keturių tūkstančių!

Saas-Grund

Saas slėnyje įsikūręs Saas-Grund (1559 m) yra tylesnė Saas-Fee versija, esanti už trijų kilometrų. Kaimas iki šių dienų išlaikė savo Valė žavesį. Platus pramogų pasirinkimas užtikrina, kad niekada neatsiras nuobodulys. Nesvarbu ar sportas ar kultūra ar vakarėliai – Saas-Grunde kiekvienas suras tai ko reikia. Slidinėjimo ir snieglenčių gerbėjai ypač vertina dvi gyvenvietėje esančias gondolas, kurios veda tiesiai į saulės nutviekstą ledynų slidinėjimo zoną. Nereikėtų praleisti 11 km ilgio rogučių trasos, kuri žada puikias pramogas.

Saastal

18 keturių tūkstančių įrėminto Saas slėnio panorama yra be galo stulbinanti! Keltuvai siekia iki 3573 m ir atveria 146 km trasų panoramą įvairaus sudėtingumo lygiams. Gerai žinomas „Metro Alpin“, aukščiausias požeminis funikulierius pasaulyje, nukelia jus po ledynu į Mittelallalin, kur jūsų laukia nuostabus kalnų vaizdas. Slidinėjimo zona itin patraukli ir tarptautiniams svečiams, nes čia vyksta Allalin lenktynės. Jos vyksta sezono pabaigoje ir yra ilgiausios pasaulyje nuokalnės lenktynės, nuo 3573 m iki vietovės 1800 m aukštyje.

Keturi vietovės, esančios šlaitų papėdėje, yra gerai sujungtos viena su kita autobusais, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti dienos slidinėjimą. Kiekviena vieta čia turi savo nuojautą: yra šeimoms draugiškų ir žemiškų kaimų su jaukiais Valė chalet stiliaus namais arba vietomis, kurioms būdingas après-ski. Čia tikrai rasite įvairovės!

Atvykimas Saas-Grund

  • Traukinys: Visp (apie 25 km)
  • Skrydis: Sionas (apie 70 km), Bern-Belp (apie 120 km), Ženeva (apie 225 km)

Apgyvendinimas Saas-Grund

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Saas-Grund

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...