Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Grindelwald

119 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grindelwald/First & Kleine Scheidegg/Männlichen
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 944 m
Kurorto aukštis: 1 034 m
Iš viso keltuvų: 38
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 151 km
Trasos:
63 km
Trasos:
67 km
Trasos:
21 km
Ski routes: 4 km

Slidinėjimo kelionės Grindelwald - slidinėjimo kurortas su nepakartojamu žavesiu!

Grindelwald

Priešais kvapą gniaužiantį Eiger, Mönch ir Jungfrau foną bei šiaurinės Eiger dalies papėdėje yra simpatiškasis Grindelwald. Ypatingo žavesio alpinistų kaimui suteikia orų nualinti mediniai namai. 206 km ilgio trasos ir garantuoto sniegas 2970 m aukštyje Jungfrau slidinėjimo regione siūlo viską, ko geidžia slidininko širdis. Grindelwald ir Wengen yra tradicinės pasaulio čempionato vietos, o Schilthorn (Piz Gloria) išgarsėjo kaip Džeimso Bondo filmo vieta. Iš Grindelwald traukiniu per Kleine Scheidegg slidinėjimo zoną galite nuvykti į Jungfraujoch (3 454 m), aukščiausią Europoje geležinkelio stotį. Populiariausi renginiai, tokie kaip „World Snow Festival“, „Ski Cross World Cup“ ar „Eiger Bike Challenge“, taip pat pabrėžia šios „Best of the Alps“ vietos universalumą ir patrauklumą.

Jungfrau Region

Eigeri, Mönch ir Jungfrau su garsiuoju Eiger šiauriniu veidu yra Jungfrau regiono prekės ženklai. Įsikūręs Berno Oberlando širdyje, vietovė tęsiasi nuo Interlaken iki Jungfrau masyvo viršūnių. Įspūdinga kalnų panorama ir krištolo skaidrumo ežerai kasmet pritraukia tūkstančius turistų į garsiuosius kurortus. Šiame regione saugomi kai kurie lobiai, pavyzdžiui, „Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn“ su ilgiausia ledo srove Alpėse (22 km), kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tikriausiai ne mažiau žinomas ir restoranas „Piz Gloria“ ant Šiltorno (2970 m), tapęs Džeimso Bondo filmo „Apie jos didenybės slaptąją tarnybą“ fonas. „Top of Europe“ yra aukščiausia traukinių stotis Europoje, kuri yra 3454 m aukštyje. Jungfrau regionas žiemos sporto mėgėjams yra kaip Eldorad.

Atvykimas Grindelwald

  • Traukinys: Grindelwald (vietovėje), Interlaken-Ost (apie 20 km)
  • Skrydis: Bernas (apie 70 km), Ciurichas (apie 150 km), Bazelis (apie 175 km)

Apgyvendinimas Grindelwald

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Grindelwald

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...