Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Interlaken

160 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grindelwald/First & Kleine Scheidegg/Männlichen
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 944 m
Kurorto aukštis: 566 m
Iš viso keltuvų: 38
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 151 km
Trasos:
63 km
Trasos:
67 km
Trasos:
21 km
Ski routes: 4 km

Slidinėjimo kelionės Interlaken - Jungfrau regiono širdis!

Interlaken

Gerai žinomas Interlaken miestas yra unikalioje vietoje tarp Thuner ir Brienzer ežerų ir yra žinomas kaip „Vartai į Jungfrau“. Atostogų ir kongresų vieta yra Berno Oberland širdyje. 568 m aukštyje esantį Interlaken supa pasaulinio garso galingų trijų ir keturių tūkstančių metrų Eiger, Mönch ir Jungfrau kalnų fonas. Turėdami galiojantį slidinėjimo, pėsčiųjų arba rogučių leidimą ir užpildytą svečio kortelę, galite naudotis nemokamais skibus, kurie važiuoja į netoliese esančių slidinėjimo zonų slėnio stotis. Todėl Interlaken yra idealus atspirties taškas „Jungfrau Top slidinėjimo regionui“! Tačiau nenuobodžiausite ir už trasų ribų: barai, diskotekos, restoranai, sporto ir kultūros objektai – Interlaken siūlo geriausias sąlygas įvairioms atostogoms. Pavyzdžiui, mėgaukitės rogutėmis vienoje ilgiausių Europoje rogučių trasų arba šuoliu parašiutu įspūdingos kalnų grandinės fone.

Jungfrau Region

Eigeri, Mönch ir Jungfrau su garsiuoju Eiger šiauriniu veidu yra Jungfrau regiono prekės ženklai. Įsikūręs Berno Oberlando širdyje, vietovė tęsiasi nuo Interlaken iki Jungfrau masyvo viršūnių. Įspūdinga kalnų panorama ir krištolo skaidrumo ežerai kasmet pritraukia tūkstančius turistų į garsiuosius kurortus. Šiame regione saugomi kai kurie lobiai, pavyzdžiui, „Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn“ su ilgiausia ledo srove Alpėse (22 km), kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tikriausiai ne mažiau žinomas ir restoranas „Piz Gloria“ ant Šiltorno (2970 m), tapęs Džeimso Bondo filmo „Apie jos didenybės slaptąją tarnybą“ fonas. „Top of Europe“ yra aukščiausia traukinių stotis Europoje, kuri yra 3454 m aukštyje. Jungfrau regionas žiemos sporto mėgėjams yra kaip Eldorad.

Atvykimas Interlaken

  • Traukinys: Interlaken (vietovėje)
  • Skrydis: Bernas (apie 55 km), Sionas (apie 105 km), Ciurichas (apie 135 km), Bazelis (apie 160 km)

Apgyvendinimas Interlaken

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Interlaken

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...