Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Davos

261 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacija:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Davos Klosters Mountains
Aukščiausias taškas: 2 844 m
Žemiausias taškas: 810 m
Kurorto aukštis: 1 560 m
Iš viso keltuvų: 55
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 245 km
Trasos:
69 km
Trasos:
125 km
Trasos:
51 km
Ski routes: 62 km

Slidin. zona Davos Klosters Mountains

Slidin. zona Davos Klosters Mountains

Skipass „Davos Klosters Mountains" suteikia absoliutų slidinėjimo malonumą maždaug 307 km ilgio trasose (įskaitant slidinėjimo maršrutus) penkiose slidinėjimo vietose Madrisa, Parsenn, Jakobshorn, Rinerhorn ir Pischa (išskyrus Schatzalp). 810 - 2844 m aukštyje esančios įvairaus sudėtingumo trasos ir 57 keltuvai, kiekvienam suteiks didelę įvairovę. Be to, čia yra ypač aukštas sniego patikimumo lygis, todėl sniego linksmybėmis galima mėgautis net iki balandžio mėn.!

Komfortiškas maršrutinis traukinys, gali transportuoti 100 asmenų ir galės jus greitai nuvežti iš Davos į Jakobshorn slidinėjimo zoną. Ryškiausias akcentas čia yra 12 km nusileidimas nuo Weissfluh viršūnės iki Küblis, kurio aukščio skirtumas yra 2034 m. Taip pat čia yra daugybė pirmos klasės freeride zonų, apšviestų trasų ir keletas juodų nusileidimų. Snieglentininkams ši vieta taip pat yra tikras rojus: vietiniuose funpark reguliariai vyksta nacionalinės ir tarptautinės varžybos.

Yra būtina paminėti Jakobshorn - tai yra snieglentininkų meka su Nidecker Monsterpipe. Tačiau ir kitose zonose yra apšviestos halfpipes, kicker, rails bei boardercross su kicker, visa tai išpildys visus jūsų norus! Pischa zona yra beveik tik freeride gerbėjų teritorija ir ji yra viena didžiausių Šveicarijoje.

Šeimos tai ko jiems reikia suras paprastose trasose ir treniravimosi zonoje prie Rinerhorn. Plačios trasos prie Jakobshorn yra puikia tinkamos visai šeimai. Prie Bolgen, Jakobshorns papėdėje mažyliai galės atrasti slidinėjimo žavesį vaikų slidinėjimo mokykloje su disney-parcours, o tėvai galės gulėti gultuose ir mėgautis saule. Madrisa žemė taip pat yra traukos centras šeimoms su vaikais.

„Schatzala/Strela" skipass siūlo idelias sąlygas atpalaiduojančiam slidinėjimui. Mažoje slidinėjimo zonoje, kuri turi 10 km ilgio trasa puikiai jausis pradedantieji. Tačiau patyrę slidininkai ir snieglentininkai taip pat galės puikia jaustis vidutinio sunkumo trasose. Į slidinėjimo zoną galėsite patekti su „Davos Platz“ keltuvu.

Davos Klosterio kalnų slidinėjimo zonoje yra apie 20 Wi-Fi prieigos taškų, kuriuos galima rasti kalnų restoranuose ar užeigose.

Visiems keliautojams, kurie nemėgsta ilgai miegoti Parsenno slidinėjimo zona suteikia galimybę būti vieniems iš pirmųjų prieš oficialų atidarymą, kad galėtumėte palikti savo pėdsakus šviežiai paruoštame sniege ir pamatyti saulėtekį - tai būtų puiki dienos pradžia!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Davos

Šveicarijoje yra vietų, kur vakare taip pat galėsite slidinėti. Davos Klosters yra naktinio slidinėjimo zona. Davos vietovės Rinerhorn trasos yra apšviečiamos naktiniam slidinėjimui kiekvieną trečiadienį ir penktadienį nuo 19.00 iki 23.00 val. Šiuo metu apšviestoje trasoje taip pat yra galimas slidinėjimas su rogutėmis. Dar viena naktinio slidinėjimo trasa randasi prie Selfrange keltuvo, Klosters slidinėjimo zonoje, kuri slidininkams ir snieglentininkams yra atidaryta antradieniais nuo 19.00 iki 21.00 val. bei penktadieniais nuo 19.30 iki 21.30 val. Be naktinio slidinėjimo, nordic ir lygumų slidinėjimo sportininkai taip pat galės slidinėti naktį. Šiuo tikslu kiekvieną dieną yra apšviečiama maždaug 2,5 km ilgio trasa. Klosters zonoje lygumų slidininkai taip pat turės galimybę kiekvieną antradienį slidinėti naktį 3,2 km ilgio trasoje iki 23.00 val. Naktinio slidinėjimo bilietus galima įsigyti vietoje.

Apres Ski Davos

Pagal moto „nuo trasų - ant ytrasų", Davos vietovėje galėsite mėgautis après-ski ir vakarėlės, bet kada ir bet kur! Jau slidinėjimo zonoje daugybė saulės terasų ir sniego barų kvies jus švęsti o gausus diskotekų, naktinių klubų, barų ir pubs pasirinkimas slėnyje siūlo puikias linksmybes vakarais ir ramią atmosferą. Pavyzdžiui, apsilankykite populiarioje vakarėlių vietoje „Davoser Bolgen Plaza“, kuri yra Jakobshorno papėdėje.

Net ir už trasų ribų čia yra daugybė būdų, kaip galėsite praleisti dieną kuo įvairiau: pvz. nuotykių baseinas „Eau-là-là" su SPA zona, Färbi sporto salė su kopinėjimo siena, teniso ir skvošo kortai, 96 km ilgio žiemos žygių keliai, slidinėjimas su rogutėmis, didžiausia pasaulyje 18000 m² natūrali ledo arena, skrydis parasparniu, jodinėjimo salė, pasivažinėjimas arklių traukiamomis rogėmis ir dar daugiau.

Jei norite susipažinti su šios vietovės kultūra, tuomet čia taip pat rasite kino centrą, įvairius muziejius (žiemos sporto muziejus!), restoranų įvairovę su vietiniais ir tarptautiniais patiekalais taip pat nuostabią prekybos promenada.

Snowpark: Davos

„Jakobshorn“ yra freestyle mėgėjų meka nuo 80- ųjų pabaigos, pavyzdžiui, 1993 m. „Bolgenschanze“ buvo atidarytas kaip snieglentininkų viešbutis. Tačiau snowpark ir superpipe yra tikros žvaigždės prie Jakobshorn. Jatz parkas yra visai šalia „Jatz Junior“ keltuvo ir siūlo viską, ko trokšta freestyler širdis. Parkas, esantis 2300 metrų virš jūros lygio, siūlo tris skirtingas lines: medium jib, medium slopestyle ir pro slopestyle. Įvairūs kicker, kaip 18 m big air, wallride spine, traktor tire bonk arba rails, tokiose versijose kaip elbowrail arba 6 km ilgio straight pipeline jatz parke, galės kiekvienas parodyti savo kūrybiškumą ir perkelti savo triukus į kitą lygį.

Jei vis tiek norite vakaroti po nepriekaištingos freestyler dienos, kupinos adrenalino yra geriausia sustoti „Jatzhütte“ užeigoje, kuri siūlo sūkurinę vonią ir saulės terasą bei reguliariai priima tarptautinius didžėjus, kad sėkmingą dieną galėtumėte užbaigti su geriausiomis melodijomis.

Ypatingas „Jakobshorn“ akcentas yra 120 m ilgio monstro pipe. Jis įsikūręs Bolgen mieste Davoso slėnyje ir kiekvieną sausį pristato „ticket-to-ride“ žvaigždes prie „O'Neill Evolution Contest“. Apšviestose trasose, pipe taip pat galima naudoti treniruotėms kelis kartus per savaitę vakare. Reguliari techninė priežiūra užtikrina, kad halfpipe visada būtų gerai paruošta.

Šalia Jakobshorn freestyle rojaus, taip pat yra nedidelis sniego parkas prie Rinerhorn ir dar vienas prie Selfrangalift keltuvo, taip pat slidinėjimo ir apriboti maršrutai Parsenn ir Madrisa vietovėse. Taigi, jei jūs ieškote tinkamų pramogų freestyler mėgėjams, tuomet „Davos-Klosters“ yra kaip tik jums.

Slidinėjimo zona Davos Klosters Mountains yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Šveicarija

Ekspertų bandomasis pranešimas Davos Klosters Mountains

Bandomasis pranešimas Davos Klosters Mountains susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,5 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Davos

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Davos

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.