Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Andora

102 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,8
Slidinėjimo zonos 9,2

Lygumų slidinėjimas Andora

Andora yra viena iš mažiausių valstybių Europoje, kuri turi didžiausia slidinėjimo zona Europoje už Alpių ribų. Čia net lygumų slidinėjimo mėgėjai suras tai ko jiems reikia. Aplink Grau Roig vietovę yra daugybė trasų, kurios puikiai tiks atletiškiems sportininkams. 2100 metrų aukštyje įsikūręs Pas de la Casa yra populiarus tarp slidinėjimo mėgėjų iš viso pasaulio dėl tiesioginės prieigos prie trasų, saulėto oro ir pigaus alaus. Be to, ten vyksta laukinis Andoros naktinis gyvenimas.

Slidinėjimo pasiūlą Andoroje papildo tolimesni maršrutai netoliese esančioje Sant Julià de Lòria vietovėje su lygumų slidinėjimo centru „La Rabassa“. Čia pradedantieji ir pažengusieji suras puikias galimybes slidinėti.

Lygumų slidinėjimo vietovės Andora

Žemėlapis padidinti

vietovė Lygumų slidinėjimo trasos–km Kurorto aukštis
nežinomas 1 050 m
30 km 1 500 m
30 km 1 053 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais