Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo zonos Andora

Slidinėjimo zonos Andora

Nykštukinė Andoros valstybė negali aplenkti daugelio slidinėjimo rajonų, tačiau kokybės atžvilgiu ji gali neatsilikti nuo kaimyninių šalių. Įvairios mažos slidinėjimo zonos išaugo į du didelius Andoros slidinėjimo centrus. Grandvalira yra didžiausia Europos slidinėjimo zona už Alpių, turinti 210 km ilgio trasas.

Antrąją slidinėjimo zoną Vallnord sudaro Ordino-Arcalis ir Pal-Arinsal zonų susijungimas ir joje yra siūloma apie 91 km ilgio trasas. Nors vietovė labiau yra kurortinio pobūdžio, tačiau čia trasos yra puikiai prižiūrimos ir dabar yra vienos iš moderniausių pasaulyje.

Apres Ski Andora

Andora, nors ir tokia maža, tačiau siūlo dideles Après Ski galimybes. Visų pirma Soldeu, Pas de la Casa, Canillo ir Encamp yra daugybė barų, naktinių klubų ir diskotekų. Jei nenorėsite dienos metu linksmintis trasose, tuomet galėsite apsipirkinėti tiek kiek geidžia jūsų širdis. Andora yra neapmokestinama valstybė, o tai ypač pastebima stipriųjų gėrimų, tabako ir kosmetikos gaminių kainose.

Jei turite laisvą dieną, turėtumėte ją praleisti „Caldea“, kuri yra Andoroje-la-Veloje, tai yra didžiausia SPA ir sveikatingumo įstaiga visoje Europoje. Čia taip pat daug nuotykių jums suteiks pasivažinėjimas motorinėmis arba šunų traukiamos rogėmis. Skrydis oro balionu taip pat yra nepamirštama patirtis. Kiti įmanomi užsiėmimai be slidinėjimo čia yra čiuožinėjimas ant ledo, boulingas, tenisas ar žygis sniego batais. Be abejo, Andoroje nebus pamiršta ir fizinė gerovė. Šalia senų, tradicinių kalnų namelių, „bordas" yra patiekiami tradiciniai patiekalai. Andoroje taip pat yra daugybė restoranų, kuriuose patiekiami tiek vietiniai, tiek tarptautiniai patiekalai.

Eskursijų kryptys Andora

Ekskursijų vietos Andoroje pasižymi turtingu nykštukinės valstybės architektūros paveldu. Daugelyje vietų rasite ypač įspūdingus viduramžių bažnyčių pastatus bei senamiesčius su siauromis gatvelėmis ir akmeniniais namais. Populiariausia turistų kelionių vieta yra sostinė Andora la Vella, kuri yra aukščiausia Europos sostinė (1011 m). Be senamiesčio sostinė turi daug ką pasiūlyti, Barri Antic ir viduramžių pastatus tokius kaip Santa Coloma ir Sant Esteve bažnyčios, parlamento rūmai Casa de la Vall arba La Margineda tiltas ir begalo dideles apsipirkimo galimybes. Andoroje galima apsipirkti be muito mokesčių. Andoros mieste yra apie 2000 parduotuvių.

Puiki poilsio stotelė yra nedideliame Escaldes-Engordany miestelyje, kur yra keletas terminių šaltinių, kuriuose yra sieros. Pagrindinis akcentas ir futuristinis orientyras čia yra modernus terminis baseinas Caldea - tai maudynių rojus visai šeimai. Poilsiautojai gali sužinoti daugiau apie terminį vandenį ir netoliese esantį Madriu-Perafita-Claror slėnį CIAM - interaktyviame muziejuje apie vandenį. Taip pat yra verta aplankyti vietinį kvepalų muziejų. O jei CIAM jums nepakaks, galėsite leistis į kelionę po Madriu-Perafita-Claror slėnį, kuris nuo 2004 m. priklauso UNESCO pasaulio paveldui. Jis iš viso yra 4247 ha pločio ir užima 9 proc. viso Andoros ploto.

Tačiau pagrindinė šalies bažnyčia yra netoli Canillo kaimo. Meritxell šventovė yra laikoma Andoros Lurdu. Architektas Ricarda Boffil virš piligrimystės bažnyčios liekanų pastatė šventyklą „Nuestra Señora de Meritxell“ garbei, kurioje dabar yra memorialinė paroda apie šios vietos istoriją.

Poilsiautojai, kurie mieliau tyrinėja gamtą, o ne architektūrą galės traukti į 16 ha „Naturlandia“ parką. Jis veikia 365 dienas per metus ir siūlo daugybę pramogų tiek mažiems tiek dideliems. Iš parko apžvalgos vietų ir takų galėsite stebėti vietines gyvūnų rūšis natūralioje aplinkoje. Bet tai dar ne viskas: 1600–2000 metrų aukštyje taip pat yra 5,3 km ilgio rogučių trasa „Tobotronc“, sky trail, dažasvydžio įrenginys ir ledo arena.

Vietovės Andora

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
Andorra la Vella (Grandvalira)
1 050 m Grandvalira 210 km 1 710 - 2 640 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais