Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Andorra la Vella

9 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,6
Slidinėjimo zona 9,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grandvalira
Aukščiausias taškas: 2 640 m
Žemiausias taškas: 1 710 m
Kurorto aukštis: 1 050 m
Iš viso keltuvų: 71
Bugelinis keltuvas: 37
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 210 km
Trasos:
100 km
Trasos:
77 km
Trasos:
33 km

Slidinėjimo kelionės Andorra la Vella - slidinėjimas Pirėnų širdyje

Andorra la Vella

Andora la Vella yra nykštukinės Andoros valstybės sostinė, kuri yra Pirėnų širdyje. Andora, turinti 468 000 km² plotą, yra didžiausia iš Europos nykštukinių valstybių, kurią beveik 78 000 gyventojų vadina namais. Ypač žiemą ši šalis pritraukia milijonus turistų, nes čia yra didžiausia slidinėjimo zona Europoje už Alpių ribų. Kiekvienas, kuris atostogauja Andoroje la Vella, suras daugybę laisvalaikio pramogų. Grandvalira slidinėjimo zonoje jūsų lauks daugiau nei 200 km ilgio trasos. Ispanijos ir prancūzų kultūros mišinys daro Andorą tobula žiemos sporto vieta visiems, norintiems pažinti slidinėjimą ar snieglenčių sportą už Alpių ribų. Be nepakartojamos Pirėnų gamtos, Andora la Vella taip pat siūlo puikią mažo miestelio nuojautą ir kviečia pasivaikščioti bei pasilinksminti su daugybe parduotuvių ir naktinio gyvenimo galimybių. Dėl mažų mokesčių apsipirkti čia yra labai pigu, o tai ypač vertina dienos lankytojai.

Grandvalira

Tiesiai ant sienos su Prancūzija yra Grandvalira regionas, kuris driekiasi per du Andoros rajonus Encamp ir Canillo ir yra didžiausia slidinėjimo zona Pirėnuose. Dėl palankios geografinės padėties, puiki sniego kokybė ir saulėtos slidinėjimo dienos yra beveik garantuotos! Šio regiono miestai yra labai skirtingi ir turi ką pasiūlyti kiekvienam - nesvarbu, ar planuojate šeimos, ar vakarėlių atostogas. Palikite lagamine šiek tiek daugiau vietos, nes dėl mažų mokesčių šis regionas yra tikras apsipirkimų rojus. Atostogos nykštukinėje Andoros valstybėje visada yra kažkas ypatingo - apsilankykite Grandvalira ir pasižiūrėkite patys!

Atvykimas Andorra la Vella

  • Skrydis: Perpinjanas (apie 170 km), Tulūza (apie 195 km), Barselona (apie 200 km)

Apgyvendinimas Andorra la Vella

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Andorra la Vella

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...