Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo zonos Vokietija

Slidinėjimo zonos Vokietija

Nors Vokietija ir turi nedidelį Alpių plotą, ji yra didelė žiemos sporto tauta turinti ilgas tradicijas. Zugspitze (2.962 m) yra Bavarijos Alpių širdis ir aukščiausias Vokietijos kalnas. Ant Zugspitze plynaukštės yra vienintelė Vokietijoje ant ledyno esanti slidinėjimo zona.

Žiemos olimpinės žaidynės 1936 m. įvyko Garmisch-Partenkirchen mieste. Dar viena tradicijomis turtinga žiemos sporto vietovė yra Oberstdorf. Abi vietovės yra žinomos dėl pasaulinio čempionato varžybų bei keturių kalvų turnyro.

Vokietijos mažuosiuose kalnuose yra daug nedidelių slidinėjimo zonų. Šie kalnai aukštėja nuo šiaurės link pietų. Aukščiausia žemųjų kalnų viršūnė yra Feldberg (1.493 m), esanti Švarcvalde, o po jos eina Bavarijos Miške esantis Didysis Arberis (1.456 m).

Apres Ski Vokietija

Vokietijoje Apres Ski vilioja įvairiais sporto pasiūlymais. Čia galite išbandyti ir žygį sniegbačiais, leistis rogutėmis nuo kalno, pasivažinėti arkliais kinkytomis rogėmis, čiuožinėti ant ledo ir kt. Norėdami atsikvėpti, galite praleisti laiką terminiuose baseinuose su SPA, pavyzdžiui, Aquaria Oberstaufen, Vitaltherme Oberstdorf arba Watzmanntherme Berchtesgaden. Pietų Vokietija turi ne tik puikų kraštovaizdį, bet garsėja ir savo kultūra. Čia organizuojami tradiciniai renginiai, galima susipažinti su vietinių gyventojų papročiais, galėsite aplankyti daug pilių, bažnyčių ir vienuolynų.

Norintys Apres Ski praleisti kitaip, gali stebėti alaus arba „Enzianbrennerei“ gamybą bei aplankyti nuotykių kasyklą, esančią Berchtesgadene. Bus įdomu pabuvoti šalia slidinėjimo trasų įrengtuose sniego baruose ar kalnų trobelėse, pasimėgauti restoranais slėnyje, barais „Gaststätten“ ar pašėlti naktiniuose klubuose. Pietų Vokietijoje galima paragauti tradicinių valgių: mėsos ir miltinių patiekalų, sriubių. Duonos metas, yra Bavarijos tradicija. Tai laikas, kurio metu valgoma bavariška dešra „Weißwurst“ su riestainiu.

Eskursijų kryptys Vokietija

Vokietija yra šalis, kuri vilioja turistus iš viso pasaulio savo didele lankytinų objektų įvairove. Kadangi Vokietijos slidinėjimo zonos yra ne tik šalies pietuose, bet ir Tiuringijoje, Saksonijoje arba Šiaurės Reino-Vestfalijoje, žiemos sporto mėgėjai gali pasirinkti įvairias kryptis norėdami geriau susipažinti su šia šalimi. Jie gali aplankyti tokius miestus kaip Miuncheną, Berlyną, Dresdeną arba Leipcigą, žavėtis istoriniais senamiesčiais, didingomis pilimis ir sakraliniais statiniais, įdomiais muziejais ir idiliniais ežerais – čia galima daug ką aplankyti.

Atraskite didingos istorijos pėdsakus vaikščiodami vienoje žymiausių Vokietijoje Noišvanšteino pilyje, esančioje Allgäu, arba aplankykite Potsdame Sanssouci pilį, kurioje kažkada gyveno Hohencolernai. Sekite Martyno Liuterio pėdomis Wartburge virš Eizenacho miesto. Užeikite į Viurcburgo rūmus, didžiausią baroko pilių kompleksą Liudvigsburge, ar Badeno-Viurtembergo Hohencolernų pilį, o gal net pamatykite tvirtovę Königstein, esančią nacionaliniame parke „Nationalpark Sächsische Schweiz“ – šį lankytinų objektų sąrašą tikrai dar galima pratęsti.

Grįžti į praeitį galima aplankius istorinius senamiesčius. Pasivaikščiokite Freiburgo gatvelėmis palei Freiburgo upelį. Pažinkite baroko miestą Heidelbergą. Niurnbergas, Garmisch-Partenkirchen ir Leipcigas taip pat jums siūlo pamatyti daug įžymių objektų.

Tie, kurie domisi kultūra, čia galės mėgautis didele muziejų įvairove. Visus kviečiame aplankyti Berlyne esančią muziejų salą, kuri įtraukta į žymųjį UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Žydų muziejų Berlyne ar Štutgarte esantį automobilių muziejų. Manome, kad jus sužavės Miunchene esantis Vokiečių muziejus (Deutschen Museum), kuris yra didžiausias pasaulyje mokslinis techninis muziejus. Jūs taip pat galite grožėtis nuostabiais sakraliniais šalies statiniais ir moterų bažnyčia Dresdene. Jos atstatymas po Antro pasaulinio karo baigėsi tik 2005 m. Freiburgo katedra yra miesto simbolis, o Ulmo katedra turi aukščiausią pasaulyje bažnyčios bokštą (161,53 m).

Gamtos mėgėjai puikiai jaučiasi prie didžiųjų Vokietijos ežerų: Bodeno ežero su Mainau ir Reichenau salomis, Chiemsee ežeras su Herreninsel sala arba Königssee ežeras Berchtesgadeno Žemėje. Mėgstantys žygį pėsčiomis gali praleisti laiką nuostabiose zonose prie Brokeno kalno, kuris yra aukščiausias Harce, arba prie Zugspitze –aukščiausio kalno Vokietijoje.

Šeimos su vaikais renkasi Vokietiją dėl laisvalaikio parkų įvairovės. Legolende pamatykite miniatiūrinį pasaulį, o Europos parke Rust išbandykite 16 temų pasaulį. Galite nuvykti į šalia Berlyno esantį tropikų pasaulį „Tropical Islands“, kurią sudaro 66.000 m² plotas.

Vietovės Vokietija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
Bad Reichenhall (Berchtesgadener Land)
473 m Region Berchtesgaden 49 km 630 - 1 800 m
Berchtesgadenas (Berchtesgadener Land)
573 m Region Berchtesgaden 49 km 630 - 1 800 m
Winterberg
660 m Winterberg 27,5 km 630 - 820 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais